• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Dobry vecer,
    Na jednom iPhonu (6s, posledni soft) nemuzu zprovoznit email na seznam.cz
    Vsechny ostatni byly ok. Protokol doufam nastavuji spravne (divala jsem se na web i na to jak to mam nastavene ja).
    Nejaky napad proc to nejede a jeste lepe, jak to vyresit?

    Dekuji!
    CESKI
    CESKI --- ---
    neco co dokáže propojit více apple id kalendářů do jednoho??? takříkajíc jeden pracovní kalendář, který by byl sdíléný pro více apple ids
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    456: To je zrovna něco, co vypnout nechceš. Dokážeš tím totiž smazat nebo sledovat ztracený/ukradený telefon.
    456
    456 --- ---
    ONDRA_99: no já si to myslel :)) občas se trochu zamyslím :) ... právě sem měl pocit že to nejde aby byl telefon funkční a tahle lokalizace bloknutá, jedině že by se telef choval dostatečně divně, tak aby ho stanice vyhodnotila jako vypnutý nebo kdyby se uměl připojit k jiné než nejbližší stanici ... ale to je asi scifi ? ... ale vypnout funkci Find my iPhone jde snad bez problému ?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    456: Trosku se zamysli. T-mobile vi ke ktere stanici jsi se pripojil, aby ten system vedel pres kterou stanici ti ma zpravy a hovory posilat. Pokud nechces aby vedel ke ktere stanici jsi pripojen, tak to jde jedine tak, ze se k zadne nepripojis.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    456: Ne.
    456
    456 --- ---
    ONDRA_99: faaakt ? a dá se na ten telefon dovolat ?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    456: Muzes si dat "flight mode" ten to blokne.
    456
    456 --- ---
    drobný dotaz - lze nějakým způsobem na IPhone zablokovat službu vyhledávání simky? Tedy u T-mobile je služba která lokalizuje telefon podle toho ke které vykryvné stanici se přihlásí - lze to nějak bloknout na telefonu ? Dííík.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    GOUMES: to myslím že znamená, že je blokovany na operátora. Tzn je z ciziny a operator na něj poskytl slevu s tím že se může používat jen u něj. Od většiny operátorů to lze za poplatek odblokovat ale je potřeba zjistit z jaké je to země, jakého operátora a jestli je starší jak dva roky. Jinak třeba u iPhone 4 starého cca 4 roky po mě chtěli 1500 za odblokování a může to stát až 3500, další možnosti je nákup R-sim
    GOUMES
    GOUMES --- ---
    Zdravim,dostal se mi do ruky iphon,kterej mel fungovat,imei bylo v pohode,ale pise tohle...u t-mobilu mi rekli,ze to nikdy nevideli..v servisu sem jeste nebyl..pocitam,ze je asi blokovanej co...nevite co s tim?dik a sry za velikost

    VACA
    VACA --- ---
    SHARK: jj, já ten komp už nějaký léto provozuju na iPad mini, icloud účet používám pro obě zařízení stejnej.

    Až se zase dostanu ke kompu tak to ještě zkusím znovu prozkoumat, hudbu zatím v iPhonu žádnou nemám, takže můžu experimentovat...
    Pravda je, ze do toho iPadu jsem žádnou hudbu nikdy neimportoval, ale tak ještě delší dobu než iPad provozuju iPod Classic, a tam teda vkládám jediné manuálně, protože do nej přihazuji z různejch kompů...

    No to mě taky ještě čeká, ale nejsem si jistej jestli to vůbec půjde, rád bych přenesl některé playlisty z iPodu do iPhonu, ale jen některé protože Pod má 160gb zatímco phone jen 64gb... Budu se s tím muset nějak popasovat...


    Každopádně děkuji za tvoji podporu a péči. Vážím si toho. Nejsem zapalenej počítačovej tip a tak občas trochu tápu.
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: A mel jsi ten pocitac autorizovanej ?
    VACA
    VACA --- ---
    SHARK: Cece prave ze z nějakýho důvodu neslo. Pokud jsem chtěl syncnout zvuky, tak na mě vyskočila taková ta hlaska ze pokud akci provedete bude vymazán obsah, žádná cesta okolo..

    Akci jsem udělal, a když jsem pak zpátky zatrhl manuální správu hudby, položka zvuky v záložce nastavení telefonu opět zmizela...
    V položce "na mem zarizeni" ale zvuky zůstaly a tóny v telefonu jsou...

    Nějak z toho nejsem vůbec moudrej...
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: Vzdyt snad slo zaskrntnouz ze chces syncnout jen zvuky a hudbu odznacit, aby to na ni ani nehrablo.
    VACA
    VACA --- ---
    PS: děkuji všem zůčastněným za trpělivost s noob lamerem,


    a přeji VESELÉ VÁNOCE!
    VACA
    VACA --- ---
    Tak jsem se tim nějak prokousal.

    Ale když jsem chtěl synchronizovat zvuky, tak mě to donutilo vymazat celou knihovnu hudby a videa z iphone, což mi teď zrovna nevadí, protože phone je čerstvej, ale v budoucnu tenhle krok podniknout nebudu moct, protože já synchronizuju hudbu na svejch i zařízeních ze zásady manuálně. (mám 160gb ipod classic, mimo jiné právě kvůli tomu abych hudbu nemusel skladovat v kompu. navíc přikládám na cestách apod... )

    Takže jsem po synchronizaci zvuků musel opět zaškrtnout nabídku "vybírat hudbu manuálně", čímž mi ale opět zmizela možnost synchronizovat zvuky...

    je to teda zamotanej kruh tohleto... :)

    tak jsem zvědavej jestli mi tam to zvonění vubec vydrží, nebo o něj přijdu při první příští synchronizaci...
    VACA
    VACA --- ---
    SHARK: tak jsem to nakonec přecijen podstoupil, vytrvoril majl pro tyhle prilezitosti...

    mel bych prosim jeste dotaz jestli by jsi me navedl jak to v tech itunes tam propašuju? :)

    děkuju moc za trpělivost s moji lameřinou :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: jj fake emailem na seznamu takovehle chujoviny taky resim
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: /mejly si snažim uchránit co nejčistší od spamu, protože na nich jedu jiný reguulerní konverzace a práci. Takže sem proti tomu kamkoliv na internetu je vyplnovat, tim spis kdyz mi obrovskym pismem nabizej neco FREE
    jedine si snad udelat nejakej "fakemajl" ale to je teda troch pruda...


    SHARK: každopadně diky za snahu pomoci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam