• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MERINO_GIRL: hele, mně stačí loknout si coly a jsem olezlá. Atopický ekzém nemám, ale mám spoustu alergií a potravinových nesnášenlivostí (namátkou alergie na lepek, cosi, co se dává do zvýkaček, různá barviva...). Všem ekzematikům a alergikům doporučuju, aby si zkusili psát, co jedí...
    GREGI
    GREGI --- ---
    hele docela i jo... Ale jen v nekterych vetsinou tech ktere nici necoo co tam nema byt.... Aaaaa:D
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    GREGI: si v těch bolestech docela libuješ co? :D
    GREGI
    GREGI --- ---
    musim nekdy zavolat babicce coz bude mozna chvili trvat nez se dovolam:D jasny ze to nemuzes prestat delat, nejake leky taky musis brat cely zivot nepretrzite...
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    GREGI: tak nahod ty babsky rady.....ja si cetla hodne takovejch rad na doktorka.cz ale stejne se to vetsine lidi vrati...je to vetsinou na celej zivot...
    GREGI
    GREGI --- ---
    me teda dobre dela jodisol.... Poradne to vypalit... Sice to boli jak pes ale na druhou stranu je to prijemne...

    MASTI sou na hovno,, nejlepsi je na to bylinkova lazen to pomaha... Jen to chce machat kazdy den
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHEILA_B: to je teda mazec, kočko, to nikomu, ani tobě, nepřeju
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    FOX_E: supr
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    ja mam atopicky ekzem prakticky od narozeni v nejhorsich formach, kdyz jsem byla decko ucili se na me medici, vsude me ukazovali, vyzkouselo se na me vsechno a stejne me ten hajzl napadal kuzi zcela od hlavy - celo, rty, krk, ruce az k noham, kolem puberty me to preslo a nemela jsem vetsi problemy akorat me zustalo par bilejch mist po tech nejhorsich ekzemech - prestala jsem s tim kamkoliv chodit protoze nebylo s cim, az tedka kdyz je me 25 se me to zacina pomalu vracet, zatim na ohybech rukou a nohou, tyden to mam, tyden ne...hrozne na to pusobi stres v praci, koupani a jidlo (tvaroh, cokolada atd.)....
    Tak zacinam premyslet jestli s tim jit k doktorum a nechat se mazat kortikoidama coz bych vazne nerada...spis bych se rada zbavila vsech veci co to zpusobujou nez samotnyho ekzemu...
    Jinak horkou vodu za celej zivot neznam, nejhorsi je ulitnout trebas ve spanku na skrabani...to je potom dost nechutny probuzeni :(((
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    GREGI: aha:)))...už jsi zkoušel jo?
    GREGI
    GREGI --- ---
    ja myslel pichnout si to tam kde te to svedi;) pak nic necitis:D
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    GREGI: k úchylce s horkou vodou jsem se k tobě a ostatním přidala ale co se týká zubaře,tak tam neprožívám žádnou slast :) spíš naopak...
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    PEGGUSHKA: Tak to u me ne...prijde mi, ze je to sice pak mnohem vic vysusene, ale ze se to zaroven mnohem rychlejc zhoji a zklidni...urychli to prubeh te vyrazky..
    GREGI
    GREGI --- ---
    dobra je taky ta vec jak vam picha zubarka do pusy:D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ne, hlavně to zchladit studenou, to skoro až bolí, ale pocit umrtvené kůže je nejvíc :-P
    GREGI
    GREGI --- ---
    proto to chce viiic a viiiiic:D droga...
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    ááá vařící voda je největší slast jako:-D
    ten pocit úlevy a člověk nemůže přestat:-D
    akorát po tom trpím víc než předtím:-D
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    MARTIN_531:poptám se ti,jestli kámoš ještě má home made konopnou mast.
    JOHNY115: docela šílenej příběh.Ještě že jsi se z toho dostal.Kortikoidy jsou úplně to nejhorší.Mě to předepisovali několik let.Byla jsem na tom už úplně závislá.Jakmile mi došla mastička a třeba dva dny jsem jí nepoužívala,tak hned se exém vrátil v silné formě.Šílený.Taky to dost tenčí kůži.Měla jsem kůži jak papír.Pak mi po x letech řekli,že už se mi tím vyběluje kůže,takže už mi to nemůžou předepisovat a ať se teda mažu čím chci.:(.Od té doby kožařům nevěřím.
    GREGI: otisky taky nemám.Chyběj mi skoro na všech prstech.:/
    GREGI
    GREGI --- ---
    jo ona se ta kuze zahoji... Ja to na rukach uz taky nepoznam, na tech mistech co to bylo a uz neni:) zajimalo by me jestli to nekdy mel nekdo tak, ze nemel zadne otisky prstu, lepe receno ten vzorek... me treba ted chybi kus na prstenicku... lepsi jak kozene rukavice;D
    JOHNY115
    JOHNY115 --- ---
    GREGI: nejvic ruce, zada, nohy ... tak nak vsude no :) ... ale ne vsude vylozene jak kdyz je exem, ale spis extremne vysuseny .. a na tech znamych oblastech potom hodne zly no ... vlastne prsty a spodni cast rukou taky hodne ... to je prave co rikam ze se divim ze se to casem spravilo ... pre ta kuze okamzite jakoby zestarne ... strati pruznost, zhrubne a mas jak duchodce a jeste napuchly :D ... ted by to mozna nepoznala ani kozni ... ty nasledky se mirnili hodne dlouho, asi rok, ale nakonec ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam