• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: bych jacka mela zmerit:)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ANDREA90: Ona je hrozně dlouhá :-) Když jsme s ní chodili na výstavy, ti rozhodčí se vždycky smáli, že na to že splňuje obvod do 35 cm (trpasličí jezevčík), tak že dýlkou by mohla být klidně standard :-D Však ona má od čumáku po konec ocasu metr :-D
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BETCHO: Tady ještě koupená svetr, ale ten mohla mít vážně jen asi měsíc, pak už byla moc dlouhá:
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BETCHO: Myslím že SARAJ má pravdu, taky jsme Besinu přivezli jako osmitýdenní štěně v listopadu a když se šlo jen na krátké venčení, co se se štěnětem chodí stokrát denně, šli jsme jen tak. Na delší procházky jsem jí pak vyrobila "svetr" z podkolenky a podobně, na štěně toho fakt moc sehnat nejde... Ale nebála bych se ;-) Tady pro ilustraci ten svetřík z podkolenky:
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BETCHO: chapu, jackyno byl taky pidi a moc se mu ven nechtelo,ale sahni ji na telicko a uvidis..
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    SARAJ: Přesně tak jsem si to myslela, ale ona mi začala tak pocvrnkávat, kdykoli je venku zima, vyčurá se ne jednou, ale třikrát, čtyřikrát...čiliže jsem se začala bát, aby se to nějak nerozjelo...uvidíme. Možná se bičnu a něco upletu...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BETCHO: hele, jste s ni venku chvilku,tak bych to nehrotila, nenechte ji nejak brutal promoknout a je to


    my jacka privedli domu v listopadu -a to uz bylo kolem -5C.jezevcici vydrzi, v mrazech dej bundicku,kvuli ledvinam, prochazky kratke, jen vycurat a zpatky
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    Ahoj, mám dotaz: máme doma osmitýdenní fenku trpasličího jezevčíka. Přišla k nám do rodiny společně se špatným počasím a vzhledem k tomu, že ji nosíme ven na vyčurání každou chvilku, mám strach, aby se neprochladila. Nemáte někdo tip na nějaké oblečení pro takového mrňouska? Prošla jsem internet, ale pro jezevčíky je toho překvapivě málo...v podstatě nic. Myslela jsem, že nic podobného nebudu muset nikdy řešit, jezevce jsme měli i předtím, ale vždy to zvládali bez oblečení, ale u téhle fenky mám strach, je strašně droboučká a hubeňoučká...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Jasně, jsou to holky šikovný :-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BESSAYA: to vyčenichaly jo? ;)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Holky našly další keš :-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    TRANQUILITY: Já taky ne, kdyby stál polovinu, nebo aspoň o třetinu míň, tak do toho jdu, ale takhle nemůžu :'(
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    já na něj kurňa teď nemám:/
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    ANDREA90: kdyby bylo panske verze, jdu do toho s Vama .)
    TEREX
    TEREX --- ---
    ANDREA90: jeeeeee :DDD tak to já jsem taky pro :))
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    ANDREA90: Ten je super!Jaká je cena?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TRANQUILITY: ja jsem pro!!!


    jinak poradite,jack posledni dobou extremen brani svoje zradlo - v sobotu dokonce porafal byvaleho... proste jak se mu sahne na jidlo,tak je z nej pekna bestie...nevim, jestli je to jen nejake obdobi,ale moc nevime co s tim .-jack ji az po nas, pred jidlem musi sednout a cekat na povel..nejaky napad?
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    ANDREA90: uděláme hromadnou objednávku? :D
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Měli jsme s Besinou něco podobného, to byla ještě štěně, začalo to tak, že zvracela plus průjem večer, ráno už v průjmu krev. Na veterině ten den dvakrát kapačky plus injekce plus rozbory, další den zase kapačky. Týden ještě špatně papala a byla pohublá, ale pak se dala do kupy. Věřím, že to u vás bude podobné a držím palce ;-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: chudatko malinky,at se drzi!!2,5K je celkem slusna cena, hlavne at zacne bastit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam