• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    FOX_E: dá se koupit v lékárně, ale je to dost drahá sranda... 10g stojí kolem 400 a někde i víc... když si jí necháš napsat, tak je doplatek kolem 150 - 190 kč
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    KEJKA: Protopic?to je na předpis a nebo se to dá koupit v lékárně,drogerii ....apod. ?
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    FOX_E: protopic mast...
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    Máte někdo zkušenost, co pomáhá na ekzém v koutkách?
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    KEJKA: mně to dělá jen po kyselejším pití, víno třeba a musí to být trochu větší množství....)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    Plzen je vyborna vec! a to bez reklamy.. mam na ni knizu, z pohledu lekaru vselijakych biochemiku, sladku a tak... a je to teda obecne o pivu ale mluvi se zejmena o plzni. clovek se tam dozvi veci.. a lecebnej ucinek prokazatlene ma - spis jako na cely telo - spousta sotpovych prvky, latek, vsechny typy sloucenin (org) dokonce tam je i jedna nukleovka:) a nekde ji podavakj i k veceri pred operaci:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    ja mel doma jednou nejaky zkazeny plzne... ne moc ale nedalo se to pit... tak sem si udelal lazen na ruce a docela to pomohlo:D
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    ED_EDDIE: NO_ON: Když já raději ústecký pivko... to by nemělo vadit ne?
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    KEJKA: Hele me doporucovala moje alergokolozka jednu malou plzen denne - kvuli vysokemu obsahu horcin. Mam prekyseleny zaludek, coz se projevuje mmj. i ekzemem. Nikdy jsem to tedy dusledne nepraktikoval, ale obcas si tu plzen dam samozrejme rad :)
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    KEJKA: jak rikam Plzen OK :)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    ED_EDDIE: :) jó? tak pivko jo?
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    KEJKA: mě se to kupodivu docela sklidňuje po Plzni. Teda když si nedám křidýlka "piri piri", který pálí jak čert a čtyři zelený nebo vodky :)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    jak působí na vaší kůži alkohol?... já ať piju co chci, tak se stejně aspoň trochu osypu.... nějaký doporučení?
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    HARIBOKACHNA: jo tak tu jsem měla taky, ale to jsem ležela v nemocnice s brutálním eksemem a alergickou reakcí... je hodně agresivní, tak pět dní a pauza, jak píší, bo docela ničí kůži, ale pomáhá mno...
    ale dávala bych ji kdyžtak už jen v nouzi na hodně silnej eksem...
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    dneska jsem s tim byla u jine kozarky - soukrome a ta mi rekla, ze mam vysadit vse co pouzivam na tu ranu - ze mi musi udelat krevni obraz a jina vysetreni no a do te doby mi nemuzou davat zadnou lecbu a mam si davat jen obklady a nejakou uplne obyc masticku na promasteni ... je tu moznost, ze mi tento stav zpusobila HA, ale to se jeste nevi - kazdopadne jsem ji uplne vysadila pred 3 tydny pro jistotu a cekam co bude ... jsem tak nastvana, debilni ekzem:(
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    SHEILA_B: mám takový pocit, že to co mám já, musí být asi nejdřív spařené, pak znova usušené a pak namleté do té vazelíny, páč to vůbec nesmrdí... je to prostě jen naložené, a je fakt výborná...
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    KEJKA: jojo koprivovy me delali rodice domaci kdyz jsem byla mala, tak koukam ze se dam asi zase na bylinky, konopnou masticku zkusime asi s pritulem vyrobit....
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    SHEILA_B: je to klasický čaj z lékárny v krabičce jako na kašel a na nachlazení a na nervy... takový ty menší kostkatý krabičky... takhle je bílo růžová od teekanee nebo jak se to píše a ten druhý teď nový je jen na kůži a jmenuje se serafin a ten je teda sypanej... dobrý jsou taky bylinky na meditaci... meduňka máta atd... nebo pak klasický kopřivový...
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    KEJKA: a co je to za ten caj co pijes?


    Jinak ja mam tyden dovolenou - pracuji v mode, takze jsem v kontaktu neustale s oblecenim ruznych materialu + jsem dost casto pod tlakem a ve stresu, ekzem me prakticky zmizel, je jasne ze u me je to skutecne dost stresem kteremu se tezko vyhnu :///
    Ta cokolada je absolutni spoustec ekzemu, snazim se ji vyhnout ale taky to obcas nevydrzim....
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    HARIBOKACHNA: Jo a jak pise KEJKA: pokud mozno pouzivat jen na par dni v pripade zhorseni, na denni promazavani radeji neco jineho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam