• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ciste nahodou, nemate nekdo modul pro parovani plateb s FIO bankou?

    CRS1138: Diky za nabidku, aktualne to ztratilo na priorite, kdyztak se ozvu.
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    SAMGARR: bohuzel, muzu se zeptat kolegu, ale to by pro tebe znamenalo komunikaci v anglictine. Mel bys zajem?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    SAMGARR: je to D7 ci D8?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Zdar, shanim nekoho kdo dokaze dat do kupy theme odvozene od Drupal Boostrapu dle https://drupal-bootstrap.org/api/bootstrap/docs%21subtheme%21README.md/group/subtheme/7. Je to sice subtheme, ale vetsina bootstrap souboru se neoverriduje ale jsou nakopirovane natvrdo a upravovane. Pokud dotycnej zvladne upravit lehce desing a typografii sablony jen dobre. Penize nejaky jsou, ale zadna raketa, vic v poste!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SAMGARR: Já už tomu spíš jen přihlížím, ale jinak ano, je to placené (ovšem nikoliv komerční). Nicméně když se podívám mezi mé soukromé projekty, tak by tam byl jeden taky trochu větší, cca 500k nodů a poměrně dost speciálních modulů na míru. Tam se přechodu na osmičku budu vyhýbat tak dlouho, jak to jen půjde.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: To ale mas jako placenej job, ne? Kazdopadne good luck :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SAMGARR: Hele, to je ještě v pohodě. Až to budeme dělat tady u nás, tak se bude jednat o jednotky milionů nodů a terabajty dat .-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: Asi se tomu nevyhnu, no... Ale veticky jako "You might also conclude that it will be easier to manually copy-paste the content from your old site to your new Drupal 8 site... " mi moc nepomahaj. Kdyz nepocitam galerii tak mam asi 15k nodu a stovky tagu :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SAMGARR: Já bych se sedmičky asi nebál, support bude mít do té doby, dokud nebude venku devítka. Tedy pokud se něco zásadně nezměnilo, vždycky to takhle nějak bylo - kdyžtak mě někdo opravte. Ale protože tě ta osmička nakonec stejně nemine... No, zvážil bych to :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Existuje nejaka LTS verzi Drupalu 7? Nebo alespon datum, do ktereho bude supportovanej? Nejak se mi nedari nic vygooglovat. Potrebuju pridat par featur do stavajici instalace D7 a nevim jestli nemam rovnou upgradovat na 8 a udelat to az tam. Moc se mi do toho ale nechce...
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    DEEFHA: ok, díky.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KAZUO_KIRIYAMA: Těžko.
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    Můžu nějak naučit Drupal 8 spolupracovat s MyISAM?
    DUKON
    DUKON --- ---
    ahojte
    znamy se na me obratil s radou o pomoc
    potrebuji rozchodit
    KUŽELKY Sokol Luhačovice
    http://www.kuzelky.luhacovice.cz/
    asi uz se jim o to delsi dobu nikdo nestaral a neco tam spadlo.

    dik
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Ahoj,
    hledam freelance developera na obcasnou spolupraci s firmou kde delam. Dodali bychom funkcni specifikaci, design (pripadne i rovnou HTML) a potrebovali bychom to cele rozbehat v Drupalu.

    Pikantni na tom je, ze jsme v Sydney, takze by se cela prace resila po emailu/skypu. Jsem schopny to resit v cestine, ale byla by dobra alespon pasivni schopnost komunikovat v EN s tymem. Jedine co pozaduji (krom znalosti Drupalu) je dodrzovani terminu. Platby bychom resili pravdepodobne rovnou v CZK.

    Aktualne tu mam zakazku na predelani webu http://www.fctgl.com/.

    Vice asi uz v poste pokud mate zajem.
    MARKIZ
    MARKIZ --- ---
    MARKIZ
    MARKIZ --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s tvorbou tzv. headless Drupal webu? Viz http://blog.openlucius.com/en/blog/headless-drupal-nodejs-part-13-drupal-8-restful Zajimaji me ukazky takovych webu ve spojenim s javascriptovymi frameworky typu node.js, react, angular apod, hlavne VYKON.... Pohravam si s myslenkou si timto smerem trochu zaexperimentovat... Myslim ze tento web https://www.lullabot.com/ ma na Drupalu jen administraci, kvuli vykonu vsak nepracovali s JSON RESTful APIi, ale nejak (pro me slozite) konvertuji databazi....
    GUSTAVTUTRE
    GUSTAVTUTRE --- ---
    detaily a zájemci pls kdyžtak do pošty

    Český rozhlas přijme do týmu Nových médií uchazeče na pozici kodéra/ku v CMS Drupal.

    Popis pracovní činnosti:
    Pracovní náplní bude tvorba a správa webové prezentace, tvorba webových komponent, aplikací a další práce na vývoji a údržbě internetových produktů.

    Požadujeme:

    • SŠ nebo VŠ vzdělání
    • pokročilá znalost HTML, CSS a jQuery
    • pokročilá znalost CMS Drupal, zejména na úrovni frontendu
    • orientace v implementaci responzivního designu
    • znalost využití API sociálních sítí (Facebook, Twitter, Google+, a další)
    • praktické zkušenosti s vývojem ve verzovacím prostředí (GIT) výhodou
    • znalost prostředí LAMP
    • samostatnost a zodpovědnost
    • znalost trendů technologií v oboru
    • angličtina výhodou

    Nabízíme:

    • zázemí silné a stabilní mediální společnosti
    • získání nových zkušeností a praxe
    • práci v tvůrčím a dynamickém týmu
    • odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké výhody
    • místo pracoviště Praha
    • termín nástupu 1. 6. 2016, případně později

    Součástí přijímacího pohovoru bude písemný test a zadání praktického úkolu.
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    CRS1138: ok, vyreseno tim, ze jsem kompletne odinstaloval mysql ze systemu a ponechal vse na MAMP, pridal cestu k MAMP/Library/bin/ do me $PATH v .bash_profile a drush zda se funguje jak ma.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam