• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVONICHNAEMO :-D
    TRASHER
    TRASHER --- ---
    co chces, to jsou taky nasledky emo stylu... aby ten pruzkum byl se vsim vsudy

    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TRASHER: to není emo, to je piča.
    TRASHER
    TRASHER --- ---
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    TALPENNY: NAAAAJS
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    http://emo-any-emo.blog.cz/0707/emo-pics-3-a-awataresky tady si můžete stáhnou ÚpE mUciNKy lOVÍSkoVAtý AvaTárEškY
    BLF
    BLF --- ---
    EWOKK: na jaky tema presne??
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    SHANIM kluky, holky co jsou EMO k diplomovemu vyzkumu - pokud mate sestry, brachy, nebo jste sami vyznavaci tohodle stylu tak mi napiste do posty! Praha - muzeme nekam zajit, pozvu Vas na caj, kavu a popovidame si ;]
    pripadne email ewokk@centrum.cz
    HYENA
    HYENA --- ---
    z Panoptika - Nick emobuznicka mluví za vše.
    http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile&user=eMObuZnicKA
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    Konec muze byt zacatkem.
    NARU
    NARU --- ---
    To zní romanticky.....ale při tom smutně .....T.T....nemám ráda smutné konce...
    LAZARETHA
    LAZARETHA --- ---
    Ty jo takovy zvlastni den dnes..... dlouho jsem tu nebyla a kde nic tu nic..... mela jsem moznost poznat uzasnou osobu........... sam se radi k emo zastupcum... Prekvapilo me jak slusne a plase se mnou jednal......... jako kdyby ma kazda otazka, byla veta odkryvajici urcite tajemstvi.......... skoda, ze uz ho asi nikdy ani nepotkam........ :(
    LAZARETHA
    LAZARETHA --- ---
    SHASHA_KRASTY: Asi budu blinkat :D
    KACAHBA
    KACAHBA --- ---
    SHASHA_KRASTY: včera večer na nově to říkali naopak, že vona byla goticka a oni emo:) A prej že jí sežrali jen kozy...
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Devatenáctiletí pachatelé uvedli, že dívku utopili, protože je naštvala a snědli, protože měli hlad.

    Maso upekli v troubě s bramborami.

    Agentura Interfax uvedla, že mladíci byli vyznavači gotického stylu, tedy subkultury milovníků černého oblečení, černobíle pomalovaných tváří a procházek po hřbitovech.

    Dívka však patřila ke proudu emo, jehož vyznavači nosí růžové tkaničky, kostkované oblečení a hodně pláčou.

    Na zločin se přišlo poté, co chodci na několika petrohradských ulicích nalezli zabalené části lidského těla, včetně balíku s hlavou.

    http://www.denik.cz/ze_sveta/rusko_kanibalove20090204.html
    LAZARETHA
    LAZARETHA --- ---
    VANJA: hihihihihihihihih kdyz to holt nekdo uz prehani tak..... treba vite ci styl se mne paci?? Placebaci... to je takove......... smutne etericky stylove jejich veku primerene emactvi :D
    VANJA
    VANJA --- ---
    sory narazil jsem na toto a musim se o to podelit. ta koláž hned nahoře mě hned dostala
    http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=113206089
    LAZARETHA
    LAZARETHA --- ---
    Hele kdyz jsme u toho rezani...... jeste sem se nesetkala, s tim, ze bych videla nekoho to exhibovat? Tim myslim na vlastni kukadla.....
    Jeden neznamena vsichni
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    SYNAESTHESIA: Mluvím o tom, že označuješ všechny, kteří EMO nenávidí, nebo proti němu něco mají (v pubertě) za "hatery" z toho důvodu, že jim spolužačka dala košem, bo cokoliv. Ale EMO se jim může také protivit, protože mají názor, že je sice překrásné že se řežou při každé příležitosti a že se tím nemusí všem chlubit.
    Nikdy jsem neřekl, že se řežou jen EMO, ale ostatní se povětšinou snaží své jizvy zakrýt, případně se s nima nechlubit ostatním.

    WOODMAKER: Ano, ale AFAIK byl punk od začátku o tom "prasit", podle toho, co jsem četl, původně EMO nebylo o tom ukazovat spoustě lidem své jizvy.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    JEBAK: Jasně, EMO se chcou zviditělňovat, chápu. A asi skrz emoce, co bolí. Ale stejně tak jsou na tom metalisti se svou tvrdostí, či pankáči se svou otevřeností nejrůznějšímu. A to by se dalo ukázat skoro na cokoli (např. dechovka - spokojenost). Z mého pohledu je řazení sama sebe k nějakému stylu možná chtíč po zviditelnění této vlastnosti na sobě, každopádně je to ale omezování se na tuto vlastnost (ne u všech. Naštěstí většina lidí nejsou až tak zakomplexovaní).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam