• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém

    Pomohla vám tato diskuze při léčení exému?

    22 hlasy od 22 respondentů
      Trápí vás tato nemoc? Chcete pomoct nebo poradit? Jste tu správně...

      Pošlete prosím pozvánku do klubu (vedle spřízněných) všem přátelům, ať je nás tu co nejvíc a můžeme si navzájem poradit:)



      1) Vyloučení dráždivých látek
      čistící prostředky, které jsou dráždivé
      vodní sporty, koupel v horké a studené vodě
      oděvy ze syntetických materiálů a vlny
      omezit pocení

      2) Omezit kontakt s alergeny
      vytvořit bezprašné prostředí – odstranit tzv.lapače prachu, koberce, závěsy
      domácí zvířata
      pyl z rostlin

      3) Péče o kůži
      sprchování vlažnou vodou
      pečlivé promazání kůže, šetrné mycí přípravky
      rozbalit záhlaví
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MERION: to na mne silenej covece.. zvlastni jak s nekym to ani nehne a nekdo okamzite padne ))
      MERION
      MERION --- ---
      ACIDOFIL: Zyrtec jsem bral taky, ale pripadal jsem si, jako bych bral placebo :D...vůbec žádný efekt...
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MERION: mne pomahal zirtec v tom ze sem okamzite usnul.. nicmene pak se clovek za 16h probudi uplne zblblej a hotovej stejne jak kdyz sel spat.. ]]]
      MERION
      MERION --- ---
      Já teda nevím, ale mně s tím nikdy prášky nepomohly, musel jsem to vždy nakonec překonat sám. Jednou mi doktorka pokusně napsala i nějaké silnější, ale stejně to nepomohlo, jen jsem byl krapet otupělejší a ospalejší, ale ve výsledku to mělo nulový efekt. Asi mi už v tomhle pomáhá jen hudba :-), ale také jen někdy to funguje.
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MERION: presne.. takovej absolutni downward-spiral efekt ]]
      MERION
      MERION --- ---
      BOO: Nejhorší na tom je to spojení s psychikou, člověk se může cítit mizerně a tohleto to ještě prohlubuje. Někdy to fakt stojí za kulový všechno :( a to si vždycky říkám, že už jsem nad věcí :-(
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      ACIDOFIL: mno, tak jsem to objednala...tak uvidíme, třeba by to konečně mohla být první spásná volba...díky za tip ;)
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      de potirat i uzivat vnitrne[best]
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MIKINKA: ted uz nastesti kdekoliv ;] google / wikipedia bohuzel neni time ;( :DD prirodni antibio s xkrat lepsim ucinkem nez antibio

      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      ACIDOFIL: koloidni stribro? co to je a kde se to da sehnat?! :)
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MIKINKA: lol, za ty prachy mam ctvrt? litrovku cistyho koloidniho stribra, ktery btw pomaha hodne
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      Ahojte, nedávno mi doktor doporučil novou msatičku, která nedávno vstoupila na trh - Multilind MikroSilber, vyjímečná tím, že obsahuje mikročástečky stříbra, které by měli zbavovat pokožku bakterií...díky tomu není nejlevnější.
      Bohužel jsem ještě neměla to štěstí ji sehnat v nějaké lékárně a na internetu zatím dostupná jen na Slovensku. Neměl někdo to štěstí?! ...hned jak na ni natrefim, začnu testovat, tak uvidíme ;)
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      BOO: tak zas, trpělivost holka, je to sračka já vím ;)
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      BOO: já myslím že ze začátku jo no, ale nechtěla bych na tobě páchat násilí...tak nějak mám pocit že to musíš prostě sama poznat...třeba ráno, jestli je to klidný....sleduj se holka a vnímej se ;) to zmákneš ;)
      GREGI
      GREGI --- ---
      BOO: to dela hodne masti... to je dobre ze se to prokrvuje mam pocit:)
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      BOO: jo je to hodně moc dobrý, ale tak 2-3 týdny nepoužívej nic jiného....
      LICINDA
      LICINDA --- ---
      BOO: nevím, nakolik jsi otevřená alternativní medicíně. Nicméně zkusit to můžu :) na ekzémy prý pomáhá přikládání obkladů z TIBI krystalů (něco jako kombucha). Osobně vyzkoušeno nemám, ale tadyty jednoduché všeléky (měsíček, teatree,..) se mi docela osvědčily,...
      NOLDO
      NOLDO --- ---
      Myslim že rada "vykašli se na depky" je k nezaplacení...
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      tak to by pro mne bylo asi maximalne stresujici...
      VENIKA
      VENIKA --- ---
      jj, klasicka odpoved - stres. Akorat ze jedina moznost, jak je zbavit stresu, je pro me odstehovat se do klastera a oddat se asketickemu zivotu :-)
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      MIKINKA: vidíš vidíš už jen to že to připouštíš něco znamená, vykašli se na depky dej si moře v celé jeho síle a užij si to :o)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam