• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    RYBKA: nejlepší dětská kožní v republice. objednací doby tomu odpovídají.
    chodíme se synem k jedný z jejích nejbližších žákyň, dr. Čadové tamtéž
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Nějaké zkušenosti s dr. Čapkovou na dětském kožním v Motole?
    OUBI
    OUBI --- ---
    Taky sem vam to pri tom smogu a inverzi zhorsilo?
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    onehdá se tu řešila mudr. Petrovská, na zdejší doporučení k ní začal chodit manžel a musím tedy na psat, že spokojenost rozhodně není, paní doktorka solidně "rejžuje"...
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    GREGI: jj je na predpis
    GREGI
    GREGI --- ---
    Kortikoidy - nežádoucí účinky | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
    http://www.stefajir.cz/?q=kortikoidy-nezadouci-ucinky

    Masti mají nežádoucí účinky na kůži, ale nemají ostatní celkové nežádoucí účinky.




    WOODY_: mam pocit ze je na predpis... takze nejdriv k dokorovi
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    GREGI: ok diky, tak snad nezapomenu, az pujdu kolem lekarny:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    WOODY_: tak je je exem jen si ho nerozdrbavas:)) to te obdivuju... no zkus na ten kapesnicek ten locoid a 3x to tim namazat... po 6 hodinach treba... me to staci jednou za 14 dni a drzi se mi to v pohode:)
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    WOODY_: ted kecam, chvilema to svedi, jen jsem se naucila si to nedrbat a tim padem nezhorsovat:) kuze je rudsi, ale proste to neni takovy peklo, jako jsem to mivala driv
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    GREGI: pouzivala jsem ho, ale mam spousty kremu jeste doma, tak vyzkousim ty a kdyztak si ho koupim znovu:) ta kuze neni vylozene podrazdena, ani nesvedi, ale je sucha, pne se a delaji se mi supinky
    GREGI
    GREGI --- ---
    MEDOULKA: a jake jsi zkousela?
    WOODY_: treba ten locoid se dava jen uplne malinko... ja si ho davam na papirovej ubrousek a snazim se zasahnout jen to postizene misto... ani prstem to nemazu abych to nemel zbytecne na druhe ruce... ty ho mas?
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    GREGI: zatim bez vysledku, je jak pokusny kralik:(
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    GREGI: tak zatim teda jen krk, ani to nejde do obliceje, ale uz je ta kuze hruba a sucha, a krem se do ni vubec nevsaje .. asi se pomazu sadlem a dam do potravinarsky folie nebo co :)))
    GREGI
    GREGI --- ---
    MEDOULKA: bylinne koupele?
    DARUMA: ne moc... co nejmíň, dokud to nepomůže pak přestat:)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Jak dlouho se dá vlastně používat Locoid 0,1 %?
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    GREGI: hm, v tomhle ohledu jsem dost bezradna u moji dcery 1,5 rocni, prijd emi ze uz neji skoro nic a porad ji to trapi. cokoliv, co ma vyraznejsi chut ji drazdi, i povareny cesnek, ovoce atp.
    prirozena by mi prisla "lecba sokem", kdy bych fakt najela na normalni stravu, pikantni, barvenou, éčkovou... tak bych to udelala u sebe. ale u ni se neodvazim ani nahodou:(
    GREGI
    GREGI --- ---
    BALAENA: provaz nebo kulku;) ne, tak zmenit totalne zpusob zivota a stravovani, neznam moc lidi kterym by to nejaka mast zlepsovala... max to stabilizuje ze se to nezhorsuje, ale malo komu se to jen diky masti zlepsi...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    GREGI: a co poradíš mně, kdyř Locoid netoleruju?
    GREGI
    GREGI --- ---
    WOODY_: locoid!:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    WE_RU: locoid!:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam