• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    SINC
    SINC --- ---
    me uz views prijdou skoro ok, relationships a tak, co neslo, uz funguje a json uz taky nevyzkakuje tak casto jako u posledni dev :)
    SIGN
    SIGN --- ---
    TEKKET: views 3 "fungujou", nektery veci nejsou poreseny ale na jednoduchy querying je to ok

    kazdopadne, pokud KULHY neni pripravenej na patchovani a zkoumani proc to a to nefunguje, tak bych sel na D6.

    btw svuj blog mam na d7 uz asi 7 mesicu a funguje ;)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    BULHI: i když teď jsem to zkusil s dev verzí ctools a zatím fungují, ale stejně nevím jestli bych šel do ostrého webu s tolika dev verzema modulů.
    BULHI
    BULHI --- ---
    TEKKET: aha no tak ze views v sedmicce nefungujou jsem netusil, jeste jsem ho na nic nepouzil.. to kazdopadne docela zasadni je :-)
    KULHY
    KULHY --- ---
    TEKKET: ouč dík za varování :) .. ještě někdo nějaké úhly pohledu na věc? :)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    BULHI: pokud potřebuješ např. views a některé další docela zásadní moduly, tak je D7 momentálně nepoužitelný. Kdybych dělal něco složitějšího, než stránky, které zvládne za hodku wordpress a opravdu to spěchalo, tak jdu radši do šestky.
    KULHY
    KULHY --- ---
    BULHI: oka díky :)
    BULHI
    BULHI --- ---
    podle me neni duvod pouzivat 6, leda kvuli kompatibilite nejakejch konkretnich modulu, ktery bys chtel pouzit
    KULHY
    KULHY --- ---
    zdarec, jsem newbie co se Drupalu týká a chtěl bych se zeptat těch zkušenějších zda je nějaký důvod dělat stránky na 6. verzi nebo jestli je lepší rovnou stavět na čerstvé 7. verzi
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SAMGARR: Tak filtrem omez typ na ten produkt, vyber si pole, která chceš zobrazit, pongrétně to bude nějaký ten cck_imagefield a dole při jeho nastavení u volby popisku uvidíš combobox formát.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SAMGARR: Máš ho jako samostatný typ obsahu?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RADICETA: to vim, jen nedokazu udelat views pro produkt, asi sem blbej nebo co, ale proste mi to nejde naklikat...
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SAMGARR: Když máš nějaký cck image field a nějaké presety v image cache, tak si pak z těch presetů můžeš v rozhraní views vybírat u formátu zobrazení daného pole.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    CUCHULAIN: chtel jsem upravit zobrazovani obrazku z ImageCache, coz, jak jsem zjistil, neni pres views uplne idealni. Vyresil jsem to pomoci Contemplate, ale stejne by me to views a zobrazeni produktu zajimalo:)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SAMGARR: a co konkrétně potřebuješ doladit?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Zdar, potrebuju pomoci views upravit zobrazeni produktu v ubercartu. Vim ze to nejak musi jit pomoci arguments, ale neprisel jsem na to jak:( Google mi moc nepomohl, takze budu vdecnej za postup/radu. Diky
    SIGN
    SIGN --- ---
    Drupal setkání - Praha - 23. Únor 2011 | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/clanky/akce/drupal-setkani-praha-23-unor-2011
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    ILKNO: Jojo, skript pro sed je druhá varianta, ovšem taky ručně upravovaná...
    ILKNO
    ILKNO --- ---
    RADICETA: a k cemu to takhle potrebujes? pokud jenom kvuli tomu exportu, tak si napis skript, ktery ti z toho csv ten 'Nazev -' vyhodi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam