• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    KYWY: kupuju silikonove rukavice v lekarne. 100ks za 114,- kc po pouziti vyjhazuji. 100x lepsi nez zmacene palive ruce v saponatu
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    KYWY: 1. rukavice
    2. myčka

    To mi teda prijde nejjednodussi. Jinak ja nic z toho nepouzivam, jar mi nevadi, myju normalne holyma rukama..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KYWY: ja osobne s ekzemam na rukou problem nemam, ale kamaradka ano a nedavno mi vypravela o nejakem bezva uzasnem jaru, kterej si koupila u nas na poliklinice, byla z nej nadmiru nadsena, uvidim ji o vikendu, tak se ji poptam co je to zac...
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    KEJKA: sorry ...jar.... ne jak ;)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    GREGI: no to bych asi nedoporučovala :D
    KYWY: prodávají takovou houbičku na násadě... v podstatě je to něco jako kartáč na nádobí, akorát s houbičkou a jak se lije do té násady... ruku si vůbec nemusíš namočit... nebo myčku ;)
    KYWY
    KYWY --- ---
    Ahuj chtěla bych se zeptat jak řešíte mytí nádobí? Já ukecala přétele aby myl nádobí za mne ale občas přeci jen musím něco umýt a hned se mi ekzém na rukou zhorší popřípadě objeví, pokud byl zrovna naprosto v klidu. Zbavuji se ho pak kolem měsíce i víc.
    GREGI
    GREGI --- ---
    a da se to i mazat na chleba? Nebo do spaget by se mi to hodilo....
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    Koupila jsem si nový krém na promazání - olivové máslo - se to jmenuje... je opravdu dobrej...
    doporučuju... je to zelená větší plastová krémová krabička a na ní několikrát napsáno olivové máslo... k sehnání v síti drogerie schlecker nebo jak se to píše a prý i v DM... stojí kolem 80,-
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GREGI: jj, toho uz jsem si vsimla, protoze treba konopne masti a mrtvy more na mne bohuzel nezabira...tak zkousim a zkousim ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    tak cajik na kuzi maji taky http://www.everest-ayurveda.cz/popis_caju/himcaje_NIMBA.htm otazka je, zda to opravdu funguje, slecna v obchode mi minule vypravela, jak si zakaznici stezuji na chut techto caju (divila ze si ho kupuju protoze mi chutna a ne kvuli jeho ucinkum), ale piji je, protoze skutecne pomahaji...zkusime, uvidime ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    MIKINKA: problem ze kazdemu pomaha uplne neco jineho... proto to chce zkouset a zkouset:)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KEJKA: no...musim uznat, ze to opravdu nezni moc lakave, ale zkusim... juknu jestli nemaji jeste nejake chutnejsi, himalajske ajurvedske bylinne cajiky by mohli mit neco na kuzi...jsou take lecive a i chutne (nebo mne alespon chutnaji ;) ale zatim jsem pila jen overene a doporucene, tak uvidime ;)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    MIKINKA: nevím... první odvar mě tak odpudil, že zkusím koupel... ta bude určitě účinná... je v tom lopuch, maceška, tužebník jilmový, čekanka, bříza a zemědým... to vysvětluje proč je tak hnusnej.. :D je takovej dost hořkej ale ne tak jako když si neosladíš ale tak jako když kousneš do hořký okurky... a k tomu ta výrazně bylinná chuť... ble... koupel bude dobrá ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KEJKA: no dulezite je jestli alespon pomaha?!
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    takže ten čaj na kůži co mám doma je od Serafin - bylinné směsi... název je přímo kůže... :) ale fakt se moc nedá pít... nemůžu říct že by byl chutný...
    GREGI
    GREGI --- ---
    HARIBOKACHNA: mrkni na nastenku... Neco tam je
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KEJKA: dekuju moc :)

    KEJKA
    KEJKA --- ---
    MIKINKA: až budu doma, tak se ti mrknu a písnu :)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    no moje kozni ma dovolenou, takze fakt nevim co ted... asi si proste vezmu doma zyrtec:(
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    HARIBOKACHNA: na klinice by te meli vzit kdekoliv, ne jen tam kde mas trvale bydliste... ja ho mam v Praze a bydlim v Brne a nemam zadny problem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam