• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CROPPCAINDOOR CYCLING || SPINNING ||
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Zdravím v tomto klubu. Začal jsem chodit se svými svěřenkyněmi a docela mě to chytlo :-) Chodíme do FitTopu na Husinecké a spokojenost.
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BICYKOLAR: jj taky přez léto venku
    BECKO
    BECKO --- ---
    Když máš na čem .)
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    BECKO: já ne, jezdím radši venku :-)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Tak co, chodíte i přes léto?
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    CROPPCA: tak to je super, dík :) břicho si budu teda trévat i sama :)
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    MENTOSHEK: jo na rukách se to projeví. Na břichu spinning samotný moc ne (teda alespoň můj dojem) ale zase vždycky na těch hodinách je vyhrazená čtvrt až půl hodinka na posilování takže tam se to břicho dožene
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    ahoj, dnes jdu poprvé na spining, dostala jsem k narozeninám permici... chci se zeptat, je to jen na dolní polovinu těla nebo se projeví účinek i na břiše se kterým mám největší problém? a taky ruce mám tlusté... pomůže to nebo bych měla dělat jiný doplňkový sport na horní polovinu... třeba plavání?
    HAKTOM
    HAKTOM --- ---
    Chodite nekdo v Brne na Kravi horu (www.dotela.cz) ?
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    NEMASTOJEDNO: hej to by mě zajímalo kam a jaké to tam je.. totiž od září nastupuju na báňu právě v porubě
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    ja chodim do Ostravy Poruby za 50,- studentsky :D
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    3 týdny mi teklo z nosu, tak po dlouhé době dneska vyrážím zase, už se těším.
    Btw. v letáku Intersportu mají ode dneška v akci na dámské cyklistické kalhoty s výstelkou, délka je podle obrázku nad kolena, barva černá, původní cena 599 Kč, akční cena 299 Kč, tak kdybyste některá sháněla... Jestli mi vyjde čas, tak je dneska skočím omrknout.
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    HANYONLINE: fíha to je dobrý rozdíl v ceně oproti severní moravě... u nás jednotlivý vstup za 70,-
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Zitra jdu vyzkuset -pro me- nový spinningcentrum... byl jste už někdo???

    http://www.spinningpodpalmovkou.cz/index.php?cat=timetable
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    JIRA666: Já byla na jedný starší ženský ve fitku na Flóře a to byl zase same Gipsy.cz a jiná cikánská hudba. Lekce to byla strašná, ačkoliv paní jela celkem dobře.
    STHENO
    STHENO --- ---
    No, co ja viem, mne sa na rockovu hubu jazdi dobre. Aj ked je fakt, ze mam radsej stariny a uplne nenavidim Kabat, ktory tu ma v repertoari snad kazdy lektor. Popravde celkovo nemusim cesku a slovensku hudbu a mam smolu, lebo Kabat a Lucka Bila proste musi na kazdej hodine byt. A to uz som vystriedala asi 10 lektorov. Tiez ma dost nebavi jazdit stale na rovnaky vyber pesniciek, co je tiez bezny jav.
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    JIRA666: no to u nás sou to právě všechno takové mladší holčiny takže problém s hudbou snad ani nikdy nebyl
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    BECKO: no co jsem vypozorovala, tak na instruktory kteří pouští tohle chodí spíše starší ženský (jo a ti instruktoři jsou taky starší), takže poptávka asi je a někomu evidentně taková hudba vyhovuje, tak si zas říkám proč ne, ale já na ně nechodím. Mám oblíbené jiné, kteří mají výběr muziky mě bližší.
    BECKO
    BECKO --- ---
    JIRA666: a to ti pouští jeden a ten samej člověk nebo sou tam takhle pomatení všichni? já chodím teda jenom na ty u kterých mi vyhovujou jak hodiny tak hudba.. ale máme v centru kam chodím 2-3 takový případy co si s tím fakt neumí poradit
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    CROPPCA: Landu ne, začala jsem právě proto chodit jinam. Přece nebudu chodit cvičit někam kde se akorát vzteknu. Ale ten zbytek - záleží na instruktorovi. Když je fanda do Tří sester, tak to zjistíš celkem rychle. Naštěstí už mám vychytaný svoje instruktory, u kterých snad takové excesy nehrozí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam