• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    DLOUHA_POTVORA: na jaky pejsky, nikde nic nevidim, vic fotek! :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    DLOUHA_POTVORA: ten je nadherne flekatej, to jsem jeste u jezevce nevidela :)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---


    tady dve solofotky z odpoledne, zbytek hodim na pejsky.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: parada,mne se snad neco zadari nefotit o vikendu,meli bychom jet i s jeho kamoskou ( 4 mesice, maltezacka) k nasim na chalupu - paktuje se tam s berankama


    edous je nadhernej:))
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SARAJ: jojo, furt ji ma. no ja jsem na ty chalupe chtela nafotit naky portrety, ale pak mi uplne zkolaboval fotak bouzel. dneska neco nacvakam, jdeme si odpoledne hrat ke kamosum cavalierum na zahradu :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: haja krasne...ale vic, zeno!!! vic...ma jeste tak hezky znatelnou tu masku?
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    tak tady aspon jeden eda lezici spici, abyste nebyli ukrivdeny, ze to hazu na "pejskoveee" .)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Ahoj špagetkáři, tuhle sobotu jdeme venčit partičku džouzefčíků na Divokou Šárku, sraz je mezi 13:00 a 13:15 u McDonalda :-) kdo chcete, přidejte se, bude větší sranda ;o) Budem se těšit!! :-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Tak můžete aspoň na chvilinku :-) Teda jestli už budete mít všechna očkování, abyste pak zbytečně nemarodili. Ale jinak včera jsem potlala pětiměsíčního prcka králčího jezevčíka, no byl ťu ťu :-D Naše černošky z něj byly paf a on z nich taky, prostě nádhera :-D
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BESSAYA: my jsme na takovej velkej vylet jeste moc maly :)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Jinak ke srazu jezevčíků, co jsem tu už zmínila, vypadá to na so 6.3., ne 7.3. ci dalsi tyden so 13.3. nebo ne 14.3... Nejake odpoledne, dejme tomu tak od jedne a uvidime, jak dlouho se zdrzime - rekla bych, ze tak tri hodky budou nasim spagetam urcite stacit, kor, kdyz bude treba hezky ... A misto? Padla Sarka, Krcsky park, Chuchelsky haj, pak Kampa (ale ta je, dle meho, docela mala - ne, ze by nasi jezevcici vyzadovali obri prostory, ale pravdepodobne bychom se tam neprochazeli sami ...) a Letna (take neni spatnej napad, i kdyz je tam taky docela vysoka koncentrace lidi a psu ...). Takže pokud s námi někdo půjdete, písněte, co a kdy by se vám to hodilo ;-) Ať je špagetek co nejvíc ;-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: super fotečky :-) Jack je roztomilej, dokonalá modelka :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GILLIATT: jezis!!!! sikovna je a moc to rodince slusi:))))
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Ta je ale hodná :-) Tak vida, že to nejsou jenom tvrdohlaví prevíti, někteří mají i dobré srdce (a mateřské pudy tedy též..) :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    a jeste poradne ten vnitrek

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    tak vam posilam naseho milovnika jogurtu

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: neboj, ono se to zlomi, jacka jsme si domu dotahli v listopadu min do ledna stavkoval.. nechtel ven a byl to boj, nicmene pak se to zlomilo a on nechtel domu:)))
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: oblečky pro hladkosrstý jezevčíky na zimu klidně, ale jak bude třeba pět nad nulou, tak mu ho zbytečně nedávejte ;-) jinak je to v pohodě, oni jsou ty špagetky fakt zimomřivý ;-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BESSAYA: no doufam. asi mu poridime oblecek, aby tam chodil rad, nechci, aby si na to zvyknul..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam