• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SIGN: Ad Rozhlas - není a možná taky ani nebude :-( No ale nebudu předčasně házet vidle do zdi.
    SIGN
    SIGN --- ---
    SAMGARR: co si pamatuju z toho co mi nekdo kdysi davno rikal, tak s drupalem hodne bojovali, nedivil bych se, kdyby to ted uz s Drupalem nic nemelo spolecnyho

    DEEFHA: :) tak rozhlas jeste neni ne? :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SIGN: nevite jak je to s Fler.cz a drupalem? Nekde jsem slysel, ze ta stezejni cast eshopu je resena mimo drupal, docela by me zajimala nejake case study.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SIGN: Vida vida - dělal jsem před pár lety první verzi #2 (ještě D6), na těch základech pak vznikly #10 a #17 (a další weby Stratosféry, dnes už Bauer Media). Měl bych se ale polepšit, moje aktuální Drupal weby v tom seznamu nejsou :)
    SIGN
    SIGN --- ---
    Top Drupal Websites, Czech Republic, 2013-08-05 | Top Websites by Burtronix
    http://top-websites.burtronix.co.za/drupal/czech-republic/2013-08-05
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ok, diky za vase nazory, asi mrknu na tu Omegu.
    MARKIZ
    MARKIZ --- ---
    SAMGARR: delal jsem responsivni template na omeze verze 3 a dobry, verze 4 uz neni zalozena na gridech a nemam s ni zkusenost.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    na větším projektu jsme dělali se zenem. šlo to ale přišlo mi to zbytečně komplikovaný (spousta tpl a css souborů). novější weby jsem dělal ze starku (čili uplně na čisto) a bylo to příjemnější. to si pak ale musí člověk udělat všechny css tríčky sám. proto bych tady volil nějaký připravený skin ale lehčí než zen.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SAMGARR: Tak.
    SINC
    SINC --- ---
    SAMGARR: ja jsem delal par webu s omegou a dobry, se zenem zkusenost nemam.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: jinymi slovy si sablonu resis celou po svem?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SAMGARR: Já teď poslední dobou dělám všechno na Bootstrapu, ale to možná nebude úplně ta správná odpověď...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Delate nekdo subtheme ze Zenu, Omegy a podobnych? Ktere theme byste doporucili jako vychozi pro subtheming? Hledam neco dostatecne primocareho a responzivniho bez nutnosti pouzivat saas, less a podobne vychytavky.
    SINC
    SINC --- ---
    HIDARI_LUPO: Ja jo, dobry. Problemy s internetem to je takova konferencni klasika :). Byl jsem zatim jen loni v Mnichove, tak nemam moc s cim srovnavat.

    Cim vic se toho dozvidam o D8, tim vic se tesim na vydani. Symfony, Composer, Guzzl a podobne. Hlavne poradne REST a pro vsechny entity. Taky Backbone.js v jadre, coz pekne zapada s orientaci na services.

    Zrovna s Backbone.js i se Symfony jsem posledni pul rok pracoval, tak me nadseni mozna vychazi z toho. Hodne lidi to vidi jinak.
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    SAMGARR:
    DEEFHA: presne, spis sem prdni neco co rikal o prednaskach, nejaky novy poznatky :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: tak ty jsou skoro na vsechn konferencich, ne? :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HIDARI_LUPO: Bohužel ne, moc práce. Ale včera jsem se s pár lidmi odtamtud setkal a stěžovali si na problémy s internetovým připojením, tak jsem asi udělal dobře :-)
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    Co Drupalcon? Nekdo tady se ucastni? Ze by se tady o tom trochu podebatilo aby to tu ozilo? :)
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SAMGARR: Díky díky, zakázal jsem pathauto a všechno funguje jako nové.
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SAMGARR: Hezká url mám zakázaná v drupalu, ale možná něco po cestě dělá neplechu. zkusím pohledat.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RADICETA: tipuju pathauto, nastaveni "hezkych" url a tim padem .htaccess, zkus na to mrknout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam