• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    HAMAKA
    HAMAKA --- ---
    Jůůlie, v obvyklé poloze :)

    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    máme doma kapičky... ucho se vytáhne směrem vzhůru, kápne se kapička a promne se ouško, hezky to začvachtá a špínu si psiska vyklepou sami;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: my cistime,kdyz je potreba - ma zapraseny usiska, taky kousek vaty, usostoury, vaticku lehce nalvhcit,kdyz se drbe hodne tak namocit v kapickach... jinak po koupani urcite, veterinar nam i ukazoval ja,takze ok
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    DLOUHA_POTVORA: my je Bertíkovi čistíme jednou týdne, bylo nam to i doporučeno doktorkou, celkem často si je drbal a svědili ho, tak jsme od doktorky dostali kapičky Otifree a čistíme je štětičkama na uši a pak vytíráme vatou nebo odličovacíma tamponkama. Dřív to nesnášel, ale teď už drží jen proto, že ví, že až to skončí dostane piškot :-)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Já mu je čistím jednou za čas,když tam má nějakou tu špínu vlhkým vatovým polštářkem i těma štětičkama do uší opatrně.Mýmu psíkovi se čištění uší líbí,vždycky mi nastavuje hlavu a blaženě přivírá očka :) Takže já jsem pro čištění.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    čistíte psům uši? nám bylo kdysi veterinářem řečeno, že to není potřeba, ale mě se zdá, že tam má teď docela špínu. a nevim jestli se to má dělat nebo ne, abych mu nějk neublížila; přece jenom, jezevci jsou na svoje plachťáky docela citlivý.
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    N_I: to bříško... ťuťu jsem naměkko :-)
    N_I
    N_I --- ---
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    BARUNKA83: ten obleček i Bertík bomba!!! prej zdolával vrcholy... :-)
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    Tak jsme byli na vikend na chalupě, Bertík si užil čerstvého vzduchu a přírody :-)

    Zdolával vrcholy

    dělal, že nás nezná :-)

    A po těžkém dni upadl do hlubokého kóma :-D

    No a po návratu domů super pohoda, měkká podložka, televize, pivko a tlapky nahoře, prostě parááááda
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    EZEE: mě je prostě jméno Pip hrozně sympatický :-) nemůžu si pomoct :-) ještě máme ovčáka Ryna a ten má pracovní jméno Rynek :-) takže vždycky říkám, že jdu ven s Rynkem a matkou :-) no a s Maybíkem samozřejmě :-)
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    DLOUHA_POTVORA: krásnej hermelín :)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Aha tak to jsem nevěděla.Ted si uvědomuju že už jsem asi něco takovýho viděla,ale v tom dlouhosrstým provedení.Ten Tvůj je fakt výječnej.Prostě fešák :) My máme sice jen jednu barvu,ale milovala bych ho i kdyby byl bezbarvej :DD
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    EZEE: hh, překlep
    EZEE
    EZEE --- ---
    MALAKA: pracovni jmeno matka :D
    MALAKA: dyt to neni nic originalniho, roura nase no :D
    DLOUHA_POTVORA: omg hlubosrstak je zase co? znam hrubosrstak :))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: koukam taky vyhrejvani na slunicku,jack vcera visel hlavou dolu z gauce,jen aby se celej slunil:)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    EZEE: no, krátkosrstej se podle mě vůbec neříká, poněvadž krátkou srst může mít hladkosrsťák i hlubosrsťák :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    z nedělní procházky - první foto - Matýsek ( pracovní jméno Matka :-)) druáhé foto, oba naši jazvečíci :-)

    MALAKA
    MALAKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA:nádhera, po tygříkovi toužím už dlouho... ale s momentálním stavem zvěřince by další pes neprošel... ZATÍM :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    BESSAYA: souhlas, FOTO, FOTO, FOTO - Pipíka :-) :-) :-)

    EZEE: Pip je lepčí... :-) je to strašně vtipný... jsem si myslela jak jsem to s jménem MAYBE vytrhla a koukám, že mě zas někdo trumfnul :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam