• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    GREGI
    GREGI --- ---
    jako snad tu nejsme sto let za opicema paneboze... Ale sem zvedavej...
    BRAWNELAMIA
    BRAWNELAMIA --- ---
    MERION: na me to tedy nemelo zadny ucinek..ale asi je to individualni..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    pfff, tak dneska dalsi navsteva noveho lekare tu v brne...no, moudra z toho nejsem, nadsena asi taky ne... dorazila jsem v relativne zklidnenem stavu doufajic, ze mi neco poradi...sympaticke bylo, ze se mu kortikoidy moc nelibi...takze jsem dostala cosi kdesi na promazavani apod. a jen nejakou malou tubicku cistych, ale asi i silnych kortikoidu kdyz to bude opravdu nejhorsi na loziska...tak uvidime...a zrovna se mi to zacina zase rozjizdet :(
    MERION
    MERION --- ---
    BOO: aha, tak takové věci mám také teď. To je standardní mastička, co mi asi předepisuje můj doktor.

    A jaké máte zkušenosti s těmi konopnými mastičkami ? :-)
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    GREGI: no já teď ekzém rozjetej nemám,tak nevím,jak moc to účinkuje v těch nejhorších stádiích.Spíš to tu bylo zmíněno jako dobrá přísada do koupele.Nevysušuje to,neštípe.Spíš to pěkně zvláčňuje a zjemňuje kůži.A neosypeš se.Teda aspoň já ne.Na obale píšou,že to jde použít i jako maska,když to zředíš malým množstvím vody.
    GREGI
    GREGI --- ---
    FOX_E: a je to dostatecne silne? A co to dela?:) ja ho mam jen na rukach takze by melo stacit do umyvadla ne?
    MERION
    MERION --- ---
    BOO: A to je co přesně zač ? Nějaká slabá obdoba triamcinolomu ?
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    GREGI: prodávají to v bio krámech atd....jsou to v krabičce 3 pytlíky se 100% ovesným práškem .nasypeš do koupele...stojí to cca 150,-
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    Tak co decka, jak jaro a jeho krasne pyly - uz se vam to taky zase rozjizdi..? :)
    MERION
    MERION --- ---
    BOO: Ano, to přesně chápu, mě pálil i několik dní poté a není to opravdu příjemné :(, proto jsem ho přestal používat a člověk je zase u těch kortikoidů :(
    MERION
    MERION --- ---
    FOX_E: Pane jo, také jsem po Protopicu hořel, ale asi mi to i pak pomohlo, ale mám z něj takový trochu rozporuplný pocit, nakolik mi vlastně pomohl :-)...každopádně zajímavé zjištění, že nepálí jen mě.
    GREGI
    GREGI --- ---
    jaka ovesna koupel?:) mi uniklo...
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    BOO: ja to měla jen v koutkách,takže se to dalo..
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    Tak jsem vyzkoušela Protopic a moc mi na koutky pomohl.Sice postižený místa topěj jak topení (cítíte teplo) ale pomáhá to.
    Jo a taky jsem vyzkoušela tu ovesnou koupel, jak tu někdo doporučoval.Je to paráda.Moc příjemné.Nic neštípe,krásně to zjemní kůži.je to takové pohlazení:)Takže já určitě doporučuji!
    BRAWNELAMIA
    BRAWNELAMIA --- ---
    BOO: a nevis, co jim doporucovali? Dali jim nejaky leky nebo jim upravovali jidelnicek? ja mam doporucenyho pana Rychlovskyho..
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    Zpozoroval někdo z vás na sobě něco jako alergii na "cizí pot"? nedavno jsem objala někoho, kdo neměl triko a osypala jsem se po celé délce paží... je topro mě novinka, tak jen jestli je to možné nebo ne...?

    GREGI: nevím jestli už třeba nebyla... vadí vám zvířecí srst?... popř. jaká?
    GREGI
    GREGI --- ---
    nejakej navrh na anketu?
    BRAWNELAMIA
    BRAWNELAMIA --- ---
    zkouseli jste nekdo jit s AE k homeopatovi? pomohlo vam to? mam nekoho doporucenyho, ale moc tomu neverim, protoze sem bezvysledne vyzkousela asi vsechno uz:)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    NOLDO: no, ze bych cely mesic vydelalavala jen na psychologa...radeji uprednostnim toho hrazeneho pojistovnou, kterej muze byt kvalitove na vyssi urovni nez soukromi, furt je tu ta moznost ze to dela pro lidi a ne pro penize...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam