• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AILASGamebooky - Sci-fi & fantasy
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ok, asi to zkusim :)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    MISERY: hele je to fakt dobře udělaný. sorcery 1 je docela easy a dohráno jsem měl tak za 2-3 hodiny... tipuju. za to další díly by měli být těžší a delší. člověk si řekne, že za pár hodin dát stovku, když podobnou zábavu můžu mít i zadarmo, je zbytečný, ale sorcery jsou čupr gamebooky, za jejich knižní verze bych byl ochotný dát víc a tato elektronická verze mi přijde ještě lepší, než verze knižní. ale třeba to někdo vidí jinak no, to zase neříkám, že to musí nutně ocenit každý
    MISERY
    MISERY --- ---
    PHOBOS99: Neznám, vypadá to dobře... chmmm stovka... to není zas tak moc, jestli to stojí za to.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    znáte http://www.inklestudios.com/sorcery/ ? zrovna stahuju android verzi sorcery 1
    BIOH
    BIOH --- ---
    nemáte někdo epub gamebooky?
    DINIK
    DINIK --- ---
    Pokud by měl někdo zájem, prodávám díly ze série Lone Wolf v angličtině:
    16 - Legacy of Vashna (Vashnův odkaz) - 250Kč
    17 - Deathlord of Ixia (Rytíř smrti) - 300Kč
    18 - Dawn of the Dragons (Úsvit draků) - 300Kč

    Jde o americké vydání dílů. které v češtině nevyšly (a než se k nim dostane Mytago, tak uplyne ještě hodně let).
    Americké vydání je mírně zkráceno, každá kniha má cca 310 odkazů.
    Náhled jak knihy vypadají zde:
    The Legacy of Vashna - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/The_Legacy_of_Vashna
    The Deathlord of Ixia - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/The_Deathlord_of_Ixia
    Dawn of the Dragons - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Dawn_of_the_dragons

    Kniha 16 a 17 je ve velmi pěkném stavu vzhledem ke svému stáří, kniha 18 je již mírně opotřebovaná.
    Jde celkem o raritky.
    Případní zájemci pište prosím na mail dinik@centrum.cz
    Zodpovím i jakékoliv dotazy.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    neměl by někdo na prodej gamebook Magie 3: Sedm mystických Hadů od Steva Jacksona? nebo alespoň tip, kde/jak ho sehnat?
    AILAS
    AILAS --- ---
    IMUS: Jo a byl dobrej. Tyhle 2 jsem našel tady u nás v antikvariátu tak jsem to sem hodil kdyby to někdo chtěl. Našel jsem tam i Reginalda ale toho jsem si nechal :-)
    IMUS
    IMUS --- ---
    AILAS: hehe toho carodeje bych mel mit doma nekde, ten byl ku*evksy tezkej :)
    AILAS
    AILAS --- ---
    BROKENHEAD: takové věci se neprodávají :-) snad se toho někdo chytí a udělá něco takového i elektronicky.
    BROKENHEAD
    BROKENHEAD --- ---
    achjo, mel jsem vsechny lone wolfy a asi tricet jacksonu-livingstonu....uz jsem to pred par lety prodal, ale kdyz to ted vidim...ta nostalgie...skoda mluvit...
    AILAS
    AILAS --- ---
    a
    AILAS
    AILAS --- ---
    Neshani nekdo puvodni prvni dil Lone Wolfa - Utok ze tmy nebo prvni dil Jacksona a Livingstona - Carodej z ohnove hory?
    AILAS
    AILAS --- ---
    DAVESADE: Mam ho rozepsany pro iOS. Nedavno jsem nasel sve salatove vydani a litoval jsem ze takovych gamebooku nebylo vic. Sice jsem posilal maily na vsehny strany co se tyka Altaru, ale nikdo neodpovedel. Snad se jednou objevi na iTunes.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Rád bych koupil gamebook Ve Službách Krále Reginalda. V krámech se bohužel již neobjevuje. Nejsem sice sběratel, ale jelikož jsem svou kopii neznámo kde ztratil, rád bych si doplnil prázdné místo v knihovně.
    AILAS
    AILAS --- ---
    PRAWITZ: hm zajimavy, ze to tak hodne prepracujou,ze to bude zajimavy i pro znalce puvodniho dilu jsem necekal. Dik za info.
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    AILAS: Celkem me to bavilo, je to hodne jine,a az na par nejvetsich provaru (treba prevoznik nebo havran) je to i celkem prekvapive. Kdyz jsem si to daval prvne, tak jsem to jel poctive se vsim vsudy a skoro jsem umrel na kondicni body:) ale da se to bez problemu dohrat, kdyz je clovek opatrnej a nedela vylozene boty. Zacina se jeste v nezborenem klastere, pribylo nekolik uplne novych lokaci (dokonce cenersky chram), par scen (napr. bitva na alemskem moste, prijeti u krale) je oproti prvnimu vydani vyrazne rozvedenych, ale prijde mi, ze ceske vydani bylo site horkou jehlou - kdyz jsem podruhe zkousel posledni usek cesty projit po rece, tak jsem zjistil, ze uplne chybi odkaz na pokracovani jedne sekce, coz je chyba dosti podstatna - k tomu, abych si prosel jednotlive odkazy a zjistil, ktery to presne je, jsem se nedotlacil. Celkove to ale hodnotim vyrazne lip, nez cokoliv ze serie grand master (teda to co vyslo cesky - na aonu jsem si dal par kousku co u nas vubec nevysly, a treba Deathlord of Ixia vubec nebyl spatny), je to ctive a diky tomu, ze je to prakticky uplne nova kniha je to atraktivni i pro nekoho, kdo zna puvodni knizku pomalu nazpamet.
    Btw na projectaon je dokonce LW komix, zadna hitparada ale uplne blbe to taky neni.
    AILAS
    AILAS --- ---
    PRAWITZ: diky za info. O aonu jsem se zminoval ale link je lepsi. Dej vedet jaky je ten novy Utok ze tmy az to dojedes.
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    No ja jsem teda neodolal, a z nostalgie si koupil nove vydani Utoku ze tmy, a je to kompletne prepsane, podle vydavatelskych udaju to psal primo Dever nekdy po roce 2007 (presne si ted nevzpomenu). Co je zarazejici, ze jsem si prolistoval i Ohen na vode, a ten je teda taky nejspis uplne jinej nez puvodni, navic ma jen neco pres 70 odkazu (to budu muset jeste overit, prijde mi jako hovadina vydat prvni dil o 500 odkazech a druhej ostrouhanej az na kost). Moc mi taky nesedi styl ilustraci, ale Gary Chalk je holt neprekonatelnej. Jinak, koukal jsem ze to tu jeste neni, takze to sem dam – LW online, pouze anglicky teda, ale cist se to da v pohode: http://www.projectaon.org/
    AMEK
    AMEK --- ---
    AILAS: Hmm, pravda. Na wiki pisou ze to Dever prepsal exkluzivne pro to novy vydani. Tak asi jo. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam