• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Zdar, nemate nekdo zkusenosti s overovanim elektronickeho podpisu v Drupalu? Idea je nasledujici, mam pomoci cck vytvoreny node, ke kteremu uzivatel uploadne podepsane PDF. Po odeslani na server se podpis overi a zobrazi se za je podpis platny nebo ne.

    Nenasel jsem zadny modul, ktery by tohle umel, jsem ochotny zaplatit vyvoj modulu, ktery by toto umel.
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    Přesunout do jiného bloku se samozřejmě dá, ale nevím jak by ti to vyhovovalo. Ale zkus se podívat na modul "Administration menu", to by ti mohlo vyhovovat.
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    Potřeboval bych vědět, jestli vůbec je možné (a případně jak) umístit menu administrace jinam, než na bok webu, třeba dolů, aby to nezavazelo textu?. Díky
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Môžete mi niekto objasniť akú výhodu to má pre Vás ako developerov?
    SIGN
    SIGN --- ---
    tak a mame git misto cvs!!!!!!!
    hura na contrib
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    HIDARI_LUPO: kdysi jsem narazil na tohle http://drupal.org/project/views_bonus ale netestoval jsem to
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    HIDARI_LUPO: drupal 6 :)
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    vedel by nekdo nejaky dobry zpusob jak udelat xml pro newton media? vubec jak udelat xml kde budou vlastni tagy a formatovani fieldu ...diky
    SIGN
    SIGN --- ---
    pro ty, co nevedi co se stredecnim vecerem

    Drupal setkání - Praha - 23. Únor 2011 | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/clanky/akce/drupal-setkani-praha-23-unor-2011
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    SIGN: jo, teď mi na čisté instalaci funguje. Buď měl předtím konflikt s jiným modulem, nebo je to tou dev verzí ctools. Tak z toho mám radost.
    KULHY
    KULHY --- ---
    SIGN a SINC: i vám oběma díky

    .. vzhledem k tomu, že půjde o trochu více než je statický web tak asi tedy zvolím 6. verzi

    díky vám a brzy u nějakých otravných dotazů :)
    SINC
    SINC --- ---
    me uz views prijdou skoro ok, relationships a tak, co neslo, uz funguje a json uz taky nevyzkakuje tak casto jako u posledni dev :)
    SIGN
    SIGN --- ---
    TEKKET: views 3 "fungujou", nektery veci nejsou poreseny ale na jednoduchy querying je to ok

    kazdopadne, pokud KULHY neni pripravenej na patchovani a zkoumani proc to a to nefunguje, tak bych sel na D6.

    btw svuj blog mam na d7 uz asi 7 mesicu a funguje ;)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    BULHI: i když teď jsem to zkusil s dev verzí ctools a zatím fungují, ale stejně nevím jestli bych šel do ostrého webu s tolika dev verzema modulů.
    BULHI
    BULHI --- ---
    TEKKET: aha no tak ze views v sedmicce nefungujou jsem netusil, jeste jsem ho na nic nepouzil.. to kazdopadne docela zasadni je :-)
    KULHY
    KULHY --- ---
    TEKKET: ouč dík za varování :) .. ještě někdo nějaké úhly pohledu na věc? :)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    BULHI: pokud potřebuješ např. views a některé další docela zásadní moduly, tak je D7 momentálně nepoužitelný. Kdybych dělal něco složitějšího, než stránky, které zvládne za hodku wordpress a opravdu to spěchalo, tak jdu radši do šestky.
    KULHY
    KULHY --- ---
    BULHI: oka díky :)
    BULHI
    BULHI --- ---
    podle me neni duvod pouzivat 6, leda kvuli kompatibilite nejakejch konkretnich modulu, ktery bys chtel pouzit
    KULHY
    KULHY --- ---
    zdarec, jsem newbie co se Drupalu týká a chtěl bych se zeptat těch zkušenějších zda je nějaký důvod dělat stránky na 6. verzi nebo jestli je lepší rovnou stavět na čerstvé 7. verzi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam