• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    5THELEMENT
    5THELEMENT --- ---
    PLACHTA: PAVLINKA: WE_RU: diky vsem za rady a zkusenosti:)
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    PLACHTA: Praha, už jsem byla na kožním, zkusim tedy i praktického lékaře díky...
    PLACHTA
    PLACHTA --- ---
    5THELEMENT: s ovesnými koupelemi zkušenost mám, ale s doma dělanými (vývar z ovesných vloček), jak moc to pomáhalo už jsi nepamatuju, ale každopádně to bylo příjemný a pytel vloček stojí desetikorunu, takže vyzkoušej.
    A jinak otruby jsou skoro stejný (koupíš otruby, zavřeš je do plátěnýho pytlíku a mačkáš jako houbu ve vně)
    PLACHTA
    PLACHTA --- ---
    JUDIY: jdi nejdříve za svojí praktičkou, stejně jsi nenapsala odkud jsi a může to být cokoli
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    Prosim o radu:
    uz mam 3 tyden kožni problemy, nejdriv ´hodně malych pupinku, ktere svědi, potom velke pupeny - většinou je jich vic kolem sebe, hlavně na nartech lytkach, kolem loktu a zada. Mylsela jsem jeslti to jsou naky paraziti, nekolikrat jsem vystrikala cely byt a vyprala jinym praskem, doktorka mi rekla ze to muzou byt stenice. Hledala jse n a nenasla, spolubydlici co s emnou spi na patre nic nema a objevilo se mi to i kdyz jsem odjela mimo prahu.
    Vetsinou je mam taqk tyden a hodne pak treba na 4 dny zmizzi a objevi se znovu.
    Poradite nejakou dobrou lekarku? muze to byt alergie? nejaka forma exemu?
    diky moc
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    5THELEMENT: sama nemam, ale udajne jsou skvele, nebo koupele z cerneho caje
    OUBI
    OUBI --- ---
    GREGI: No ja se v nem nehrabu každej den, tak mi přijde divny že to ma na me takový učinky. Mám ted ekzem docela zhorsenej,asi kvuli tomu že je venku hnusně a sem doma u kompu.
    GREGI
    GREGI --- ---
    OUBI: zvlastni ani ne kdyz si vemes co vsechno v elektronice je... kazdopadne o tom slysim poprve
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    5THELEMENT: s ovesnou ne, ale když jsem byla malá, tak mě naši delali koupel z votrub a pomáhalo..
    OUBI
    OUBI --- ---
    Ja sem ted asi prisla na pricinu meho ekzemu. Bude to znit divne, ale mam asi alergii na svuj notebook,ted sem se v nem hrabala, snazila sem se ho otevrit,vycistit no a pak koukam jak ekzem zcervenal. Vzdy kdy jsem mimo domov a neni tam nejaka elektronika,treba festak,tak se mi to dost zlepsi. Zvlastni,ze? Nemate s tim treba taky nekdo podobnou zkusenost? Zkusim se hold odpoutat od PC.
    GREGI
    GREGI --- ---
    _UDEL_: bohuzel skoro urcite exem... me jako miminku pomohla tahle smes bylin [ GREGI @ Ekzém ] chce to ale delat pravidelne, nic lepsiho nez tohle diteti dat nemuzes, je to prirodni a kdyz to sama sezenes mas jistotu co mu davas, doktor ti da nejakou drahou mast ktera imho vetsinou nepomuze
    5THELEMENT
    5THELEMENT --- ---
    mate nekdo zkusenost s ovesnymi koupelemi? vcera jsem to objevila v drogerii, ma to pomahat zmirnit ekzem i svedeni... pripadne jak casto "aplikovat"? diky:)
    5THELEMENT
    5THELEMENT --- ---
    _UDEL_: byt tebou zajdu radeji na kozni at ti reknou co to je, 3 tydny bez zlepseni je hodne, ale mohla by to byt i treba jen alergicka reakce...?!
    jinak u me v rodine ekzem take nikdo nemel a ja ho mam...neda se to dle toho urcit.
    OUBI
    OUBI --- ---
    _UDEL_: Vypada to jako ekzem :(
    Moji rodiče ani nikdo v rodině ekzemem taky natrpí, možná jen sennou rymou, bohužel ja sem to schytala se vší paradou ..
    _UDEL_
    _UDEL_ --- ---
    Ahoj, synovi se udelo toto na noze. Jen na jedné. Mazeme tekutym pudrem a konopnou masti. je to jiz 3 týden stejné. nevite co by to mohlo být?
    Ani jeden netrpime na ekzemy ani nic podobnyho.
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    http://imageshack.us/photo/my-images/818/snmek197.jpg/
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    BALAENA: :) sem zmotala lipobazy a excipial.)
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    Musím se podělit.. :) Saloos úžasnej! Pořídila jsem Bio Karité konopný balzám a pupalkový olej a již po prvních dnech je znát rozdíl.. Olej jsem teda ještě nepoužívala, ale balzám je super! Perfetně promastí, neolupuje se mi vůbec kůže, nesvědí.. doporučuji
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    PAVLINKA: Excipial U Lipolotio :)
    ale ten už se má používat velmi umírněně, přece jen už obsahuje nějakou účinnou látku, i když je to jen močovina. už to prostě není jen obyčejné promazávadlo
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    PAVLINKA: ten ji nepomaha, btw. ani me na sucha mista, co jsem mela po porodu
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MEDOULKA: skoda, ze sme neobjednaly spolu.)

    mne pomaha lipobaze Ulipolotio, deti ho smi taky, pry je i dobry na supinky ve vlasech, u novorozencu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam