• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOLACZEGEspañatekk?-aneb co v anketě nebylo
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    Jedu zítra do Portugalska,budu tam do léta,tak se kdyžtak zkusim zeptat,jestli by někdo nevěděl o nějakém místě...
    SKIN
    SKIN --- ---
    LUKASZ: nevim jak je to v Barce, ziju na jihu a tady jsou botellony kazdy tyden. takze asi tak
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SKIN: nevim ti presne ale ja si to nevymyslel .. rikali mi to kluci co zijou v barcelone .. nezavazne na sobe ani se snad neznaj .. taky tu delaj party .. jestli to bude zakon o shromazdovani nevim .. kazdopadne mi rikali ze mensi akce jdou ale ty vetsi ze nejdou .. tak mi doporucovali to portugalsko ze tam to tolik nefrci a je to tam vic v pohode .. zkus se na to zeptat nekoho .. a nemyslim ze rikali ze to plati jen pro catalansko ..
    SKIN
    SKIN --- ---
    botellony jsou dost oblibeny a hlavne i podporovany ruznejma spolecnostma jako Cruzcampo apod. napr. v Granade je to dav az 30ooo lidi, zakon tady nejakej prijmout chteli, ale nevim o tom ze by ho zrovna ctili. Rozhodne to neni techno zakon ve stylu Criminal Justice Act nebo to co maji francouzi...
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SKIN: ja jsem slysela, ze maj nakej zakon na shromazdovani - kvuli tem jejich "botoljonum" (jak se kazdej sebere, vezme flasku a par kamosu, ktery taky vezmou flasku a par kamosu, a jdou si ven pokecat, az je z toho 5ti tisicovej dav..)....coz by se mozna dalo aplikovat na jakykoliv shromazdeni..technoparty apod
    (ale jak rikam, je to z doslechu, takze nakej informacni posun moznej)
    SKIN
    SKIN --- ---
    LUKASZ: zakon na technoparty a muzes mi prosim te rict paragraf. par let tu ziji a o necem podobnem tu nevim...ano obusky maji, to maji, ale zakon?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    tak jsem teda sondoval .. mluvil jsem s lidma co delali ten bunol .. mensi akce by sli udelat ale ne v catalansku .. nevim jak jih tam jsem jeste nebyl .. kazdopadne tu maj prej zakon na technoparty ...
    takze doporucujou jet do portugalska a tam udelat vetsi party , kde by slo vis stagi ..
    jinak na nejakej flek se jeste podivat muzem , nebo zeptat na jih se chystame po dragonu ..

    a fakt to vypada ze sem letos pojde dost lidi z cech :)))
    FAUSTEKK
    FAUSTEKK --- ---
    GREENY: :-) neboj sqwamp 4ever :-)
    GREENY
    GREENY --- ---
    SKIN: No, zalezi na tom, kdy a kde ;)

    Na takhle dlouhejch cestach cokoliv! ;) Tim chci jen naznacit, ze ackoliv se nas lidi snazej skatulkovat jako HC sound, to co se u nas hralo treba loni v bulharsku tomu urcite moc neodpovidalo, i kdyz behem tech kratkejch noci i na to HC doslo, tak dlouhy dny a vecery patrily disku, brejkum, housiku, psim trenclim a dalsi slunickovy muzice ;))

    Jinymi slovy, kdo jede v podobnym terminu, vemte si desky ssebou ;) My sme pro kazdou spatnost ;)

    SKIN
    SKIN --- ---
    GREENY: co hrajete?
    GREENY
    GREENY --- ---
    :))
    My jedeme v srpnu i se soundem a nakym tim dalsim cirkusem. Chceme dojet az do portugalska.

    Idea udelat ve spainu meeting kde se srazej jednotlivy cesky vypravy a na par dni si tam zaskacem u beden mi pripada vice nez rozumna ;) To mame v planu od zacatku napadu vyrazit timhle smerem:)

    Pro nas bude asi realnej termin uprostred srpna...
    Pokud Lukasz vysonduje nakej prihodnej flek, bude to uplna pohadka :)
    Jinak taky bych to nevidel na nic velkyho, neni proc...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    FILUS: :)))) ani se mi pracovat nechce :)))
    FILUS
    FILUS --- ---
    LUKASZ: a už si tam našel nějakou práci?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SANSCULLOT: no vidis .. mi se placame po valencii a ja ted po barcelone .. na jih pojedem az asi zacatkem brezna ..


    ATARKA: no vidis .. a cestou se i zastavis na nejakym tom mejdanu :)))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUKASZ: no tak já se tam pojedu plácat tak na měsíc minimálně,když to šefik pochopí,takže já se u moooře vyválim dostatečně, teda doufám,že na jihu je to mnohem lepčejší i dkyž lézt po skalách k atlantiku a pozorovat západ slunce nad vyřazenou atomovkou nebo co to bylo zač,to taky má svoje kouzlo .)
    FEEX
    FEEX --- ---
    N_I: naopak!zrovna vcera sem udelal jeden ze zakladnich kroku v priprave,v ramci porizeni vozu,.. ale je to asi na 2010 kdyz to dobre pujde, nejradsi bych se pripojil sem http://www.earthcircuit.org/index.html
    ale chce to nakej malej trening na vydechnuti na jare :)...
    SANSCULLOT
    SANSCULLOT --- ---
    LUKASZ: no po novym roce probihal jeste after na Santafe... jeste kolem 13tyho to tam prej jelo... pak taky Portugalsko... bavime se prece jen o celem pyr. poloostrove :)
    N_I
    N_I --- ---
    feex - a co to mongolsko a dalnej vychod? takovou vypravu uz jste odpiskali?
    FEEX
    FEEX --- ---
    no sem zvedav po letech zpet , kdyz sou plny osadky na azdym kroku, vzdy me sralo ze cecha nepotkas, tak doufam ze mi zustane nadseni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam