• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOLACZEGEspañatekk?-aneb co v anketě nebylo
    SKIN
    SKIN --- ---
    LUKASZ: zakon na technoparty a muzes mi prosim te rict paragraf. par let tu ziji a o necem podobnem tu nevim...ano obusky maji, to maji, ale zakon?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    tak jsem teda sondoval .. mluvil jsem s lidma co delali ten bunol .. mensi akce by sli udelat ale ne v catalansku .. nevim jak jih tam jsem jeste nebyl .. kazdopadne tu maj prej zakon na technoparty ...
    takze doporucujou jet do portugalska a tam udelat vetsi party , kde by slo vis stagi ..
    jinak na nejakej flek se jeste podivat muzem , nebo zeptat na jih se chystame po dragonu ..

    a fakt to vypada ze sem letos pojde dost lidi z cech :)))
    FAUSTEKK
    FAUSTEKK --- ---
    GREENY: :-) neboj sqwamp 4ever :-)
    GREENY
    GREENY --- ---
    SKIN: No, zalezi na tom, kdy a kde ;)

    Na takhle dlouhejch cestach cokoliv! ;) Tim chci jen naznacit, ze ackoliv se nas lidi snazej skatulkovat jako HC sound, to co se u nas hralo treba loni v bulharsku tomu urcite moc neodpovidalo, i kdyz behem tech kratkejch noci i na to HC doslo, tak dlouhy dny a vecery patrily disku, brejkum, housiku, psim trenclim a dalsi slunickovy muzice ;))

    Jinymi slovy, kdo jede v podobnym terminu, vemte si desky ssebou ;) My sme pro kazdou spatnost ;)

    SKIN
    SKIN --- ---
    GREENY: co hrajete?
    GREENY
    GREENY --- ---
    :))
    My jedeme v srpnu i se soundem a nakym tim dalsim cirkusem. Chceme dojet az do portugalska.

    Idea udelat ve spainu meeting kde se srazej jednotlivy cesky vypravy a na par dni si tam zaskacem u beden mi pripada vice nez rozumna ;) To mame v planu od zacatku napadu vyrazit timhle smerem:)

    Pro nas bude asi realnej termin uprostred srpna...
    Pokud Lukasz vysonduje nakej prihodnej flek, bude to uplna pohadka :)
    Jinak taky bych to nevidel na nic velkyho, neni proc...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    FILUS: :)))) ani se mi pracovat nechce :)))
    FILUS
    FILUS --- ---
    LUKASZ: a už si tam našel nějakou práci?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SANSCULLOT: no vidis .. mi se placame po valencii a ja ted po barcelone .. na jih pojedem az asi zacatkem brezna ..


    ATARKA: no vidis .. a cestou se i zastavis na nejakym tom mejdanu :)))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUKASZ: no tak já se tam pojedu plácat tak na měsíc minimálně,když to šefik pochopí,takže já se u moooře vyválim dostatečně, teda doufám,že na jihu je to mnohem lepčejší i dkyž lézt po skalách k atlantiku a pozorovat západ slunce nad vyřazenou atomovkou nebo co to bylo zač,to taky má svoje kouzlo .)
    FEEX
    FEEX --- ---
    N_I: naopak!zrovna vcera sem udelal jeden ze zakladnich kroku v priprave,v ramci porizeni vozu,.. ale je to asi na 2010 kdyz to dobre pujde, nejradsi bych se pripojil sem http://www.earthcircuit.org/index.html
    ale chce to nakej malej trening na vydechnuti na jare :)...
    SANSCULLOT
    SANSCULLOT --- ---
    LUKASZ: no po novym roce probihal jeste after na Santafe... jeste kolem 13tyho to tam prej jelo... pak taky Portugalsko... bavime se prece jen o celem pyr. poloostrove :)
    N_I
    N_I --- ---
    feex - a co to mongolsko a dalnej vychod? takovou vypravu uz jste odpiskali?
    FEEX
    FEEX --- ---
    no sem zvedav po letech zpet , kdyz sou plny osadky na azdym kroku, vzdy me sralo ze cecha nepotkas, tak doufam ze mi zustane nadseni...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    POPRASK: :)) to vis no nekdy prave ze pisu a ani nepremejslim nad pravopisem .. ja vim no .. ostuda jsem :))


    N_I: to me taky napadlo .. uvidime co se da delat ...
    POPRASK
    POPRASK --- ---
    mi cesi ;))
    N_I
    N_I --- ---
    ale jak se tak divam hodne lidi chce jet letos do spanelska , tak proc tu neco neudelat .. na nejaky frantiky se muzu vysrat ... kdyz to udelame jenom mi cesi ..

    jestli nekdo vi o nejakym fleku u more kde se to da udelat .. nemusi bejt ani teknival ne .. proste dobra party ..



    noo to by mohlo bejt fer co popisujes...ted je otazka jak udrzet to aby to teknival nebyl..:), hodne lidi je tam nadrzenejch a uz na tom dragonu na tohle dojeli...malicko se ti to rozkrikne a hle...no nechci malovat certa na zed..je tam pekne a myslim ze je tam i hodne hezkejch mist kde by sla party zkusit...pokud dovali nekdo z reprakama tak good luck,
    ja mam dojem ze se do tech koutu dostanu az za rok..tak uzivejte a vopatrujte meldu.:(¨)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    tady jsou kdyztak fotky z toho silvestra jestli se chce nekdo podivat ...
    http://lukasztek.rajce.idnes.cz/rave_bunol/
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SANSCULLOT: byli jsme na jednom vetsim a to v tom bunolu .. jinak jedna mala nejaky mistnaci z valencie .. jinak o nicem jinym nejak moc nevime .. kluci jsou ve valencii a tam se toho moc nedeje , ja jezdim obcas do barcelony .. tady je to stejne na prd v zime stejne jako doma s tema mejdanama .. opan air je open air ..


    ATARKA: jinak me je jasny ze hnat lidi z cech do spanelska 2500km a udelat mejdam v pousti je blbost .. to je mi jasny taky .. :))) chtelo by to vodu , more,jezero nebo prinejhorsim nejaky pekny misto u reky ..na dovolenou sem stejne nikdo na tejden nepojede , to by byla pekna hloupost ... a more si uzije taky ne :)))

    kazdopadne co mi tak rikali vcera je to celkem s tim teknivalem takovi ze moc asi ne , prej .. vetsi party v pohode ale teknival by asi mozna neprosel .. mezi tou val. a mad. jsou prej pilicajti v pohode , proto jsem to taky psal ..


    N_I: to mas pravdu no .. to byla myslenka dobra ... ale jak se tak divam hodne lidi chce jet letos do spanelska , tak proc tu neco neudelat .. na nejaky frantiky se muzu vysrat ... kdyz to udelame jenom mi cesi ..

    jestli nekdo vi o nejakym fleku u more kde se to da udelat .. nemusi bejt ani teknival ne .. proste dobra party ..

    ja jen cekam az jsem dorazej kamosi s bednama a neco tu urcite delat budem .. tak kdyz jsem nekdo pojede taky se zvukem , muzem to dat dohromady .. ted je jeste spoustu casu .. leto je za pul roku ..

    my do cech urcite driv nez na podzim nepojedem :)))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam