• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TEKKET: První dva dotazy - to všechno dle mého skutečně řeší samotný modul Views. Argumenty atd.

    Na reklamu bych doporučil OpenX. Drupal je přece jen CMS.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    tři dotazy: jak k uzlu připojit jiný uzel automaticky podle termínu prvního uzlu? tedy něco jako node reference, ale bez nutnosti uzel vybrat ze seznamu.

    jak udělat view blok, který by na stránce uzlu načetl seznam dalších uzlů se stejným termínem. tj. jeden view, který by jako argument bral termín aktualního uzlu.

    třetí dotaz je...co jako system na reklamu. zkusil jsem dnes na webu advertisement a fungoval prapodivně. reklamu vůbec neukazoval a při snaze editovat node s reklamu mi zmizely vertical tabs a především většina položek pro nastavení node. Navíc node šel smazat jen ze správce obsahu, ne při editaci uzlu.
    Našel jsem jen možnost použít OpenX. Existuje ještě nějaké další řešení?

    První vůbec nevím a druhé by asi řešil některý z modulů, ale dal bych přednost možnosti to celé udělat pomocí views.

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BESH: Já radši WWW, ale to je celkem dost experimentální na to, aby se tomu dalo říkat rap nebo hip-hop :-) Každopádně Beastie Boys pravítkujou, wtz!
    BESH
    BESH --- ---
    SIGN: ...to je fakt, jedinej rap, co me kdy bavil, byli Manželé :)
    SIGN
    SIGN --- ---
    BESH: mozna proto, ze rap jako takovej te irituje
    tohle mi ale taky nesedlo
    BESH
    BESH --- ---
    SIGN: tohleto rapovani o technologiich me nevim proc vzdycky hrozne iritovalo :/
    SIGN
    SIGN --- ---
    a jestli to nekomu docela nahodou uniklo tak:
    Drupal 7.0 Alpha 3 released
    http://drupal.org/drupal-7.0-alpha3
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    áhá! :) Dík moc, já ty views asi miluju nebo co...
    SIGN
    SIGN --- ---
    RADICETA: a kdyz si vytvarel view tak zaskrtl jsi, ze zdroj bude {users}? nedelas to na bazi node?
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    Tak k tématu: Chtěl bych si pomocí views vypsat na stránku do tabulky uživatele (a jejich e-maily), kteří mají přidělenu určitou roli. To by nebylo až tak těžké, kdybych jich tam většinu neviděl třeba pětkrát. A to jsem při nastavení filtru zatrhl "reduce duplicates". Nenapadá vís, čím to je, že je tam jednotlivý uživatel víckrát a jak z toho ven? (drupal 6)
    SIGN
    SIGN --- ---
    hrozne prisnej modul :D kterej webmaster tohle asi napsal
    http://drupal.org/node/745444

    drupal_set_message('You have chosen to eat a dick. Such a desperate display of self-humiliation has earned you access to the site for one hour.');
    SIGN
    SIGN --- ---
    tak se to tu trosku zvrhlo... a zase zpatky k tematu... :)
    ikdyz aspon tu pribyvaly prispevky :P
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    CUCHULAIN: Nene, internet je přece ta modrá ikona 'e' na ploše :-D
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    BULHI: a v důsledku největší svinstvo jsou počítače na kterých CMS běhá. a Internet (taková ta černá krabička s červenou LEDkou nahoře) :-)
    BULHI
    BULHI --- ---
    jojo, ja to rikam porad, ze CMS je zlo, protoze i se sebeodolnejsim systemem si stejne vetsina lidi ten web nakonec zkurvi :-))
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    Sorry, měl jsem napsat, že hledáme operátora CMS :o) Ve většině podniků se nepodaří zavést původní poslání CMS - odstranit mezičlánek mezi zdrojem informací a webem. Každé CMS má své mouchy a čas od času je třeba něco opravit ručně. Veškerý obsah navíc není připraven k publikaci na web. Tudí takový webmaster by měl umět základy HTML, orientovat se v technologiích na webu, umět zmenšit/oříznout obrázek/umět vymáčknout se/orientovat se na webu a v lepším případě být kreativní a přicházet s nápady...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Pán webu, wtz :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    TEKKET: jo.. i tomu často lidi říkají "webmaster" :-)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    Je pravda, že pojem webmaster je dost vágní. Dokážu si pod tím představit prakticky cokoliv.

    BESH: Jo, třeba nějakýho borce, kterej se bude prodírat megabajty nekomentovanýho php?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam