• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    jo a jaky praci prasek pouzivate a jakou avivaz?
    GREGI
    GREGI --- ---
    trochu sem upravil nastenku.... cajk?

    a nejakej navrh na anketku?
    MERION
    MERION --- ---
    Také není dobré jíst oříšky a tyhle věci vůbec.
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    a co treba takovy produkty na cisteni tela jak se prodavaji, zabira to? micha se to s vodou atd. ... jsou celkem drahe, tak nevim nevim
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    Kopřiva, pak je vyloženě čaj na kůži, ale ten je pěkně hnusnej, mám pocit, že obsahuje i dubovou kůru a fakt se to nedá pít, a pak je na pročištění ježiš teď nevím jaká je to značka, ale prodávají ho v lékárně mezi ostatníma /na kašel, nachlazení...../ takový ty menší krabičky do kostky/ tenhle má tu krabičku růžovou a je i dobrej... Jinak je dobrej asi každej bylinkovej... třeba i pulmoran na kašel... je chutnej a má tak trochu podobný efekt
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    a jake caje doporucujete?
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    HARIBOKACHNA: třeba já tohle nejím vůbec... hlavní je hodně pít a pročišťovat krev od kyselin... vodou, bylinkovýma čajema
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    jo a jak dlouho musi takova dieta byt nasazena,pro viditelne vysledky?
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    HARIBOKACHNA: ČOKOLÁDA a všechno co obsahuje kakao, kyselé věci (zelí, ovoce /kiwi, jahody, citrusy) hodně kořeněné věci, a kromě piva asi i všechen alkohol, multivitamínové tablety...
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    GREGI: Já ano, když jsem byla malá, tak to bylo jediný co bylo, ale neřekla bych, že mi to nějak výrazně pomáhalo... je fak to, že tam na tom nesmíš být dlouho - jenže tenkrát jsem ještě nevěděla co všechno mi to zhoršuje, takže to možná bylo i tím, že jsem jdla čokoládu, hodně vitamíny a tak... ale i tak bych řekla, že je solárium lepší
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    jinak jsem to dneska uz nevydrzela a namazala to belogentem - za jak dlouho vam to vetsinou zabere?
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    zajimal by mne seznam potravin zhorsujici / majici vliv na ekzem - chtela bych zkusit tyto potraviny na cas vysadit a zjistit co to zpusobuje treba
    GREGI
    GREGI --- ---
    a zkousel jste nekdo stolni horske slunicko?
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    GREGI: Tak u mě třeba je jistý to, že jakmile se dostanu do jiných klimatických podmínek, než co jsou tady, tak mi to vždycky na pár dní nebo i týdnů zmizí.. takže třeba i tím... navíc horský sluníčko dělá divy...
    GREGI
    GREGI --- ---
    MIKINKA:
    NO_ON: ano bohuzel je to tak, nejsi prvni co sem prisla jako uplnej zacatecnik...
    MERION
    MERION --- ---
    GREGI: Mýlíš se, cigaretový kouř je pěkné svinstvo. Vysušuje to kůži mimo mnohá jiná negativa. Mně stačilo někdy jen být jeden večer v hospodě a pak jsem se z toho dostával několik dní.
    Jinak své také dělají změny počasí. Změny podzim/zima bývají také docela citelné na kůži.
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    MIKINKA: Bohuzel, ekzem vetsinou nikdy neodchazi tak rychle, jako prisel. Spis neodchazi vubec. Jak uz nekdo psal - da se snim remizovat, zatlacit na snesitelnou uroven.Ale neni to hned, je to na dlouho...
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    GREGI: Zmena prostredi dela hodne a horsky vzduch taky, potazmo voda, na me to taky tak pusobi.
    GREGI
    GREGI --- ---
    hmmm.... Ja ted prijel z alp a sem temer bez ekzemu. Napadli me dve moznosti a to voda, kterou piji z kohoutku coz znamena znacnou davku chloru a druha moznost je vzduch... Jinak kouril sem vic nez normalne, takze kourenim to neni:)
    MERION
    MERION --- ---
    MIKINKA: Já Ti samozřejmě přeji, ať se toho zbavíš, ale je divné že to u Tebe takhle začlo. Máte nějaká zvířata ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam