• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    tak uz mam zase ekzem zpatky, hnus :(( Docela rada bych zjistila co je spousteci mechanismus, myslim ze stres v praci.
    Rozjelo se me to na ruce uplne do ruda a uz to zacina zase i na noze :((
    achjo
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    nějaké zkušenosti s pravou konopnou mastí? (ne ty náhražky z lékárny...)
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    BOO: to jak máš s okem.. to sem se takhle asi na podzim probudila amela sem tohle s celim obličejem.. já ty oči vůbec nemohla otevřít, jak sem byla nateklá.. tak sem hezky zkončila v nemocnici na asi 4 nebo 5 injekcích a nějak to splasklo...
    GREGI
    GREGI --- ---
    funny:D nosi u sebe recepty jo?:D:D
    GREGI
    GREGI --- ---
    haha:d si ji potakla na ulici nebo v nemocnici?:D docela fer predepisovat na ulici:D:D
    GREGI
    GREGI --- ---
    sem chtel napsat at nahodis fotoz... me se to taky zacalo delat tak rok zaptky na vicku ale intuitivne sem si vzdy naslinil prst a pak pretrel vicko a prekvapive to zmizelo...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    zdravim po delsi dobe... u mne to pravdepobne vypada na alergii na skolu, od te doby co jsem po zimnim semestru vypadla ze skoly se mi ekzem mega zlepsil, nutno podotknout ze se mi objevil tesne pred zacatkem skoly.. a prevcirem se mi po asi 2 mesicich rozjel...dneska prijimacky, rano jsem se probrala natekla jak kdyz jsem strcila hlavu do ulu a ted uz je to kupodivu o dost lepsi...neni to divne?! Heh...vnitrni stresy ze studia nebo neviiim?! - masti dosly, takze proste samovolne?!
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak to chce zkusit na kazdeho vse pusobi jinak
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    jinak jak sem se ptal na ten TOPIALYSE tak vyzkouseno a ucinek presne nula ) mozna spis minus
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    GREGI: asi ze spis a necejtis vpich :DDD
    GREGI
    GREGI --- ---
    takze prasek na spani jo?:D to je kruty:D docela me prekvapilo ze kdyz sem ted byl na ockovani prot zloutence tak se me patala jestli sem rano bral ja ze ne a ona rikala ze je to skoda... by me zajimalo v cem je tto ockovani pak lepsi:)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    GREGI: presne tak je to silenjsi nez zirtek ) na mne zirtek ma vetsinou dost zasadni ucinek, bohuzel ale jen v ty unave ]
    GREGI
    GREGI --- ---
    coze?:D ja po xizalu necitim zmeny... to je to same jak zirtek jen silnejsi ne?
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    zlepseni nulovy, akorat totalni unava a zima.. )
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    ja dal vcera v cca 2 rano zirtek vysledek ze sem spal do 19 00 dneska
    GREGI
    GREGI --- ---
    ja ho mam ted na jare prekvapive v pohode... nepomaha na to treba i xizal?
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    BOO: u mne dneska vcera naprostej hell.. asi kvete neco smrtelnyho nebo nevim ale je to vazne terrrrrrrrrror
    GREGI
    GREGI --- ---
    fakt te lituju.... zkousela jsi nejake bylinkove lazne?
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    pardon, prohodil sem y i ]] TOPIALYSE
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    Topyalise - naky zkusenosti, nekdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam