• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR:Vyreseno, pro zmenu ale resim neco jineho. Pouzivam kvuli autocomplete na vyhledavani modul Finder a potreboval bych zobrazovat vysledky hledani real-time, tedy bez refreshe stranky, mate nekdo tip jak nato? Vyhledavani upravuju pres views a zobrazuju pomoci panels. Diky za vase reakce;)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Kdyby nahodou nekdo vedel, diky.
    Modul Taxonomy menu duplikuje položky v menu | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/forum/po-instalaci/jak-na/modul-taxonomy-menu-duplikuje-polozky-v-menu
    SIGN
    SIGN --- ---
    Drupal setkání - Praha - 26. dubna 2011 - Zaměřeno na vývojáře | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/clanky/akce/drupal-setkani-praha-26-dubna-2011-zamereno-na-vyvojare
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    CUCHULAIN: Ten ale pouziva CCK Date field, zkousel jsem to nejak nastavit, ale bez toho, abych modul menil, to asi nedokazu.. No nic, uz pridavame jidelnicky rucne a budeme to udrzovat, treba na neco prijdu jeste. V kazdem pripade diky!
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    CUCHULAIN: Diky, platnost bych nastavit umel, ale nevim k cemu by mi byla, nebo tomu jen nerozumim? Rotovat po 77 dnech je presne to co neumim:(
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MACKIEE: a co nastavit pro node platnost 7 dni a rotovat po 77 dnech?
    ted nevim, jestli to v modulu date jde, ale reseni by to bylo :-)
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    SINC: ano, ale to bych musel mit jidelnicek 1.1. takovy, 2.1: jiny, atd. Ale ja mam: 1 tyden toto, druhy tamto a po 11. znovu prvni.
    SINC
    SINC --- ---
    MACKIEE: modul date nebo nejakej podmodul tam ma moznost date repeat, mam pocit
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    TEKKET: No v podstate zadani je jednuduche, delame intranet na drupalu, a potrebuji tam vlozit jidelnicky. Jidelnicek je vymysleny na 11 vikendu a pak se jidla zase opakuji. Takze mam node "jidelnicek" a v nem polozky jako obed, polevka, apod. Chtel chtel aby to rotovalo, protoze se neda pouzit datum, protoze to je kazdy rok i jinak (52 tydnu v roce vs. mych 11 tydnu).

    Jde mi jen o vypis na home, nasledujich par dnu dopredu.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    MACKIEE: není mi úplně jasnej ten dotaz. kdybys to zkusil trochu podrobněji, tak mě třeba něco napadne.


    SIGN: jo, to je pravda.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MACKIEE: z hlavy me napadaji moduly jako date, scheduler a rules, ale jen tipuju
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    s dotazem MACKIEE nikdo nic prosim?
    SIGN
    SIGN --- ---
    TEKKET: hnat to pres html scraper mi prijde uz prilis, pokud mas alternativu treba to csv a moznost si ty data vyexportovat v podstate v cemkoliv
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    SIGN: pro feeds mám rád plugin xpath parser. Slušně si poradí s xml a měl by i s (x)html - např. běžným view.
    SIGN
    SIGN --- ---
    A dneska si nenechte ujit setkani :)
    Drupal setkání - Praha - 23. března 2011 | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/clanky/setkani-akce/drupal-setkani-praha-23-brezen-2011



    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SIGN: Jojo, však jsem psal že tomu rozumím jako koza petrželi :) Za sebe jsem rád, že jsem to tehdá úspěšně přemigroval.
    SIGN
    SIGN --- ---
    BULHI: jedna z moznosti by bylo si udelat view na produkcnim, kterej by ti vypsal vsechny pole uzlu co potrebujes a hodil do csv, a pak u sebe na lokalu pouzit feeds modul, napamovat pole z csv na svuj lokalni ctype, teoreticky by mohl slouzit i node export modul, kterej ti to vyho do csv, ale nevim jestli tam muzes exportovat jen jeden ctype

    RADICETA: problem bude, kdyz budes mit pole cck, ktery nepouziva jen tvuj ctype, kdyz sdilis jedno pole mezi vice ctypes, tak si vytvori vlastni db tabulku pro pole
    BULHI
    BULHI --- ---
    no ten content type tam ma jeste navic vlastni tabulku a buh vi co vsechno jsem jeste prehlidl, je to hrozna dzungle :-)
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    BULHI: Ocituju sám sebe:

    Pokud chceme zálohovat jen obsah a komentáře, pak postačuje zálohovat (a obnovit) tyto tabulky: comments, node, node_counter, node_comment_statistics, node_revisions, url_alias

    Možná tam jsou nějaké navíc, ale takto to zabralo.


    Smazat nepotřebné node si budeš muset sám podle nadpisů.
    BULHI
    BULHI --- ---
    jasny no, to porovnani modulu jsem nasel taky, ale moc jsem z toho nezmoudrel a v tech jednotlivejch tabulkach se nejak nemuzu zorientovat co bych vlastne mel exportovat.. cili to tam asi fakt obslehnu cely, kazdopadne diky za input
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam