• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CROPPCAINDOOR CYCLING || SPINNING ||
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    JIRA666: no to u nás sou to právě všechno takové mladší holčiny takže problém s hudbou snad ani nikdy nebyl
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    BECKO: no co jsem vypozorovala, tak na instruktory kteří pouští tohle chodí spíše starší ženský (jo a ti instruktoři jsou taky starší), takže poptávka asi je a někomu evidentně taková hudba vyhovuje, tak si zas říkám proč ne, ale já na ně nechodím. Mám oblíbené jiné, kteří mají výběr muziky mě bližší.
    BECKO
    BECKO --- ---
    JIRA666: a to ti pouští jeden a ten samej člověk nebo sou tam takhle pomatení všichni? já chodím teda jenom na ty u kterých mi vyhovujou jak hodiny tak hudba.. ale máme v centru kam chodím 2-3 takový případy co si s tím fakt neumí poradit
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    CROPPCA: Landu ne, začala jsem právě proto chodit jinam. Přece nebudu chodit cvičit někam kde se akorát vzteknu. Ale ten zbytek - záleží na instruktorovi. Když je fanda do Tří sester, tak to zjistíš celkem rychle. Naštěstí už mám vychytaný svoje instruktory, u kterých snad takové excesy nehrozí.
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    JIRA666: cože? to jako vám fakt tohle pouští? nevěřím
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    BECKO: naprosto nenávidím, když na lekci pustí Daniela Landu, Divokýho Billa, Kabáty, popř. Ramstein a podobný vidlácký odrhovačky. Tahle muzika je mi od srdce protivná a myslím si, že instruktoři by měli brát v úvahu, že třeba Landa je dost kontroverzní a opravdu může pár lidí nasrat. Mě to minimálně lekci dost znechutí.
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    jj to bude asi nejlepsi :D zkousim najit neco na netu ale nedari se
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    nejlepší jsou takové ty staré klasiky.. třeba nám pouští time of my life z hříšného tance:)
    BECKO
    BECKO --- ---
    NEMASTOJEDNO: fakt nevim leda se zeptat někoho kdo jezdí jestli by ti neposkytnul kus svý sbírky

    osobně se mi nejhůř jezdí na divný rockový skladby, který na mě už pár lektorů zkoušelo
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    prave ze ja tanecni remixy neposloucham, ale bodlo by se to mit doma :) takze k de? :-P
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    BECKO: Nejlíp se mi jezdí na to, co znám .) Většinou ňáký šílený remixy taneční .)
    BECKO
    BECKO --- ---
    NEMASTOJEDNO: cokoliv co má rytmus podle tvýho vkusu.. mě jednou pustila lektorka 4x po sobě roxette a kombinovala to s rádiovkama, který člověk nenávidí už z práce a to byla teda nejhorší hodina ,)

    na jakou hudbu se vám nejhůř a nejlíp jezdí?
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    shanim nejakou spinning hudbu, nevite kde bych mohla stahnout?
    BECKO
    BECKO --- ---
    BEBUNKA: fotka asi trochu klame, ale sou stříbrný, kdyžtak se zeptej na centimetry
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    BECKO: Tak to nevim, mám-li odvahu .) Ty Tvoje bílý jsu ale vážně moc pěkný.
    Boty od jedná značky maj snad všechny stejný číslování nehledě na typ....
    BECKO
    BECKO --- ---
    BEBUNKA: jj bez zkoušení.. kupuju si boty 39-40 (tenisky) a vzala sem tu menší variantu, jelikož netřeba aby byly boty na spinning volnější a vyšlo to - sedí mi parádně
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    Btw nevíte někdo, kde maj v Praze Exustar?
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    BECKO: a tos je objednávala bez zkoušení?
    STHENO
    STHENO --- ---
    CROPPCA: eh, zeby az tak. no, ja inak nemam problem, ako som hovorila, kopec v sedle, kopec nad sedlom, dvojka, trojka su ok, jedine velmi rychla rovina mi robi problem. takze myslim, ze to bude len nejaka somarina - nastavenim bicykla alebo nieco. alebo proste nepojdem tak rychlo....
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    STHENO: tak si zajdi na ortopedii, třeba máš špatnou klenbu a spinning to jenom podpořil, jinak nevím co poradit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam