• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    UCKO
    UCKO --- ---
    UCKO
    UCKO --- ---
    DEEFHA: Není se co divit že měníš ovzduší. Mě se tam také špatně dýchalo. ;)

    Ad WTD - já o něm měl zatím docela dobré mínění. Dělal jsem na něm e15.cz, eu2009.cz, mkcr.cz - defakto nebyly problémy. Ale je drahej jak kurva.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    UCKO: WTD je sračka ve všech ohledech. E15 si na Drupalu představit dokážu, ale nebude na něm. VTM byl poslední web v Drupalu, který jsem (jsme) pro MF udělali, celkově vlastně úplně poslední. Měním ovzduší :-)
    UCKO
    UCKO --- ---
    SIGN
    SIGN --- ---
    DEEFHA: je mi to jasny ;)

    btw co je wtd?
    UCKO
    UCKO --- ---
    DEEFHA: Co na to WTD? Převálcuje ho Drupal? Dokážeš si třeba představit E15 na Drupalu?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SIGN: Něco možná časem, ale většina by neměla smysl. Jedná se o moduly na míru přímo pro vydavatelství Mladá fronta, třeba import článků z XML souborů, které se jim generují z tiskových PDF podkladů... To by asi málokdo jiný využil :-)
    SIGN
    SIGN --- ---
    DEEFHA: nejaky contributions?
    SINC
    SINC --- ---
    dik, zkousim to
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SINC
    SINC --- ---
    mel bych dotaz,
    potrebuju na jednom webu udelat profily uzivatelu, ale jen pro nektere role a nasteldne z nich udelat node, nasel jsem jen modul profile role, ktery umoznuje nastavit profily podle roli, ale ten je ale jen pro drupal 6 a web ja na drupalu 5
    nevite nekdo, co s tim?
    dik moc
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TEKKET: Tak právě grafická stránka věci samozřejmě není moje ani kolegy práce, nicméně vyřídím dík naší grafičce. Bude mít radost, iterace návrhu se zastavila někdy na dvanácté verzi a to už toho měla opravdu plné zuby :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    YAZOO: Docela nedávno jsem se tady o tom rozepisoval - celá řada modulů, které jsou pro jakýkoliv web většího rozsahu nezbytné, jsou pro D6 v beta nebo dokonce alfaverzi, případně jsou -dev (jeden příklad za všechny - Panels). Něco takového není možné provozovat na produkčním webu. Kromě toho máme sadu vlastních modulů pro usnadnění administrace a další vychytávky, které jsou pro D5 a nebyl čas je portovat na D6 - web musel být hotový za měsíc včetně naplnění daty. Drupal 5 je prostě stabilní ověřená větev se všemi potřebnými moduly, takže nebyl důvod přemýšlet o něčem jiném.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    pěkně provedený, čistý, přehledný
    YAZOO
    YAZOO --- ---
    DEEFHA: Celkom dobre to posobi na mna. :) Len by ma zaujimalo preco Drupal 5... ?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Tak, další pán na holení... http://www.vtm.cz opět pro Mladou frontu, tentokrát se ale vyřádil kolega pod mým vedením, nikoliv já osobně. Drupal 5, CCK, Views, Panels, ImageCache, ThickBox... Klasika :-)
    MAJA
    MAJA --- ---
    KAHOFER: Dík, vypadá to slibně. Vyzkouším.
    KAHOFER
    KAHOFER --- ---
    MAJA: VYzkoušej na to Content Access, mně se osvědčil, viz http://drupalmodules.com/module/content-access
    MAJA
    MAJA --- ---
    Poraďte - jak zamezit určitým uživatelům (roli) přístup k určitým článkům ?
    KAHOFER
    KAHOFER --- ---
    DEEFHA: Já nejsem u serveru, takže nevím...:-) Ale když ho teĎ nahodili, Drupal jel, akorát se nešlo přihlásit jménem... to pak najela prázdná obrazovka, ale fyzicky ten člověk přihlášen byl. Jen se už nikam nedostal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam