• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    GOUMES
    GOUMES --- ---
    Zdravim,dostal se mi do ruky iphon,kterej mel fungovat,imei bylo v pohode,ale pise tohle...u t-mobilu mi rekli,ze to nikdy nevideli..v servisu sem jeste nebyl..pocitam,ze je asi blokovanej co...nevite co s tim?dik a sry za velikost

    VACA
    VACA --- ---
    SHARK: jj, já ten komp už nějaký léto provozuju na iPad mini, icloud účet používám pro obě zařízení stejnej.

    Až se zase dostanu ke kompu tak to ještě zkusím znovu prozkoumat, hudbu zatím v iPhonu žádnou nemám, takže můžu experimentovat...
    Pravda je, ze do toho iPadu jsem žádnou hudbu nikdy neimportoval, ale tak ještě delší dobu než iPad provozuju iPod Classic, a tam teda vkládám jediné manuálně, protože do nej přihazuji z různejch kompů...

    No to mě taky ještě čeká, ale nejsem si jistej jestli to vůbec půjde, rád bych přenesl některé playlisty z iPodu do iPhonu, ale jen některé protože Pod má 160gb zatímco phone jen 64gb... Budu se s tím muset nějak popasovat...


    Každopádně děkuji za tvoji podporu a péči. Vážím si toho. Nejsem zapalenej počítačovej tip a tak občas trochu tápu.
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: A mel jsi ten pocitac autorizovanej ?
    VACA
    VACA --- ---
    SHARK: Cece prave ze z nějakýho důvodu neslo. Pokud jsem chtěl syncnout zvuky, tak na mě vyskočila taková ta hlaska ze pokud akci provedete bude vymazán obsah, žádná cesta okolo..

    Akci jsem udělal, a když jsem pak zpátky zatrhl manuální správu hudby, položka zvuky v záložce nastavení telefonu opět zmizela...
    V položce "na mem zarizeni" ale zvuky zůstaly a tóny v telefonu jsou...

    Nějak z toho nejsem vůbec moudrej...
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: Vzdyt snad slo zaskrntnouz ze chces syncnout jen zvuky a hudbu odznacit, aby to na ni ani nehrablo.
    VACA
    VACA --- ---
    PS: děkuji všem zůčastněným za trpělivost s noob lamerem,


    a přeji VESELÉ VÁNOCE!
    VACA
    VACA --- ---
    Tak jsem se tim nějak prokousal.

    Ale když jsem chtěl synchronizovat zvuky, tak mě to donutilo vymazat celou knihovnu hudby a videa z iphone, což mi teď zrovna nevadí, protože phone je čerstvej, ale v budoucnu tenhle krok podniknout nebudu moct, protože já synchronizuju hudbu na svejch i zařízeních ze zásady manuálně. (mám 160gb ipod classic, mimo jiné právě kvůli tomu abych hudbu nemusel skladovat v kompu. navíc přikládám na cestách apod... )

    Takže jsem po synchronizaci zvuků musel opět zaškrtnout nabídku "vybírat hudbu manuálně", čímž mi ale opět zmizela možnost synchronizovat zvuky...

    je to teda zamotanej kruh tohleto... :)

    tak jsem zvědavej jestli mi tam to zvonění vubec vydrží, nebo o něj přijdu při první příští synchronizaci...
    VACA
    VACA --- ---
    SHARK: tak jsem to nakonec přecijen podstoupil, vytrvoril majl pro tyhle prilezitosti...

    mel bych prosim jeste dotaz jestli by jsi me navedl jak to v tech itunes tam propašuju? :)

    děkuju moc za trpělivost s moji lameřinou :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: jj fake emailem na seznamu takovehle chujoviny taky resim
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: /mejly si snažim uchránit co nejčistší od spamu, protože na nich jedu jiný reguulerní konverzace a práci. Takže sem proti tomu kamkoliv na internetu je vyplnovat, tim spis kdyz mi obrovskym pismem nabizej neco FREE
    jedine si snad udelat nejakej "fakemajl" ale to je teda troch pruda...


    SHARK: každopadně diky za snahu pomoci
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: ta apka to nechce, ale je myslim placena :(
    VACA
    VACA --- ---
    SHARK: děkuji za odpověď. Koukám na to prošel jsem nějaký ty kroky, uploadnul zvuk vystřihnul, pojmenoval, ale teď jsem u posledního kroku a chce to po mě nějakou registraci na emajl :(((( to se mi trochu příčí, navíc mi to tam píše že jejich služba potřebuje povolení zobrazovat muj emajl na nějakym profilu... a že jako bonus dostanu 5 FREE zvonění. WOOOW.

    tak nevím, kouknu ještě na tu appku, ale přiznám se žádný prachy za to že si mužu udělat vlastní tón zvonění fakt dávat nechci, ani se nechci bejt registrovanej s wooow nabidkou že mi za to daj 5 zvonění (takže chápu že za další budou chtít zaplatit? tvl tak to ať teda zapomenou, to mě trochu sere, ale to snad budu radši zvonit neindividuálně :(('
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: jde, prez itunes, vytvoris si ho zde

    Www.Audiko.net

    Pripadne v app Audiko pro a pak zase prez itunes vytahnout z apky a vlozit do vyzvaneni
    VACA
    VACA --- ---
    Měl bych prosím ještě nějaké lame dotazy. Sice nějaký léto provozuju iPad mini, ale iPhone jsem naposledy měl 3g 8gb do časů os 3.0 :D

    Tak tedy jeden dnešní: je na současném OS možné do telefonu nějakým způsobem dostat své vlastní vyzváněcí tóny? A abych se cítil kompletní tak i tóny pro sms zprávy? (5s 64gb)

    Moc děkuji
    VACA
    VACA --- ---
    SHARK: Díky za reakci, vážím si nabídky. Kouknu na to pořádně a dám vědět.

    Moje představa je že na běžný denní užívání bych telefonu rád zachoval co nejkompaktnější rozměry s nějakou jen basic základní ochranou. A na výletnický outdoor mělnějaké odolné nejraději i proti vodě, které bych používal opravdu jen pro tyto aktivity...

    Když tak mi pls do pošty napiš kolik by jsi za to chtěl, nebo klidně i veřejně (třea zaujme i někoho dalšího) Já za sebe zatím nezávazně, prosím o pochopeni.
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: hele mam jeden volnej cinskej Spiegen slimarmor, kdyz tomu jeste das silnou folii od Buff, tak ziskas 100% ochranu krom vody. Mam toto kompo na ipadu air a uz nekolikrat letel z metru na zem, kdyz ho vybalim tak je jak novej





    VACA
    VACA --- ---
    Ahoy, poprosil o tip zkušenější.

    Máte doporučení na nějaké pouzdro pro s5 které by poskytlo telefonu nějakou základní dopadovou ochranu při zachování kompaktních rozměrů?

    --
    A pod čarou, dalo by se v Praze někde prohlédnout ty heavy duty Lunatik Taktik pouzdra? Bude asi fakt cihla, na denní nošení asi neakceptuju. Je mi důležité zachovat kompaktní rozměry, ale na nějaký to lození po horách/vodu by to nemuselo bejt vůbec od věci...
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SILENCE: uz jsem to par mesicu nezkousel, ale normalne mi to fungovalo, ve vestavenym prehravaci jsem jen zvolil audio zarizeni (u me toyota touch&go bluetooth) a pak to poustel telefon tam..nebo pouzivas nejaky jiny prehravac?
    BOBRIK
    BOBRIK --- ---
    BOBRIK: aha:((
    SILENCE
    SILENCE --- ---
    BOBRIK: Appka je 'free' ale aby fungovala musíš zaplatit in app purchase 11€ purchase. To pochybuju ze zlevní
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam