• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    GREGI
    GREGI --- ---
    bohuzel s pubertou se to zhorsuje... a dneska jsem prestal kourit takze budu hlasit zde jse to zlepsi:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    KAACULA: tak kdyz ho koupes kazdy den je jasne ze zhorseni nepoznas... mamka me pouze utirala vlhkyma zinenkama... to staci a kuze dostane nejmene zabrat... plus koupani v tech bylinkach.. smes jeste zjistim... a jak rikam doktorka pry nemohla uverit ze mi zmizel
    GREGI
    GREGI --- ---
    KAACULA: no... ja ho mam ted momentalne na leve ruce na svou clancich prstenicku zevnitr a na prave na malicku a prstenicku... nejhorsi je to v zime kdy ta kuze dost trpi, ale v lete to nekdy na cas i uplne zmizi... cca rok zpet jsem to mel ale daleko horsi skoro na vsech prstech a zacalo to postupovat az do dlane... muj otec ma exem uz hroozne dlouho na celych dlanich a nemuze s tim nic delat... ruce jsou spatne protoze se casto myji a nejlepsi vec na exem je prirozeny maz coz neni zrovna moc dobre se tyden nekoupat...
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    Koupu ho každej den, ale krátce, a nevšimla jsem si, že by se mu to tim zhoršovalo... má ho tak porůznu po celym tělíčku, nejvíc za krčkem a v podkolenních jamkách, hrozně se mu to zhoršilo poté, co jsem musela brát antibiotika a od tý doby to zatim moc neustoupilo...
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    Takže tobě konopná mast nezabírá? :( Aha, tak já myslela, že by to právě pomoct mohlo... i když to bude asi individuální, co? No a ty od toho pořád nemáš pokoj od těch svých patnácti?
    GREGI
    GREGI --- ---
    zakald koupele byl lipak... jeste budu muset brnknou babicce abych zjistil co presne... a jeste hlavni je dite moc nekoupat ale oplachovat protoze caste koupani je to nejhorsi... kde ho ma?
    GREGI
    GREGI --- ---
    konopnou mast mam ale stoji to za prd... nejucinejsi jsou domaci veci to je jasny...
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    Jé, to by bylo fajn :) My jsme dostali od doktorky spoustu doporučení, se kterejma nesouhlasim, tak teď shánim nějaký mazadlo z konopí nebo soli z Mrtvýho moře a chci to taky zkusit po svym...
    GREGI
    GREGI --- ---
    ja to jako maly mel po celem tele... doktorka rikala nemozne vylecit ale mamka me kazdy den koupala v bylinkach az uplne zmizel... az nekdy v 15 se mi udelal na rukach... zjistim co za bylinky to bylo:)
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    Ahoj, já naštěstí ne, ale moje miminko ano :/
    GREGI
    GREGI --- ---
    Ahojte... je tu jeste nekdo kdo ma mimo me exem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam