• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOLACZEGEspañatekk?-aneb co v anketě nebylo
    SKIN
    SKIN --- ---
    LUKASZ: to vis punk je mrtev ale par punkacu jeste nepochcipalo... nebo spis by se hodilo rict, new age fasistu? Prijde na to jak bys pojmenoval, toho kdo nerespektuje svobodu druhych :) Kazdopadne Drugon byl mnohem mensi a jeho vliv na okoli take. Chysta se film o vsech aspektech DrugOn festivalu, jak pozitivnich, tak negativnich. Coz je do jiste miry prulomovy dokument, protoze poslednich 12 let se negativni aspekty zametaly pod koberec s tim, ze pristi rok to bude lepsi a nebylo :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SKIN: dragon teda nakonec byl tam co vzdycky no ale pekna pruda s dirama :)))

    tad yjsou fotky i s dragoff

    http://lukasztek.rajce.idnes.cz/dragon.drugoff_09/

    a sorry neni to zase tak moc vystihujici ... jsem spis uz jen dodavkovi povalec .)



    jinak jestli by se chtel nekdo chystat do spanelska a udelat tam party ... tak si myslim ze v santa fe by to slo .. byl tam ten dragoff a policajti tam byli a v pohode .. jenom meli prudu aby se to otocilo na druhou stranu od mesta a v pohode :)))) jelo to tam 9dni
    MACEK
    MACEK --- ---
    BOBULE: ja též ! :)))
    SKIN
    SKIN --- ---
    SANSCULLOT: s dragonem kdekoli jinde nemam nejmensi problem, tady je par zoufalcu, kteri se o neco snazi, ale neni kde zaparkovat a vlastne ani se otocit s nakladakem. Cekam ze to Guardie brzo rozpusti.
    LAPRIMAVERA
    LAPRIMAVERA --- ---
    to je zvlastni ..takze vsichni ty lidi co znam a jedou , nebo uz odjeli na dragon vlastne nakonec nevi kam jedou?Urcite bude akorat na jinym miste.
    SANSCULLOT
    SANSCULLOT --- ---
    SKIN: ja ale nerikal ze v Cigarones...

    jinak na Frequency festival do Portugalu se nekdo chystate?
    SKIN
    SKIN --- ---
    FEEX: jsem pro :)
    FEEX
    FEEX --- ---
    spojit se s antidragonem? :))
    SKIN
    SKIN --- ---
    SANSCULLOT: koukni se na to video a rekni mi kde by tak mohl byt :)
    SANSCULLOT
    SANSCULLOT --- ---
    divny, jsem tady dole a vsichni se na nej pripravujou... (kazdej po svym :)
    SKIN
    SKIN --- ---
    LAPRIMAVERA: letosni dragon se nekona
    LAPRIMAVERA
    LAPRIMAVERA --- ---
    mate nekdo ideu kde by se teda mohl konat letosni dragon festival?
    SKIN
    SKIN --- ---
    JENDAVB: velmi lituji toho, ze nikdo nezahrabal Andyho, kdyz tam vleze do ty diry. Par lopat a byl by tu klid :)
    AZZY
    AZZY --- ---
    LUKASZ: Takže oba se nakonec dostali tam kam chtěli:) Lukáše určitě pozdravuj, jestli ho zastihneš! Zajímalo by mě, jak myslíš slovo rozlítanej, ale asi nejspíš tušim...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    AZZY: jojo vladka je v indii ... amiga mam ja a lukas je ve valencii .. pristi tyden se tam vracime tak ho budu pozdravovat jestli ho uvidim ... on je ted trosku rozlitanej ...
    AZZY
    AZZY --- ---
    ATARKA: Jo, o tom mi vyprávěla, že si na tenhle výlet šetří.. Dobře holka dělá, že si jde za tím co chce :))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    AZZY: Vlaďka teď byla v Praze,měla jet do indie,tak nevim jeslti už odjela, amigo je s klukama v espanii .)
    AZZY
    AZZY --- ---
    LUKASZ: Prohlížela jsem si ty tvoje fota na rajčeti a koukala jsem, že tam máš vyfocenou Vlaďku jejího psa Amiga a Lukáše:) V Malaze jsem s nima byla ňákou chvilku na squatě - vzali mě pod střechu, tak jestli máš na ně nějakej kontakt tak je určitě pozdravuj!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam