• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    JOHNY115
    JOHNY115 --- ---
    GREGI: nejvic ruce, zada, nohy ... tak nak vsude no :) ... ale ne vsude vylozene jak kdyz je exem, ale spis extremne vysuseny .. a na tech znamych oblastech potom hodne zly no ... vlastne prsty a spodni cast rukou taky hodne ... to je prave co rikam ze se divim ze se to casem spravilo ... pre ta kuze okamzite jakoby zestarne ... strati pruznost, zhrubne a mas jak duchodce a jeste napuchly :D ... ted by to mozna nepoznala ani kozni ... ty nasledky se mirnili hodne dlouho, asi rok, ale nakonec ok
    GREGI
    GREGI --- ---
    JOHNY115: sem netusil ze exem muze mit az tak tezke dusledky... Zajimave... A kde jsi ho vsude mel?
    JOHNY115
    JOHNY115 --- ---
    tak to slysim poprve v zivote s tou vodou ze nejsem sam :) pred asi 3 rokama me to jednu "krasnou" zimu dotahlo do uplne krize ... mel sem tak sucho ze me bylo neprijemny se jen jakkoliv pohnout, nakonec me z toho vysekaly kortikoidy, naky veci proti bakteriim a kdeco silnyho ... a dopady ... spis psychickyho razu ... tohle obdobi me naucilo lenosti a prilezitostni uplne apatii vuci okoli ... taky sem zmenil stredni skolu ... dodnes si asi vetsina lidi mysli ze sem to cilene flakal ... jak sem se totiz po mesici a pul vratil do skoly ... tak sem tam byval tak na stridacku, podle toho jak sem to vydrzel .. a sedet v ne jeste zrovna ok stavu navlecenej v obleceni a v tride plne lidi .. to me stresovalo samo o sobe ....... hnus no, nastup pri dospivani, bylo to hrozne rychly, nez sem si stacil uvedomit co delam, tak uz sem mel problem, v tom nejhorsim sem myslel ze uz se z toho nikdy nevysekam a znicim se uplne ... no nastesti se tak nestalo x) a na to v jakym stavu ta kuze byla se divim ze to dnes skoro nejde poznat ... ale byla to urcite ma nejhorsi cast zivota ...
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    Tak se hlásim do klubu, sem šťastný majitel exému na loktech, mám to asi deset let a jediný co mi na to pomáhá je home made konopná mast. Zdroj kterej sem měl je teď k nesehnání a tak bych se chtěl poptat zda někdo pošle do pošty úžasnou informaci, že zdroj má. Vybártruju naturáliema, nebo zaplatím bankovkama.
    TSOH
    TSOH --- ---
    vono to take souvisi se stravou... mlecne vyrobky pry nejsou uplne idealni... ale asi jak kdo...
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    PALEONTOLOG: jsem si nevšimla.....nezní to tak šíleně.naopak...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FOX_E: PALEONTOLOG: je tu link
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    PALEONTOLOG: takže změna stravy spíš ne?nebo jak?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FOX_E: existuje
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    PALEONTOLOG: protiplísňová dieta?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FOX_E: vařící je silnej výraz :) ale hodně telpá asi adekvátní... a jo, vlasů mám hromadu a jsou krásný :-)
    teď už tuhle proceduru používat nemusím, rptože životosprávou (protiplísňovou dietou; :-)) jde udělat fakt hodně :-)
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    NO_ON: voda na mě funguje pořád:)
    PALEONTOLOG: to musí bejt vostrý strčit celou hlavu do vařící vody:D zbyli ti ještě nějaký vlasy na hlavě? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    já míval na hlavě takový vřídky, časem jsem si to určil jako mykózu, a hodně proti tomu pomohl právě třeba antimykotickej šampon nizoral;; ale ad anketa - když bylo nejhůř a svědilo to příšerně, šel jsem do koupelky a strčil hlavu pod horkvou vodu... orgasmus njvětší !! :o)

    ale pak, na zklidnění, jsem si dal zase ledovou vodu... a kůže se uklidnila i na několik dní a bylo :) doporučuju §:-)
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    Jinak jsem si vsim, ze horka voda pusobi jen jednou, abych tak rekl...telo si zvykne na tu horkost a dost. Vzpomente si na ten fen, az to prijde (a vy vite, ze vam to nepreju.) a budete se hodinu v kuse fenovat :)
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    Souhlas, malej orgáč! .)
    GREGI
    GREGI --- ---
    uvidime co nam rekne anketa jestli jsme jen mi dva uchylni:D
    GREGI
    GREGI --- ---
    jojo to jo:) hmmm dal bych si ale zrovna mam klidove obdobi:D
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    :DDD no je no:DDDale je to přesně tak jak píšeš.
    aspoň něco je na trampotách s exémem příjemného
    GREGI
    GREGI --- ---
    jj a uplne ti ta slast projede celym telem:) je to docela uchylny:D
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    jj trochu jsem se styděla říct to takhle na přímo:DDD ale je to tak.jj máš pravdu.uvolní to tu napnutou kůži.Mě to připadá jak kdyby ta bolest z té horkosti mě podrbala aniž by mi sedřela kůži...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam