• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    jo a co mě teda vůbec nevyhovuje je jakýkoliv krém na ruce,který obsahuje glycerin!to je peklo,děsně to štípe...
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    Já teď používám na ruce toto:
    http://www.thebodyshop.com/_en/_ww/catalog/product.aspx?ParentCatCode=C_BathBody&CatCode=C_BathBody_BestSellers&prdcode=24243m
    a je to super.Krásně se rostírá, není extrémně mastný ani nepálí nebo neštípe.Super můžu doporučit.Kámoška mi to přivezla z Anglie ale Body shop je i v Palladiu.Ještě jsem se tam po něm nescháněla,tak nevím,jestli ho tam mají.
    No a pak používám i DIY mastičku od kámoše a tu mám na oči....
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    SHEILA_B: mně na začákt tahle taky vadila, trvalo než tělo začlo reagovat( i v bříbalovém máš, že ze začátku svědění neustoupí) a po nějaké době paráda a ted jsem s ní s spokojená...
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    MISHUGE: moře, slunce nejlepší... solárko teda moc nepomůže, ale někomu nevadí... v klidné fázi mi nevadí, ale v nějaké horší to spíš dráždí... nedoporučuju...
    GREGI
    GREGI --- ---
    takze se to nedela z palic jo?:D ja mel vzdycky zat ze tam leci to thc;):D:D
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    SHEILA_B: mě ty kupovaný taky nepomáhají... nejlepší, co jsem kdy měla, byla po domácku vyrobená... do tohohle je kromě konopí přidáván třeba i propolis, který třeba mě konkrétně dost vadí... vzít lékařskou vazelínu, listy a vyvařit na tři hodiny... nesmí se to přesmažit, takže do vodní lázně a hlídat.... nejlepší listy jsou z kytek, který nejsou hnojený chemickejma sajrajtama... ;)
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    a jakou konopnou mast pouzivate krome ty diy, ja mam tuhle a nepomaha me, spis me skoro pripada ze ekzem jeste zhorsuje...
    http://www.docsimon.cz/zbozi/cutishelp-konopna-mast-defekt-50ml
    LOVE_SIDDER
    LOVE_SIDDER --- ---
    ano
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    MISHUGE: jj, pomáhá... nechci to teda nijak přehánět, abych nevypadala jak ty připálený solárkový blond barbie, ale když zajdu jednou za 14 dní v zimě možná i jednou do týdne tak na 8-12 minut je to fajn, a ještě si u toho odpočinu, jen to chce vychytat který... jak je jich několik druhů, tak třeba turbosolárium mě osobně moc dobře nedělá, ale ergoliny jsou dobrý... pak jsou ještě takový ty obyč, ale v těch je dost velký horko a ten pot potom taky nic moc... dokonce bych řekla, že opalovací oleje do solárka taky nejsou špatný... teď nevím název, ale je to taková oranžovo-žlutá emulze je dobrá na promaštění a obsahuje karoten... je dobrá
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    jak tak koukám na tu nástěnku,tak konopná mast vede!
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    MISHUGE: na solárko taky zajdu,když je exém hodně rozjetej.Hlavně v zimě je to super.Pomáhá hodně a ještě chytneš barvičku:)
    LICINDA: ok díky:)
    NO_ON: Advantan mám taky v lékárničce na záchranu.Ale dlouho už ho nepoužívám a držím se,tak snad ho budu moct brzy vyhodit:)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    KEJKA: solarko pomaha? premyslela jsem taky o horském slunci... nema te nekdo reference?
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    MISHUGE: jojo vana je na atopicky ekzem vubec nejhorsi i kdyz ji musim dat kazdy den jinak nejsem ve sve kuzi....ale kdyz ji dam tak svoji kuzi dam hrozne zabrat....kolotoc :///
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    HARIBOKACHNA: to je individuální...
    známá má "skvělého" lékárníka, co dělá pouze přírodní masti... působí tak na 50% lidí;-)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    FOX_E: mozna v lekarne, ja ji mam od Gresika. Jinak kazdicky bylinkarstvi ji bude mit...
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    s tím sluníčkem je to taky fakt, nejlepší je odjet tak na týden k moři... pak mám vždycky tak půl roku rok pokoj... a když to nejde, tak občas zajdu na solárko... taky zlepšuje
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    HARIBOKACHNA: v Ústí nad Labem je doktorka Resslová v poliklinice, ta je fakt dobrá... s tím jak si vždycky za chvíli na všechno zvyknu i přes to, že vysazuju a mažu se kortikoidama jen v případě nejvrchnější nouze, tak mi vždycky pomůže... Před rokem jsem se fakt hustě osypala kolem pusy...( časem od malička mi to jde z podkolení nahoru ) a napsala mi protopic... zatím jsem si ještě nestihla zvyknout, ale je to dobrý.... jinak nejlepší co jsem kdy měla byla po domácku uvařená ganjamast... konopné listy vyvařené v lékařské vazelíně s olivovým máslem... na to nedám dopustit...
    GREGI
    GREGI --- ---
    jooo dezinfekce sou fajn... Treba jodisol uuuuu!!!:P
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    taky nic, jednou jsem byla u doktora a dostala takovou "vodu"..ktera hodne palila,takze to spis byla dezinfekce..

    jestli mohu rict z nekolikalete praxe;) tak je to hodne psychsomatiacké..narocná prace, stres..kdyzbych to rekla hodne lajcky,tak telu se nedostava dostatek energe/vitaminu(jeste sem nezjistila jakého) a ono se hur s exemem popere;))

    v puberte jsem byla hodne unavena-unavový syndrom a to byly nejhorší časy..
    GREGI
    GREGI --- ---
    ja nic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam