• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AILASGamebooky - Sci-fi & fantasy
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    AMEK: Pochybuji :)

    No a když už se tak mluví o Lone Wolfovi, tak jsem nedávno v Knize viděl nějakej novej díl (resp. to bylo nové vydání toho úplně prvního dílu), ale když jsem se zkusmo začetl, tak se to docela lišilo od prvního vydání.
    Má v tom někdo trochu přehled, jak to je ? Nebo se budu muset snažit si info najít sám ?
    AMEK
    AMEK --- ---
    Ahoj vsichni, tak jsem s tim trochu pohnul. Do kompletni sbirky prvniho vydani Lone Wolfu uz mi chybi pouze dily: 3, 7, 8. Takze kdyby nekdo prece jen vymekl a chtel je prodat, tak prosim do posty. :-)
    AILAS
    AILAS --- ---
    Asi jsme na tom vsichni stejne. Hadam ze je jednou budem cpat svym detem :-) ale antiky by mohli zabrat AMEKu. Denne kolem jednoho chodim v Holesovicich, mrknu se tam.
    MISERY
    MISERY --- ---
    AMEK: Já pár dílů mám, ale taky se toho nechci zbavit...
    BENKENOBI
    BENKENOBI --- ---
    AMEK: Jednou jsem cirou nahodou nasel v antiku 1-7 dil:) a ted mam komplet co vyslo v cechach, ale neprodam sorry:)
    AMEK
    AMEK --- ---
    Ahoj vespolek.

    Mel bych zajem o kompletni Lone Wolfy. (Nebo alespon prvnich pet dilu). Za knihy v dobrem stavu nebo dokonce s neprogumovanyma osobnima denikama bych ochotne riplatil. Pokud vam nekomu lezi v polici a mate pocit, ze uz se k nim stejne nikdy nedostanete vezte, ze u me by byly v dobrych rukou! Ja jsem je kdisy prodal do antiku abych mel na jine knihy a ted toho kapanek lituju.

    Diky!
    POGPOG
    POGPOG --- ---
    kdyby někdo chtěl měl bych gb konkrétně Ostrov jěšteřího krále,V bažinách škorpionů,Jeskyně sněžné čarodějnice,Pekelný dům.a magie1,2,4.Možná by se našlo i pár Lone wolfu
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    KEEPITUNREAL: to by moh byt fantom ulice... hodne dobrej gb.

    prodam nebo vymenim za jine gb

    Carodej z ohnove hory
    Raketoplan poutnik
    Labyrint smrti
    AILAS
    AILAS --- ---
    škoda, ten zrovna mám
    SHPEK
    SHPEK --- ---
    nema nekdo zajem o livingstona - proklety hvozd? prodam za sranda cenu, kdyztak posta
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    AILAS: nz:)
    AILAS
    AILAS --- ---
    HARAKOCZKA: Diky moc.

    Jinak jsem rozsiril svoji sbirku o tyto knihy AILAS ktere jsem sehnal od ACIDIKTATEK
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    AILAS: ACIDIKTATEK: [ U Jednorožce (slevy, novinky, hry) ]

    a ještě jedno knihkupectví, kde takové věci mají je na NYXu: [ Krákatit - Vaše vrána v knížkách ]
    AILAS
    AILAS --- ---
    Ty auta, retezy atd mi pripominaji Shadowrun, ale ten jsem jen chvili zkousel. Talisman vubec a chram zkazy neznam :)
    KEEPITUNREAL
    KEEPITUNREAL --- ---
    Na tyhle doby gamebooků, dračáku a desetistěných kostek rád vzpomínám ))
    Asi nejvíc mě bavila jeskyně, talisman a chrám zkázy a potom jeětě jeden s autem, řetězy s hřebama, opuštěný benzínky a tak, to bylo moje...ale na název už si nevzpomenu...
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jojo Mesto zlodeju bylo supr...Talisman smrti mam myslim taky....normalne ja snad zavolam mame a reknu ji, at mi ty nazvy nadiktuje! :D
    AILAS
    AILAS --- ---
    REDTIME: kdyby to tu cetli profesori :) Najdi smrt neznam, mel by tam byt nekde seznam kolikaty je to "dil".
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    V knihovne mi tu uz delsi dobu lezi Steve Jackson - Najdi smrt, Ian Livingstone - Proklety hvozd a Steve Jackson & Ian Livingstone - Talisman smrti, ale jeste nikdy jsem se neodvazil tyhle "knizky" otevrit :) Ale kdyz mam to zkouskove a nasel jsem tohle auditko, tak asi nastal ten spravny cas ^_^
    AILAS
    AILAS --- ---
    Vlastne si tak vzpominam, ze jsem jeden ten gamebook udelal v pascalu. Jako textovou hru. A pak zacla ta nudna pasaz - vsechen text tam opsat :)
    AILAS
    AILAS --- ---
    CHRAMOSTAK: jojo, pak to vyustilo ve dracak :) a tam jsme byli celkem benevolentni, PJ delal kazdou chvili nekdo jinej. Sice se pak postavy (hraci) case dozvedeli schopnosti nestvur, ale vychazeli jsme z toho, ze by se to stejne casem dozvedeli a tak PJ casto delal i neco vlastniho, nejake nepatrne upravy atd :)

    Rozdily mezi nima si uz nepamatuju, ale vsiml jsem si ze nektere napsali spolecne a jen nektere samostatne. Nicmene asi jsem pro Livingstona, protoze Labyrint smrti si pamatuji dodnes a hlavne Mesto zlodeju. To se mi hodne libilo. Asi nejlepsi byl Carodej z Ohnove hory (mozna proto ze byl muj prvni od nich)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam