• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    N_I: budu drzet palce, at je vse ok.. jezevcici diky sve povaze holt nejsou tak odolni vuci "detskemu terroru" v porovnani s ostatnima plemenama../. Nas Vik to samy, clovek ho muze tisikrat serezat za to, ze se rozebehne za malym, bezicim ditetem a on ma tendenci to delat znova a znova, i kdyz "vi".
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Najdi



    jezevcika.)

    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    N_I: Tomu naprosto rozumím. Mám teď tři malé synovce, od půl roku do dvou let; společné návštěvy u rodičů jsou tedy docela náročné. Člověk musí pořád ty děti hlídat, aby nechtěly ty naše jezevčice tahat za ocas, vypichovat očka a podobně - a na druhou stranu hlídat psy, aby případně na něco nereagovali neadekvátně. Z těchhle víkendů jezdím docela vyřízená.
    N_I
    N_I --- ---
    doma se nam to zacalo zvrhavat....dcera povyrostla a zacala nam tondu pekne mucit...

    bojim se aby se chudak neleknul tak aby ji nekousl...fakt ho skoro tyra...ale zatim vsechno to tahani za ocas, sahani do oci, skakani po hrbetu a nekdy i kopani snasi....dostala uz nekolikrat na prdel..ale dela to porad...chudak malej..jezevec...drzi zatim statecne..snad se nam betty brzo uklidni..mam bobky....

    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    hosting obrázků img24.eu

    zdravíme Vás;)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    už tu dlouho nebyl náš flekatej mizera:) tak nějaký vzpomínky na léto...

    při nejoblíbenější činosti


    při zevlení na chalupě


    při vysloveně děsivém výstupu na rozhlednu na Radyni, kdy se celou dobu klepal jako osika a odmítal opustit tátovu náruč


    a na závěr ukázka, co jsem mu dala předčasně k narozkám, který bude mít za měsíc. už tři roky mu budou! :)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    EZEE: normální, hladkosrstej čokoláďák :)
    ¨
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak ja uz zase radsi jdu, nez mi po tom mym bude smutno, ale tak zase si beha na zahradce u babicky :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    TRANQUILITY: to posledni je variace na kralika :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    EZEE: copak to je za druh vubec?
    EZEE
    EZEE --- ---
    omlouvam se za YT, ale musel jsem :) ten kukuc a hrabani zname asi vsichni :D
    Sassy Dachshund Puppy - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=mjeUlajn82Y
    TERYNKA07
    TERYNKA07 --- ---
    Toulavé Tlapky
    http://www.toulavetlapky.cz/
    potřebovali by i vaší pomoc... :-) pokud se najde nějaká hodná dušička, budou určitě rádi... :-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BESSAYA: uááá, bezva, musim taky udělat sérku :))
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Posteloví jezevčíci
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Asi jo no :)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Jo, to bude ono :-) Naše holky taky nenechaj deku v pelechu pod sebou, ale vnorujou se pod ni :-) To samé platí o posteli. Jezevčík je teplomilné zvíře. Naše mamka říká od mala ze srandy Besině "čokl africkej" - nejvíc se jí totiž líbí, když se dá na horký topení deka, tam ona chrápe, zatímco to do ní pere zároveň i slunce. Tak takhle "vykydlá" dovede být celý den (dokud neuslyší zvuk příboru nebo otevření lednice a podobné zvuky).
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    KOMBAJNERKA: ad boudička, mě se spíš zdá, že chtěl bejt přikrytej .)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    A ještě jedna z jarní vycházky.Já,Ricky a jeho kámošky Ája a Růženka.Foceno telefonem tak sry za kvalitu.
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    Malá tapetka :)
    V posteli


    Opět v posteli


    Překvapivě v posteli.Na páníčkovo místě


    V posteli s páníčkem


    A takhle si Ricky sešlapal boudičku a pak se do ní nacpal.Asi mu vadilo že má moc velký výhled :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam