• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    WENIA
    WENIA --- ---
    NELDE: na restart nereaguje, objeví se obrazovka, kde je baterka (červený pruh), symbol blesku a symbol nabíjecího kabelu...dneska sem jej odnesl na diagnostiku...tam sem kupodivu zjistil, ze mi nelze az do konce zasunout nabíjecí kabel...on mi tak ale nešel celou dobu..zitra mi řeknou co bylo spatne...
    NELDE
    NELDE --- ---
    WENIA: Restart nepomohl?
    WENIA
    WENIA --- ---
    Mam dotaz...vcera se mi vybil muj děda Iph 4..nechce se nabít, zapnout...nic.., i pri nezapojene nabijecce mi hlásí ze se nabijí...Wtf...kdyz mi to udelal naposled nechal sem jej delší dobu nabijet a nejak naskocil...ted uz nic..otazka je nejaky způsob jak jej nahodit - budu si pořizovat iph 6 a nechci kupovat baterku nebo nabíjecí konektor, který asi odešel...nechci dfu pac bych přišel o data...podle otázek na netu asi nejsem sam, ale nikde žádné řešení :((
    SARGO
    SARGO --- ---
    CESKI: Leda by to byl Pou... :-D
    CESKI
    CESKI --- ---
    SPAULDING: Myslel jsem si to :) diky
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    CESKI: Ne.
    CESKI
    CESKI --- ---
    Hra je ke stažení zdarma.
    CESKI
    CESKI --- ---
    Nevíte zdali se da uložena hra převést z jdnoho id na druhy??? Přítelkyně hraje na mem id hru a ma svůj tablet resp. Stary můj a chci ji to dat na jeji id. Diky za jakýkoliv hint jak toho dosáhnout
    4PTO
    4PTO --- ---
    NIKA: imho importem ve win..
    NIKA
    NIKA --- ---
    ahoj, chci se zeptat, jestli nekdo nahodou neresil, sortovani fotek do slozek, kdyz je chci z iphonu dostat? da se to nejak ovlivnit? aby nebyly fotky tak rozhazene?
    4PTO
    4PTO --- ---
    jak smazat hromadně všechny fotky z iphonu a ipadu? Po připojení a pokus smazat složky (na win8/7) mi to píše že nemám oprávnění, nebo že zařízení neodpovídá, přitom po jedné jak u debilů to mazat jde. vyzkoušeno x kabelů, usb portů, pc.. Na ostatnich iphonech mi to funguje ale na mátinejch zařízeních ne. Dělám to na jejím pc samozřejmě. Povypínaná cloudy,streamy ,všechno..
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    WA9NO: super, diky , kouknu na to
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    Zdravim, chtel by sem poradit jak zmenit zemi uzivatele na itunes, myslim ze diky tomu nemuzu zmenit ani platebni kartu
    CESKI
    CESKI --- ---
    nemáte tip na nějakou hru typu transport tycoon, která by byla hratelná na 5Sku????
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    Čaute, nejak mi nefunguje mikrofon pri facetime, hovoru pres reproduktor a nove pri diktovani sms. Nevite co by to mohlo byt? Pri hovoru normalka. Mam 5s
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    NELDE: No jo, to je zajímavý, taky to mám. Mám tam dvě alba z itunes storu, který nemám stažený a u kterých mám cloudovej obláček. Když jsem připojená, tak se normálně přehrávaj. A když vypnu wifi i mobilní internet, tak zmizí. Ale úplně smazat nejdou.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Ne všechny se povedly - stažené z iTunes store tam zůstávají v seznamu.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    NELDE: Celý album mi nejde
    NELDE
    NELDE --- ---
    Díky
    Tohle jsem včera zkoušel a nešlo to.
    Dá se nějak smazat celé album?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam