• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    CUCHULAIN: no, to je právě to, čemu bych se rád vyhnul. instalovat a konfigurovat panely a vytvářet celý blok pro zobrazení červeného slova veřejné :)
    SIGN
    SIGN --- ---
    CUCHULAIN: panely? jakoze instalovat panels jen kvuli tomuhle? :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    RADICETA: třeba přes panely?
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    RADICETA: blok viditelný jen pro určitou roli?
    SIGN
    SIGN --- ---
    RADICETA: no asi neco takhle

    Fix for Simple access module - nyx | DrupalBin
    http://drupalbin.com/19544

    jestli jsem te pochopil spravne...
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    mám, ale chci jen na veřejných stránkách lidem s většíma pravomocema připomenout, že jsou v místech kam chodí všichni a chci to udělat nějak nenápadně :)
    SIGN
    SIGN --- ---
    RADICETA: nelze :) ale zajimalo by me pouziti, prijde mi to trosku jako nesmysl, nemas na mysli filtraci obsahu, kdyz pisou clanek nebo neco? nebo fakt az co se renderuje?
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SIGN: jde mi o jeden konkrétní, například div nebo span v rámci obsahu jiného node. prostě konkrétní kus html.
    SIGN
    SIGN --- ---
    RADICETA: a pokud myslis konkretne zakazat treba vsechny |font| elementy co se renderujou tak v 6 urcite ne, pokud se nejedna o form elements, ktery jdou skrz form api - tam by se to nechalo,
    v 7, kdyby vsechno bylo implementovany korektne (coz ani v jadre neni) tak tam uz by to slo, odchytit skrz render arrays
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    RADICETA: Neviem či presne chápem, ale snáď klasika hook_perm a potom user_access. Nepoužíva sa odkazovanie na rolu ale na oprávnenie.

    user_access | Drupal API
    user_access | Drupal API
    http://api.drupal.org/api/drupal/modules--user--user.module/function/user_access/6
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    jen mě tak napadlo: dá se nějak elegantně v šestce způsobit, aby se daný html element na stránce, ke které můžou všichni zobrazil jen dané roli uživatelů?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SAMGARR: Bez textu se optimalizuje docela blbě :-) Mají ty fotografie alespoň popisky / tagy / cokoliv? Nenabízím se, jen mě to zajímá...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Potrebuji pomoc se SEO optimalizaci webu postaveneho na Drupalu, jedna se prakticky o galerii s minimem textoveho obsahu. Financni odmena dohodou.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    SAMGARR: Skúšal som aj iné a mám to normálne povolené.

    DEEFHA: Nastavoval som ho vo file system, normálne si tam vytvoril vlastný htaccess a oprávnenie má 775.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    S7ANLEY: nemas zakazany upload gif souboru?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    S7ANLEY: Taky může být špatně nastavený dočasný adresář.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    DEEFHA: Uploadoval som 50kB gif-ko.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    S7ANLEY: No tak to asi bude potřeba zvednout ten limit, ne? .-)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Nemáte niekto skúsenosť s tým, že po migrácií nefunguje upload? Kontroloval som všetko (oprávnenia na zložky, htaccess , nastavenia drupalu). V statuse píše, že „vraj prekročil 16MB limit na upload“.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR: stale hledam drupal programatora...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SAMGARR: Ne, nejsi blázen :-D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Kdyby mel nekdo zajem, potrebuji pomoct s generovanim pdf v D6, zatim pouzivam modul http://drupal.org/project/views_pdf. Jde mi hlavne o odesilani vygenerovaneho pdf na mail. Financni odmena mozna. Diky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam