• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    zdravím jezevčíkáře :-) jen jsem chtěla podotknout, že jezevčíci jsou mou vášní již - no - 25 let, jsem do nich zblázněná, úplně jsem z nich mimo... :-) mám 2 - 1. Maybe (4roky), 2. Matýsek (1 rok) .Bez jezevčíků bych nemohla žít :-)
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    N_I: Kraaaaasnej....ten cerny cumec...Tonda bude frajer!!! ;-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    N_I: je kouzelnej, tak ať pěkně roste a dělá samou radost! :-) Snad bude mít dloooouhý život :-)
    N_I
    N_I --- ---


    malej tonda...snad bude mit vic stesti nez velkej...
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    Tak ta naše Kimča na starý kolena chodí na CTčko, rtg má blbý jaterní testy apod. je to mrška :(
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    EVULLE: :)) sladous
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EVULLE: to je pohled:)
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    Jedna fotka ještě z léta...náš Artík :)

    fotak 1086.jpg (1965805 B)
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    Myslim, ze by se Emma Nellince libila, mela deti rada, hlavne ty male co jeste mely zadecek nizko nad zemi a Nellca jim mohla strkat cumak pod plinku a cuchat co to tam maji. :-)
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    TRANQUILITY: Uz je na svete od 25.12.2010
    Tak tady, neni to sice jezevcik tak jen vyjimecne - Emma:
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    sayuri: ukaž ho nám, až bude na Světě...
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    BESSAYA: Dekuju.
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    INDALILITH:
    INDALILITH: Diky! Hmm, hajny u nas take rikal at se nebojime, ze jezevcici se nekde schovaji a preckaji mraz, ze se urcite najde. Ale uz je to moc dlouho. Take jsme rozvesili info po okoli ze ji hledame, kontaktovali hajneho kdyby ji videl behat po lese a volali utulky, ale nikdo se neozval, ze by ji videl treba i nekde po srazce s autem. Tak jedinne co nas napada, ze si nekam zalezla, ale stejne zmrzla. Byl to nas postelovy mazlik, zvykla na domovni teploty. A ja ji stale vypravela jak uz brzy uvidi to miminko co jsem nosila v brisku. Byla jsem strasne zvedava jak na mimi bude reagovat. A ted to miminko nemam komu ukazat. Jo jo, je to tezky.
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    ale byla nádherná + jsem dala za úžasné fotky a pak až teprve četla ..je mi to líto o štědrém dnu sjem na tom byly podobně nicméně betynka zalezla pod pískovcovej převis a přikryla se listím .. ale večer sme ji nenašly až druhej den ..:(
    N_I
    N_I --- ---
    sayuri - chjo..:((((
    N_I
    N_I --- ---
    ..nasi uz maji nove jezevci stene...tak snad bude znovu lépe...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SAYURI: Tak to je mi líto :-( To je hrůza, takového jezevčičího neštěstí :-( Tak se držte celá rodinka. Upřímnou soustrast...
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    Bohuzel, pridavam se do pochmurne diskuse... asi pred mesicem nam jakysi vorech vykousal diru v plote a odlakal nasi Nellinku kdo vi kam...uz jsme ji bohuzel nenasli, ani se sama nevratila. Tu noc uhodily velke mrazy tak asi bohuzel neprezila. Ach jo, vsak vite sami, tragedie pro celou rodinu. :-(



    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    N_I: :((( uprimnou soustrast :((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam