• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SAMGARR: Tak filtrem omez typ na ten produkt, vyber si pole, která chceš zobrazit, pongrétně to bude nějaký ten cck_imagefield a dole při jeho nastavení u volby popisku uvidíš combobox formát.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SAMGARR: Máš ho jako samostatný typ obsahu?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RADICETA: to vim, jen nedokazu udelat views pro produkt, asi sem blbej nebo co, ale proste mi to nejde naklikat...
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SAMGARR: Když máš nějaký cck image field a nějaké presety v image cache, tak si pak z těch presetů můžeš v rozhraní views vybírat u formátu zobrazení daného pole.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    CUCHULAIN: chtel jsem upravit zobrazovani obrazku z ImageCache, coz, jak jsem zjistil, neni pres views uplne idealni. Vyresil jsem to pomoci Contemplate, ale stejne by me to views a zobrazeni produktu zajimalo:)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SAMGARR: a co konkrétně potřebuješ doladit?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Zdar, potrebuju pomoci views upravit zobrazeni produktu v ubercartu. Vim ze to nejak musi jit pomoci arguments, ale neprisel jsem na to jak:( Google mi moc nepomohl, takze budu vdecnej za postup/radu. Diky
    SIGN
    SIGN --- ---
    Drupal setkání - Praha - 23. Únor 2011 | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/clanky/akce/drupal-setkani-praha-23-unor-2011
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    ILKNO: Jojo, skript pro sed je druhá varianta, ovšem taky ručně upravovaná...
    ILKNO
    ILKNO --- ---
    RADICETA: a k cemu to takhle potrebujes? pokud jenom kvuli tomu exportu, tak si napis skript, ktery ti z toho csv ten 'Nazev -' vyhodi.
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SINC: Na tom webformu se mi líbí ta jednoduchost použití. Mám jeden dostupný z bloku, univerzální pro všechno se snadnou prezentací a exportem výsledků. Raději bych zůstal u něj.
    SINC
    SINC --- ---
    RADICETA: a co si udelat content type Prihlaska, tam si dat nodereference field na kurzy a pak nechat uzivatele namisto vyplnovani webformu tvorit tyhle prihlasky
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    RADICETA: to je pravda.
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    TEKKET: To je nouzové řešení, kterému se chci právě vyhnout - jak bude těch kurzů přybývat a ubývat, bylo by to k zbláznění.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    nevím jestli je to to co hledáš, ale ve webformu můžeš mít položky zapsané stylem klíč|hodnota

    tj. jedno nazev-kod|kod nebo obráceně, teď z hlavy nevím.
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    Snažím se o následující:
    Mám webform, kterým se přihlašují lidi ke kurzům. Každý kurz má název (nodetitle) a kód (cck field). A já bych chtěl v tom webformu (modul webform) zobrazit combobox kde by byl Název - Kód a ve výsledku by se uložil jen ten kód.

    Zatím jsem našel modul, který umí takto zaintegrovat views, ale bohužel zobrazí a uloží jen nodetitle.

    Chci moc? Jestli se to dá nějak pohodlně zařídit, mohli byste mě navést správným směrem?
    SIN
    SIN --- ---
    Hledám spolehlivého programátora Drupalu se zkušenostmi s realizací webů (konkrétně firemních prezentací). Potřebuji někoho, kdo je aktivní, má snahu a zkušenosti. Nechci klikače modulů, které nakonec nefungují.

    Momentálně mám pro Drupalistu zajištěnou práci na dvou nebo třech projektech a chtěl bych ve spolupráci pokračovat i do budoucna. Odměna za práci dohodou podle rozsahu konkrétního projektu.

    Podrobnosti v poště. Díky.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    RADICETA: možností je určitě habakuk. každopádně mi šlo o něco snadno použitelného.
    multigroup funguje dobře :-)
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    CUCHULAIN: Ještě mě napadá metoda drbání se pravou rukou za levým uchem: typ obsahu -> view -> panels a načtení view do panelu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam