• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    PEPAZDEPA: paradni jezevec:)gratulace,je nadherne palenej
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    PEPAZDEPA: diky za kooperaci.) zvlastni, nikdy jsem s vkladanim obrazku problem nemel a u sebe vidim uplne vsechny..
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    PEPAZDEPA: super, je krásnej :-) takovouhle bílou náprsenku jsem ještě na jezevčíkovi neviděla :-)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    BESSAYA: Co teď?


    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    pořád nic, aspoň u mě teda :-((((
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    SARAJ: zvlastni, ja je normalne vidim.. zkusim reupnout nekam jinam a znovu vlozit.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BE_RRY: hele, ja nic nevidim:(
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Ono se to občas dá, kor když vědí, že za to něco dostanou... :-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    trosku odlehcim,predstavuju vam Sefa kupky sena!

    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    BESSAYA: jak si je donutila takhle pozovat?
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    BETCHO: Tak ona se bezne stenata ockuji na 6. tydnu poprve, nasledne pak v 9. a 12. Ted jsem jeste googlila a pokud se nenaockuje na tom 6. tydnu, tak se ockuje mezi 8. a 9.
    Ale to odcerveni se mi proste nelibi. Nechci te tim prudit, jen by me fakt zajimalo, z jakejch je podminek.
    Kazdopadne at je mala zdrava a dela vem jen a jen radost.
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    Ad očkování: hned druhý den jsme ji nesli na veterinu a veterinářka ji odmítla očkovat, že je ještě mimino. Doporučila počkat na osmý týden, ale prototže se osmý týden kryje právě s odčervováním, budeme očkovat až v devíti týdnech...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    BETCHO: tak doba odberu jakz takz sedi na 7. tyden, kdy je nejprve mozny si stene vzit domu, ackoli lepsi je tyden 8. Nicmene v tomhle veku by uz stendo melo byt 3x odcervene a 1x ockovane. To je primo z nejaky chovatelsky stanice nebo bez PP? A pardon, ja si neuvedomila, ze sem v diskuzi o jezevcikach:)
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    MATHEA: Je to trpasličí jezevčík, včera tomu bylo osm týdnů, přivezli jsme si ji minulý týden.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    BETCHO: 1 odcerveni u chovatelky?? Odkud a co to je a kolik tomu je? Ale jinak drzim palce, at to vyresite.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BETCHO: tak s timhle bych se obratila spis na veterinare...
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    Nový dotaz: dnes jsem své štěně poprvé odčervovala /resp.podruhé, poprvé bylo odčerveno u chovatelky/, veterinář mi dal Banminth Paste, dala jsem jí to společně s jídlem, ale Deniska vše do deseti minut vyzvracela... Na netu jsem se dočetla, že někteří citlivější jedinci takhle na Banminth reagují, ale konkrétní rada, co s tím, tam nebyla... Čím odčervujete štěňata? Máte nějakou radu?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: bych jacka mela zmerit:)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ANDREA90: Ona je hrozně dlouhá :-) Když jsme s ní chodili na výstavy, ti rozhodčí se vždycky smáli, že na to že splňuje obvod do 35 cm (trpasličí jezevčík), tak že dýlkou by mohla být klidně standard :-D Však ona má od čumáku po konec ocasu metr :-D
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BETCHO: Tady ještě koupená svetr, ale ten mohla mít vážně jen asi měsíc, pak už byla moc dlouhá:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam