• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SAMGARR: Ne, nejsi blázen :-D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Kdyby mel nekdo zajem, potrebuji pomoct s generovanim pdf v D6, zatim pouzivam modul http://drupal.org/project/views_pdf. Jde mi hlavne o odesilani vygenerovaneho pdf na mail. Financni odmena mozna. Diky.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: probliklo na konci stranky neco jako "dostali jste se na konec internetu, nebo jsem blazen? :-D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    S potěšením si dovoluji oznámit spuštění mé nové hračky - (nejen) lifestylového webu http://mojenozky.cz . Poprvé v D7, což s sebou sice ještě pořád nese určitá úskalí, ale zatím se celkem zadařilo. Stay tuned, more to come :-)

    P.S.: Je tam pár zajímavých "vyfikundací", které tento web myslím dělají celkem netradičním.
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    Ahoj, je tu někdo kdo třeba pracuje pro firmu co to vyvíjí pro drupal? Jde mi o to že potřebuji postavit inzertní web a chci mít tak trošku záruku na funkcionalitu a odezvu.
    Web má mít několik možností topování vč. možnost dát tento inzerát do banneru po stranách a nebo do úplněho hořejšího. Topování by znamenalo dát inzerát jen jako první a když někdo zatopuje další, tak se to bude posouvat.
    Co se týká administrace představa je jednoduchá, virtuální kredit s tím že se dá dobíjet např. smskou, platbou přes kartu, do budoucna paypal, nebo převod z účtu na účet.
    Co na to říkáte?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    S7ANLEY: Dělám teď v D7 první větší web a musím říct, že zrovna s Views problémy nejsou (navíc před pár dny vyšla RC1). To spíš celá řada dalších, ne sice tak robustních, ale paradoxně o to víc potřebnějších modulů... Buďto nejsou, nebo jsou v nějaké obskurní vývojové fázi, případně čekají na D7 verzi některého jiného modulu (Token atd.). Ale jinak v pohodě, vřele doporučuju, některé fíčurky za to fakt stojí :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Netusite nekdo o modulu (pripadne kombinaci modulu), ktery by umoznil userovy s patricnym opravnenim vytvorit z nejakeho node popup window, ktery by vyskocilo na navstevnika stranky?
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Ja by som teda bez final Views do 7mičky nešiel teda.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MATIPC: může být :-)
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    a budeš to stavět pro drupal 7? nebo je to velký rozdíl?
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    super dík! určitě dám echo.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MATIPC: teď je relativně klid, takže dej vědět :-)
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    cuchulain - a máš nyní hodně práce? možná něco budu potřebovat...
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    no to je hezký... spíše de o to aby to bylo napsáno dobře, mám kamaráda co dělá projekt manager a říkal že když to někdo napíše tak to musí popisovat atd... nesmí to napsat jako prase... takže mi to prý bude hlídat... tak jsem na to zvědav... :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MATIPC: u mě? běžně 500,- Kč :-)
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    jen tak orientačně... kolik vychází 1 hodina práce?
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    Napíšu určitě! :-)
    až budu doma a mít čas... :-)
    díkes!
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    CUCHULAIN: nechceš na to napsat článek?:)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MATIPC: tak to by šlo, s platbou služeb v drupalu už pár zkušeností mám :-)
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    inzertní portál.
    každý kdo tam bude zaregistrovaný bude míst svůj profil v něm vyplněné informace
    každý bude mít virtuální kredit který si bude moc dobíjet např. smskou, platbou přes kartu atd...
    bude také hodnocení inzerátu atd... je toho docela hodně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam