• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MATIPC: presne jak pise DEEFHA, wordpress je dobrej na blog, Drupal na (skoro) vsechno ostatni. A co se tyce rychlosti, staci googlit "boost drupal"...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MATIPC: Wordpress je Wordpress, na blog dobrý :-) Drupal je spíš CMF (framework) než CMS, dá se na něm postavit skoro všechno. O výkon bych se nebál, možností jak ho zvýšit je dost, i nějaké to škálování...
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    Je drupal opravdu dobrý? chtěl bych ho na inzertní portál který bude fungovat v více zemích a bude multijazyčný... někdo říká ano někdo říká ne... bojím se toho že je pomalej tak jako např. joomla a že wordpress je rychlejší? děkuji za každý názor!
    KULHY
    KULHY --- ---
    SINC: trochu jsem to s view zkoušel, ale nepodařilo se mi filtrovat ty therms, ikdyž jsem měl za to, že to mám správně nastavený, díky .. budu ještě zkoušet :)
    SINC
    SINC --- ---
    KULHY: taky si muzes udelat view s argumentem na termin s moznosti vice hodnot, takze pak to: tvojeview/3+4+1 bude fungovat
    KULHY
    KULHY --- ---
    a na chvíli doufám poslední dotaz:

    nenašel by se nějaký ostřílenější drupalista co by si našel čas na nějakou kratší konzultaci a poradil mi jak na to či ono.. za lepší oběd, pár piv, flašku či jiné naturálie, nebo nějaký úplatek :)

    (... myslím, si že jsem dost chápavý a tak by dotyčný snad neměl mít důvod obracet oči v sloup :) )
    KULHY
    KULHY --- ---
    KULHY: vyřešeno: jen moje demence :) - nebylo funkční v mém CSSku, takže jsem editoru zvolil jeho vlastní CSS v nastavení
    KULHY
    KULHY --- ---
    KULHY: not supported in D7 :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    DARMONLOR: díky na tuhle sajtu v dokumentaci jsem nemohl přijít :) .. nicméně jsem automaticky "+" zkoušel a mám pocit, že to nefachalo, dám tomu ještě pokus .. díky! .)
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    KULHY: Myslíš tohle? http://drupal.org/node/22273
    taxonomy/therm/1+2 - vypíše všechny příspěvky z kategorií 1 a 2
    KULHY
    KULHY --- ---
    prosím vás .. je nějak možný do cesty pro položku v menu v nějakém formátu zadat více taxonomy termínů?

    normálka je:
    taxonomy/therm/1
    taxonomy/therm/2

    dá se nějak zapsat jejich souhrn?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SINC: v dev verzi ubercartu uz ano, synchronizuje se SKU, obrazky atd...ale porad jeste nejdou synchronizovat atributy, natoz aby sli prelozit. Pro me v tomhle ohledu Ubercart velky zklamani.
    SINC
    SINC --- ---
    SAMGARR: mel jsem pred rokem problem pri pouziti modulu ubercart stock + i18n
    i18n udela pro kazdej preklad novej node, takze stock potom nefunguje, protoze ma zvlast pocty pro kazdej node,
    nevim, jestli to je uz predelany
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s multilanguage a multicurrency nasazenim Ubercartu? Zobrazeni ceny podle zvoleneho jazyka, atd... Financni odmena mozna, diky.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Hledam programatora pro vyvoj modulu pro drupal, docela to specha...piste do posty, diky.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Ahoj, náhodou záhadné nezobrazení TinyMCE lišty (mám jí instalovanou a vybranou pro správný druh textu) ale neobjeví se .. objeví se pouze v případě, že dám text zpětně editovat .. drupal 7 .. netušíte někdo?
    SIGN
    SIGN --- ---
    Drupal Design Camp | the european drupal network proudly presents the 2. drupal design camp
    http://drupaldesigncamp.net
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s hromadnym pridavanim nodu(vlastni content type s CKK)? Nasel jsem moduly jako http://drupal.org/…/mass_create nebo http://drupal.org/…lti_node_add, ale ty me nevyhovuji, potrebuji aby to bylo maximalne jednoduchy pro uzivatele. Kdysi jsem narazil na reseni podobneho problemu pomoci Panels, ale uz to nemuzu dohledat:( Diky za vase tipy...
    SIGN
    SIGN --- ---
    uz dneska

    Drupal setkání - Praha - 26. dubna 2011 - Zaměřeno na vývojáře | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/clanky/akce/drupal-setkani-praha-26-dubna-2011-zamereno-na-vyvojare

    plus sprint zacina ted
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR: tak blok s exposed form uz mi chodi, dokonce si pamatuje nastaveni filtru. Akorat samotne filtrovani podle atributu nefunguje, vytvoril jsem nekolik produktu s atributama velikost a vek, ale po zvoleni prislusneho filtru se nezobrazi zadny vysledek, jen prazdna stranka.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Zdar, resim nasledujici vec. Mam eshop s katalogem, ktery je rozdeleny na katagorie pomoci taxonomie a views. Jde o shop s hadrama a ja si potrebuju nekam do bloku dat exposed filter s volbou velikosti a pohlavi, tak, aby nastaveni toho filtru platilo ve vsech kategoriich eshopu. Vim, ze ve views existuje volba Remember, ale to mi nejak nechodilo....diky za kazdy nakopnuti.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    ILKNO: Boost je dobrý pre stránky bez užívateľov, tam v rozhraní je to peklo.

    Vďaka za odkaz, určite na to mrknem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam