• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    Tak k té naketě ještě chybí praskající kůže... jinak je imho asi blbost se ptát atopika od narození na to jaký druh exemu má, páč ten kdo ho má opravdu od narození má samozřejmě všechny druhy, jen záleží na místě kde se zrovna objeví... prsty = praskající klouby vystouplý a suchý rudý, dlaně a zápěstí = mokvavé pupínky, předloktí svědivý suchý loupající se to samé krk a jiné části těla... obličej mám asi všechno dohromady podle počasí...

    samozřejmě že každý to má asi jinak, ale myslím, že fázema exemu si projde každý, páč se to stupňuje a přechází na různé části těla postupem věku že jo, to najdeš v každým letáku o exému...
    GREGI
    GREGI --- ---
    jo rebricek:) lipak jako lipove kvety:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    HLASUJTE NA NASTENCE V ANKETE!!!!
    GREGI
    GREGI --- ---
    myslim ze kazdej bude mit v te ankete toto jako ja:)

    suchy
    rudy
    mokva obcas
    loupe se
    pali
    svedi
    loupu!
    vystouply
    GREGI
    GREGI --- ---
    zadnej spam, klidek:) no hele nejlepsi sou bylinky... vyvar z lipaku a zebricku... kazdej den se v tom machej nejakou dobu a zmizi to
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    ELESDY: já mám krk i ze stříbra, můžu nosi jen chir.ocel...
    krk není tak hroznej, jsou horší ísta, kde se eksem nedá vydržet;-)
    GREGI
    GREGI --- ---
    so WELCOME in da club:)
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    ELESDY: já to kupuju u nás v lékarně(musím objednávat) a viděla jsem to v hodně lékárnách, ale v naší si vždy řeknu a druhej den to mají...
    jinak neva, že jsi na ně netrpěla;-) já do loňskýho roku taky nevěděla ani jak eksem vypadá a ted se ho nemůžu zbavit:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    fakt je to super vec... mazu vzdy pred spanim

    http://www.parenteral.cz/k-34/CutisHelp-EKZEM
    GREGI
    GREGI --- ---
    ELESDY: jo je to nez thc... Bohuzel:) jinak bych to mazal na chleba... Az budu doma tak ti poslu nazev jakou mam ja a sem s ni spokojen...
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    ELESDY: maj to u nás v MB vedle batavie, prodávaj tam i různý čaje a tak;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    ELESDY: prave ze tady na to moc s obyc mastma neuspejes... Ja doporucuji konopnou mast a mrkni na nastenku:)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    FOX_E: :) óká...
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    KEJKA: O.K. díky moc za rady:) zkusím a kdyžtak poreferuji
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    FOX_E: Ne nejsou to kotikoidy... a hlavně má takovou tu "paměťovou účinnost" tzn že po dobu kdy se mažeš se ti to nedělá víc a po čase to zmizí, prodlužuje čas, kdy se ti exem na to stejný místo vrátí a tím, že je to silikonová mast tak ani nenechává jizvy a starou kůži... je to fakt dobrý... prvně když jsem se s tím namazala tak to tak hřejivě pálilo, ale fakt je výborná..
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    aha!to je masakr.Tak to se vyplati si zajít na to kožní.A to jsou kortikoidy?
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    FOX_E: dá se koupit v lékárně, ale je to dost drahá sranda... 10g stojí kolem 400 a někde i víc... když si jí necháš napsat, tak je doplatek kolem 150 - 190 kč
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    KEJKA: Protopic?to je na předpis a nebo se to dá koupit v lékárně,drogerii ....apod. ?
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    FOX_E: protopic mast...
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    Máte někdo zkušenost, co pomáhá na ekzém v koutkách?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam