• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém

    Pomohla vám tato diskuze při léčení exému?

    22 hlasy od 22 respondentů
      Trápí vás tato nemoc? Chcete pomoct nebo poradit? Jste tu správně...

      Pošlete prosím pozvánku do klubu (vedle spřízněných) všem přátelům, ať je nás tu co nejvíc a můžeme si navzájem poradit:)



      1) Vyloučení dráždivých látek
      čistící prostředky, které jsou dráždivé
      vodní sporty, koupel v horké a studené vodě
      oděvy ze syntetických materiálů a vlny
      omezit pocení

      2) Omezit kontakt s alergeny
      vytvořit bezprašné prostředí – odstranit tzv.lapače prachu, koberce, závěsy
      domácí zvířata
      pyl z rostlin

      3) Péče o kůži
      sprchování vlažnou vodou
      pečlivé promazání kůže, šetrné mycí přípravky
      rozbalit záhlaví
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      PALEONTOLOG: takže změna stravy spíš ne?nebo jak?
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      FOX_E: existuje
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      PALEONTOLOG: protiplísňová dieta?
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      FOX_E: vařící je silnej výraz :) ale hodně telpá asi adekvátní... a jo, vlasů mám hromadu a jsou krásný :-)
      teď už tuhle proceduru používat nemusím, rptože životosprávou (protiplísňovou dietou; :-)) jde udělat fakt hodně :-)
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      NO_ON: voda na mě funguje pořád:)
      PALEONTOLOG: to musí bejt vostrý strčit celou hlavu do vařící vody:D zbyli ti ještě nějaký vlasy na hlavě? :D
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      já míval na hlavě takový vřídky, časem jsem si to určil jako mykózu, a hodně proti tomu pomohl právě třeba antimykotickej šampon nizoral;; ale ad anketa - když bylo nejhůř a svědilo to příšerně, šel jsem do koupelky a strčil hlavu pod horkvou vodu... orgasmus njvětší !! :o)

      ale pak, na zklidnění, jsem si dal zase ledovou vodu... a kůže se uklidnila i na několik dní a bylo :) doporučuju §:-)
      NO_ON
      NO_ON --- ---
      Jinak jsem si vsim, ze horka voda pusobi jen jednou, abych tak rekl...telo si zvykne na tu horkost a dost. Vzpomente si na ten fen, az to prijde (a vy vite, ze vam to nepreju.) a budete se hodinu v kuse fenovat :)
      NO_ON
      NO_ON --- ---
      Souhlas, malej orgáč! .)
      GREGI
      GREGI --- ---
      uvidime co nam rekne anketa jestli jsme jen mi dva uchylni:D
      GREGI
      GREGI --- ---
      jojo to jo:) hmmm dal bych si ale zrovna mam klidove obdobi:D
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      :DDD no je no:DDDale je to přesně tak jak píšeš.
      aspoň něco je na trampotách s exémem příjemného
      GREGI
      GREGI --- ---
      jj a uplne ti ta slast projede celym telem:) je to docela uchylny:D
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      jj trochu jsem se styděla říct to takhle na přímo:DDD ale je to tak.jj máš pravdu.uvolní to tu napnutou kůži.Mě to připadá jak kdyby ta bolest z té horkosti mě podrbala aniž by mi sedřela kůži...
      GREGI
      GREGI --- ---
      jo, je to doslova takovy lehky orgasmus:) ja myslim ze je to kvuli tomu ze ta hroka voda zmekci kuzi uvolni tlak a jeste to prerazi tu bolest:)
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      NO_ON: GREGI: :DDD tak jsem si myslela,že jsem jediná kdo si dopřává tuhle slast!Mám na rukách přesně tenhle exém a horká voda po proškrábané noci je taková slast až se mi klepou kolena:)
      GREGI
      GREGI --- ---
      NO_ON: jooo to znam... pod varici vodu... aaaa je to fakt luxusni az nekdy mam radost ze ten exem mam pac je to fakt slast:D
      NO_ON
      NO_ON --- ---
      Jinak kdo trpite vyrazkou typu:
      - male puchyrky slevajici se postupne ve velke postizene plochy (ja to mivam narazove), silne svedici, mokvajici - odezniva po nekolika dnech, nasleduje vysuseni a nasledne loupani kuze.
      Mam zkusenost, ze na to silene svedeni docasne (par hodin?) funguje bud hodne tepla az horka voda nebo natrit postizena mista kremem a fenovat. Pusobi to divne, ale je to jedna z nejvetsich slasti, co znam. Uleva jak hrom...
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      Ja mám taky exem.asi tak od 13-ti let.Je to strasnej vopruz!nesnášim to!
      Ze zacatku jsem mela exem na ocich,v předloktí, na zapěstí a na rukach a v koutcích úst a na kru.Někdy jsem ani neviděla,jak jsem měla opuchlé oči.Nemohla jsem ani občas ohýbat ruce jak to bolelo.Většinou jsem měla takovej ten mokvavej napuchlej exem.V extremních případech až do krve.Hnus:(Teď to na očích už tak 8 let nemám (´tuk ´tuk).Ale mažu si je konopnou mastičkou-ruční výroba od kámoše.A v pohodě.Na předloktí mi pomáhá krém s Amarantem od Ryoru.Amarant pomáhá.No a na ksicht a ruce porad stridam.to je věčnej boj.Ruce už mám jak stařenka.Suché,v zimě popraskané.a taky už mi to vlezlo i na dlaně(takový puchýřky)a do nehtů.Ty mám hrbolatý.Prostě luxusní ručky:/Moře mi účinkuje dobře ale až tak po týdnu.Pomaha mi solarko.Ale to je pak clovek zas jak mrkev.Prostě asi se odstěhuju do teplých krajin, kde je slunce a moře a zdrava a lehká strava:)
      NO_ON
      NO_ON --- ---
      GREGI: :) Jinak zivotosprava samozrejme pulka uspechu, mam to castecne i z prekyseleneho zaludku...kdybych jedl zdrave... A pak podnebi, ze ano. Kdyz jsem zil rok v Anglii, vsechno mi do 14 dnu zmizelo, ze jsem si maximalne vecer nakremoval ruce. Halt ostrov a more okolo dela divy. Kdyz jsem si odskocil na tyden do Francie, docela me vydesilo, jak moc se to zase zhorsilo.
      GREGI
      GREGI --- ---
      NO_ON: ja mam konopny spustu veci a neco natom bude... ale rekl bych ze to technicke konopi nebude tak dobry jako to prave... to prave hulim a nejak to nepomaha:D
      NO_ON
      NO_ON --- ---
      GREGI: Nevim, já si to nepamatuju :)) Vždycky něco donese a řekne "vyzkoušej to" a já mu pak řeknu, jestli dobrý. Ale například jednu konopnou mast mám a používám ji při výrazném zhoršení. Víceméně hlavně z důvodu, že je hodně mastná - když mám vyschlou kůži (po nenadálé vyrážce) například na obou pažích, krku a ramenech, používám hlavně na noc, kůže tak rychle nevysychá.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam