• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    TEKKET: je to zvláštní, ale skutečně to tak je, když panel vypnu úplně skrz nastavení tématka, je editor v pořádku. polaboruju, díky!
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    WIL_M: bloky pro administraci vypneš v nastavení jednotlivých bloků. vybereš volbu zobrazit všude kromě a zapíšeš cesty, kde bloky nechceš např. node/add/* ti pak vypne blok na všech formulářích pro přidání novýho obsahu. apod.

    Přijde mi ovšem zvláštní, že by tvůj problém způsobovalo zobrazení postranní lišty. No, můžeš je zkusit výše uvedeným způsobem vypnout a uvidíš, jestli to pomůže.
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    TEKKET: postranní lišta
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    WIL_M: co myslíš sidebarem - postranní lišta s bloky, nebo něco jiného?
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    jen dodám, že jde o drupal 7.x
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    mám takový debilní problém s modulem ckeditor - když zapnu viditelný sidebar, nezobrazí se mi editační tlačítka v editoru (full html), takže se mi zobrazí html kód. webovky nedělám pro sebe a nutit lidi, byť jen dočasně, vypínat sidebar, mi příjde trochu ekl. setkal se s tím někdo? hádám by stačilo vypnout vitelnost sidebaru jen v admin části, ale na to jsem nepřišel, jak provést. klidně ckeditor nahradím něčím jiným, se stejnou funkčností, s tím problém nemám. díky za každý nakopnutí :)
    SIGN
    SIGN --- ---
    Drupal setkání - Praha - 13. září 2011 | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/clanky/akce/drupal-setkani-praha-13-zari-2011
    SIGN
    SIGN --- ---
    Tuesday | DrupalCon London 2011
    http://london2011.drupal.org/
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SIGN: jakože použít už nainstalované :-)
    taky se dá použít ve stránce nebo v bloku php filtr.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    RADICETA: Ako som písal.
    V module: 
    
    function mymodule_perm() {
      return array('show to superuser');
    }
    
    V tpl.php
    if (user_access('show to superuser')) {
      Tvoje slovo
    }
    


    Alebo proste nájdeš nejaký perm, ktorý má len tá rola a potom rovnako použiješ user_access.
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SAMGARR: blok roli zobrazit umím, konkrétní stránku taky, teď na té stránce chci některým schovat jedno slovo.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RADICETA: tak kvuli zobrazeni jednoho bloku urcite roli nemusis nic extra instalovat, ne?
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    CUCHULAIN: no, to je právě to, čemu bych se rád vyhnul. instalovat a konfigurovat panely a vytvářet celý blok pro zobrazení červeného slova veřejné :)
    SIGN
    SIGN --- ---
    CUCHULAIN: panely? jakoze instalovat panels jen kvuli tomuhle? :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    RADICETA: třeba přes panely?
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    RADICETA: blok viditelný jen pro určitou roli?
    SIGN
    SIGN --- ---
    RADICETA: no asi neco takhle

    Fix for Simple access module - nyx | DrupalBin
    http://drupalbin.com/19544

    jestli jsem te pochopil spravne...
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    mám, ale chci jen na veřejných stránkách lidem s většíma pravomocema připomenout, že jsou v místech kam chodí všichni a chci to udělat nějak nenápadně :)
    SIGN
    SIGN --- ---
    RADICETA: nelze :) ale zajimalo by me pouziti, prijde mi to trosku jako nesmysl, nemas na mysli filtraci obsahu, kdyz pisou clanek nebo neco? nebo fakt az co se renderuje?
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SIGN: jde mi o jeden konkrétní, například div nebo span v rámci obsahu jiného node. prostě konkrétní kus html.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam