• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    KEJKA: solarko pomaha? premyslela jsem taky o horském slunci... nema te nekdo reference?
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    MISHUGE: jojo vana je na atopicky ekzem vubec nejhorsi i kdyz ji musim dat kazdy den jinak nejsem ve sve kuzi....ale kdyz ji dam tak svoji kuzi dam hrozne zabrat....kolotoc :///
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    HARIBOKACHNA: to je individuální...
    známá má "skvělého" lékárníka, co dělá pouze přírodní masti... působí tak na 50% lidí;-)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    FOX_E: mozna v lekarne, ja ji mam od Gresika. Jinak kazdicky bylinkarstvi ji bude mit...
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    s tím sluníčkem je to taky fakt, nejlepší je odjet tak na týden k moři... pak mám vždycky tak půl roku rok pokoj... a když to nejde, tak občas zajdu na solárko... taky zlepšuje
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    HARIBOKACHNA: v Ústí nad Labem je doktorka Resslová v poliklinice, ta je fakt dobrá... s tím jak si vždycky za chvíli na všechno zvyknu i přes to, že vysazuju a mažu se kortikoidama jen v případě nejvrchnější nouze, tak mi vždycky pomůže... Před rokem jsem se fakt hustě osypala kolem pusy...( časem od malička mi to jde z podkolení nahoru ) a napsala mi protopic... zatím jsem si ještě nestihla zvyknout, ale je to dobrý.... jinak nejlepší co jsem kdy měla byla po domácku uvařená ganjamast... konopné listy vyvařené v lékařské vazelíně s olivovým máslem... na to nedám dopustit...
    GREGI
    GREGI --- ---
    jooo dezinfekce sou fajn... Treba jodisol uuuuu!!!:P
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    taky nic, jednou jsem byla u doktora a dostala takovou "vodu"..ktera hodne palila,takze to spis byla dezinfekce..

    jestli mohu rict z nekolikalete praxe;) tak je to hodne psychsomatiacké..narocná prace, stres..kdyzbych to rekla hodne lajcky,tak telu se nedostava dostatek energe/vitaminu(jeste sem nezjistila jakého) a ono se hur s exemem popere;))

    v puberte jsem byla hodne unavena-unavový syndrom a to byly nejhorší časy..
    GREGI
    GREGI --- ---
    ja nic...
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    a co teda kozari, nemate nejaka doporuceni kdo pomohl a kdo vubec?
    GREGI
    GREGI --- ---
    jj slunce je dobry...
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    a jeste pomaha slunce...poradne kuzi prohrat..
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    me pomaha babyaviril;)) uz od malicka..a nejvic skodí horka vana;( i kdyz ji uplne miluju
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    nastenka by mela byt verejna tak tam hazte ruzny typi a odkazy na masti.... kazdej tam nejdriv npiste jmeno at kazdej vi kdo to psal;) a oddelujte to at je poznat kdo co psal at se popripade na dotycneho da obratit...
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    Kortikoidní masti/krémy používám jen, když už jde opravdu do tuhého, konkrétně Advantan. Na běžné denní promazávání mám už léta Excipial U Lipolotio a nemůžu si vynachválit.
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    LOJZEE: no jasně...
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    FOX_E: ony pred tim ani ty doktorky nektery nebyly asi dostatecne informovany, tezko rict ci vinou
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    LOJZEE: nevím jak to tenkrát bylo ale já jsem to v tak mladistvém věku neřešila.....byla jsem ráda,že ekzém rychle zmizí a to bylo pro mne důležité....máma se na to ptala,protože to viděla u naší babičky,které také dlouhodobě předepisovali kortikoidy a měla kůži jak z papíru.Ale doktorka mámu ukjišťovala,že je vše ok,že už jsou lepší ty masti a bla bla bla.......no prostě na hovno...
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    FOX_E: tak to ti mela rict rovnou, ze ti to nepomuze a ze je to jen, jak si psala -především k léčení akutního ekzému-, ja sem prave jednu z prvnich kozarek chyt podobnou, ktera to taky resila jen hlavne triamcinolonama a mel sem bejt rad, ze sem temer bez toho a nestezovat si. mama byla nastesti osvicena a mam znamou v sanatoriu, ktera mi vysvetlila, ze kdyz se to prehani, tak to muze mit takovyhle dusledky.. nicmene si myslim, ze sou porad lidi, kterym vubec nic jinyho nezbyva a na ty vedlejsi ucinky jen cekaj, jestli se dostavi nebo ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam