• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    cizrna mouka
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    MEDOULKA: Ta směs Jizerka by měla být úplně bez brambor.
    Ale upřímně raději než dělat bezlepkový chleba, tak se na to raději vykašli a dělej něco jiného - celé kultury žijou bez pšenice a jsou šťastné:) Placky, nudle, rýže, corn flakes a spousta dalších poslouží jako příloha dost dobře.
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    taky doporucuji vyplach strev
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    RYBKA: tak uvidime, pak dam report:)
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    dieta,cisti jatra a krev,zinek,minimalizovat stres
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    KACHNY: tak to je hrůza, je to skutečně metoda pokus-omyl, stejně jako u léčení migrén
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MEDOULKA: U nás je druhá horší, ale kamarádka má 3 děti, první to má střední, druhý vůbec a třetí nejhorší. Pravidlo v tom asi nebude.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MEDOULKA: bez vlastní zkušenosti, máme monodítě.
    ale podle mě opět záleží na porodničním slosování. může to být lepší, horší, nastejno i úplně jinak.
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    BALAENA: ten nejlepsi, samozrejme!:))
    jak to byva u druhych deti, je zkusenost, ze to je vetsinou horsi?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MEDOULKA: asi nejlepší rada, co ti můžu dát, je zkoušet a zkoušet. všechno záleží na tom, jakej exemplář ti přidělili v porodnici.
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    BALAENA: ja vim, .. dostala jsem od tebe uz hodne informaci a dobrych rad, bohuzel s timhle si zatim nevi rady nikdo, takze potraviny vynechavame a cekame, co bude:/
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MEDOULKA: njn :( říkám "většinou"
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    BALAENA: ma to ta moje mala dcerka, v dost velkem a rychlem nabehu, horkost, boleni bricha, horici exem do deseti minut atd. Brambory varene i skrob napr. v pudincich. Stejne reaguje i na dyni a banan.
    Uz byla par mesicu uplne cista, ale ted jsem vyměkla a zacla delat bezlep. chleba, kde byly prave bramborove supinky a uz to ma zas vsude.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MEDOULKA: tepelně opracované brambory ti taky vadí? bramborový škrob i bílkovina je termonestabilní, takže většinou vadí syrové brambory, ale vařené už ne
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    UMIAKI: diky, to jsem neznala!

    Bohuzel stale narazim na to, ze v bezlepkovych smesich je jako pojivo pouzivan bramborovy skrob nebo bram. šupinky, shanim neco bez brambor prave.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    VERONIKA22: bohuzel je to tak nastesti sem si koupila mini baleni ... a tohle sou presne ty situace kdy to namazu kortikoidem protoze tohle ani konopi ani morska sul nedaaa..
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KACHNY: ty bláho jak to tak čtu, tak začínám chápat, že ekzém je totálně nevyzpitatelnej a nejde nikomu doporučit to co funguje mě na jedničku :o(
    bože to je blbá nemoc :o(
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    QUAACA: ty jo tak ten sem si dnes koupila a z nuloveho ekzemu mam loketni jamky do krve :o(
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    MEDOULKA: Tadytu je základní zdroj na bezlepkovobezlaktozove veci http://bezlepkova-kucharka.cz/domaci-pekarna?startpage=2
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    LABRUJA: diky, bohuzel to je recept s lepkovou moukou:/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam