• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    bez chloru a podobnejch veci? to se ani moc nedivim...
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    po vcerejsim koupani v nasem bazene (bez chloru a podobnejch veci) mam exem asi na 70 procentech tela.. grr. skoro celou noc jsem proskrabala.
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    BOO: jasny, ja si zajdu k doktorce a kdyztak to koupim za plnou .. alespon tu prvni;)
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    BOO: no problemo:)))
    skoda, ze nedelaj vetsi mnozstvi, ze bych se v tom rovnou i koupala;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    BOO: tak to sou vlastne borove kapky do oci ve velkem baleni ne?:) to by nemuselo bejt spatny na proplachovani oci pri alergii... teda otazka je kolik to ma procent...
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    WE_RU: nene, chlupice nebo chlapice/ted vazne nevim:)))/ - neni to ale oficialni nazev pry
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    BOO: to dela ten chlor, ja pokud bych chtěla jít do vany, ta bych musela tu vodu nechat treba hodinu a půl stát a teprv pak se koupat...


    WOODY_: nemyslíš "votruby"? to sem taky jednou někde sehnala a exém mi po tom začal strašně mokvat
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    BOO: ja uz o ni slysela, ale nevedela jsem, jak se pise a tudiz jsem si ji nikde nebyla aschopna vyhledat
    ale ted mi mama rikala, ze jsme ji doma meli
    ja teda nemam vzdycky cas si vodu prevarovat, takze se umeju hodne studenou, ususim poklepama rucnikem, co mam vyhradne jen na oblicej a namazu
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    dik za tip!:) ja teda flekata po vode nejsem, ale kdyz mam 'suchy' obdobi, tak to tu suchost jeste znasobi
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    GREGI: ja se o to moc zajimat nechci, ale muzu ti zjistit, jak ji pripravuje/a pak si ji urcite zvladnes doma udelat sam/, ja jen vim, ze hotova k mazani je nejdriv za ten mesic
    a mazes se v podstate zelenou vazelinou:))
    GREGI
    GREGI --- ---
    WOODY_: kdybych dodal material (uz pestuju) udelal by me za nejaky ty penize?
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    GREGI: ano, mesic
    WE_RU: za zkousku nic nedas, rozhodne ti to nikterak neublizi, ale kazdymu holt pomuze neco jineho .. vyzkousis, uvidis, netusim jak ji pripravuje kamradka, ale nejspis se to nebude tolik lisit;) pak mam teda jeste nejakou horskou bylinu /ted nevybavim nazev/ a z ni kdyz se udela vyvar a vykoupes se v nem anebo tou vodou potres, ma to okamzity hojivy ucinky, jen kdyz jsou ruce v horsim stavua rozskrabany, tak trochu stipe
    BOO: hele ono toho ve vysledku moc neni, ale proc ne .. jen ji dam echo, at zas nadela, kdyz bude mit z ceho;)
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    WOODY_: tak dík, snad pomůže i me, je to už tragický ty moje ruce a pomalu se to šíří všude možně.. jediný, co mi ještě jakž takž pomáhá je hormonální, jenže ty strašně ničí játra.... :/
    GREGI
    GREGI --- ---
    COZE?:-O mesic?
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    babicka ji dela s vazelinou a cela ta priprava trva tak min mesic..
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    mne pomaha:)) narozdil od ty z lekarny, o ktery tu uz byla rec
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    BOO: já jí mam mít od kamarádky, jen jestli vážně pomáhá, jinak už nevím, co vyzkoušet..
    GREGI
    GREGI --- ---
    ja uz si pestuju na masticku... nemate nekdo recept nejakej dobrej?
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    tak uz mam zase ekzem zpatky, hnus :(( Docela rada bych zjistila co je spousteci mechanismus, myslim ze stres v praci.
    Rozjelo se me to na ruce uplne do ruda a uz to zacina zase i na noze :((
    achjo
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    nějaké zkušenosti s pravou konopnou mastí? (ne ty náhražky z lékárny...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam