• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    TRANQUILITY: aaa, škoda že je to takhle daleko, jinak bych si je přišla pochovat hned :-D
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    BESSAYA: bydlí v jižních čechách;) Přijeď;)
    Jinak jeden je asi stále volný, kdyby měl někdo zájem;)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BETCHO: Ty naše potvory takhle chrní pořád na těch polštářích na gauči (podle toho taky vypadají). No ta celá černá je totiž něčím šmrnclá, paní od které ji mám, sice říkala jak je čistokrevná, ale poznat to jde, má vyšší nožky a kratší tělíčko. Takže někde v babičce nebo dědečkovi bude třeba italskej chrtík nebo tak něco, podle rysů :-) Ale díky :-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    TRANQUILITY: Juzis, to jsou maličká klubíčka... já si je chci pomazliiit! :-D
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    hosting obrázků img24.eu
    hosting obrázků img24.eu
    hosting obrázků img24.eu
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BESSAYA: N8dherná fotka...a ten celočernej jezevec je nádhernej. Ten druhej samozřejmě taky, ale celýho černýho bez znaků jsem snad ještě neviděla...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    A pak trochu odpočinku.

    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Holky blbnou

    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    BESSAYA: čekali jsme, že umře, fakt byl prťavej, zaráží mě že to vydržel tak dlouho... víc je mi líto toho co ho ty střeva zalehly:/ Ale snad tihle dva už vyrostou do krásy.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    TRANQUILITY: Chuděrka :-( No snad je mu v psím nebi dobře. Naše Besina když měla štěňata, tak první, co se narodilo, tak ho začala žrát - ale ono už se mrtvý narodilo. Další už byla živá, ale poslední šel chlapeček, taky malinkej, ale nakonec byl takovej nejrvavější :-)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    BESSAYA: byl jak čtvrtka těch velkých... myslím, že se akorád trápil... umřel:/
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    TRANQUILITY: To je smutné, ten mrňousek nezačal baštit? :-(
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    tak už máme pejsky jen dva... o víkendu dodám fotodokumentaci jak rostou;)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    No ale když je teď o jedno štěňátko míň, tak snad mlíčka bude dost i pro toho nejmenšího.. což?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BETCHO: jo, dělává se to tak, když má třeba některá fena moc štěňat a nezvládá kojit, tak se jiné feně třeba namočí cecíky do mlíka a ono by se jí mělo začít tvořit - a pak se k ní dají podstřčit ta štěňata a ona je přijme za svoje. Většinou to není problém, někdy to funguje i u rozdílných živočišných druhů :-) Mateřský pud je silný :-)
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    Ahoj, mám dotaz. Takže když ta starší fenka dostala mlíčko, mohla by klidně kojit? A starala by se o štěňátko? Napadlo mě, jestli by nemohla dostat toho chudáčka malýho hubenýho, kterej se nemůže prodrat mezi silnějšíma štěňatama...že by měl cecíky sám pro sebe...
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    TRANQUILITY: jinak tenhle výraz je u Dorky normální:))) Ona je maličko mentálovitá... narodila se jako poslední, přidušený slabý štěně, páč to před ní bylo mrtvý... takže občas je někde na jiný planetě nebo v jiný dimenzi:)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Tak já taky přidám ještě jednu těhotenskou válečku:)
    hosting obrázků img24.eu
    jinak s tím malým puclíkem to vypadá pořád stejně... jednou se přicucne, dvakrát ne... ale vydržel už týden, je to bojovník...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    A ještě jedno foto - Besina vlezlá do potahu deky - nevěděla jak ven, i když tam zalezla sama. A tak prostě usnula.

    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Tak něco trochu veselejšího.. aneb - najdi jezevčíka

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TRANQUILITY: to urcite bude,priroda je mocna! drzte se
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam