• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AILASGamebooky - Sci-fi & fantasy
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    AILAS: Reginalda mám rád. :)

    Právě lanařím kamaráda z Německa, co umí česky, aby zkusil Reginalda. On je velký fanda gamebooků.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    DARKMAREK: Však oni nevydali ani všechny Lone Wolfy. :)
    DARKMAREK
    DARKMAREK --- ---
    Jestli nevíte kde sehnat gamebooky Fighting Fantasy, Lone Wolf a jiné tak zkuste tohle http://muj-antikvariat.cz/ nebo obchody Fantasy obchod, nebo Minotaur, nebo Wales, nebo Valhalla. Zadejte to do Googlu.Na Facebooku mám stránku:Chybí nám gamebooky Fighting Fantasy které nebyly vydány v České republice.
    AILAS
    AILAS --- ---
    SLAVIDAN: Reginalda mám doma :-) ten je tak super že jsme z něho kdysi čerpali na dračí doupě. Já ho i chtěl předělat do elektronické formy ale z Altaru se na mail nikdo neozval.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: Také si myslím! :) Povedená prvotina Negartu. Ovšem nestárnoucí klasika je Reginald.
    KEB
    KEB --- ---
    SLAVIDAN: Ostrov jsem hrál, slušnej kousek :)
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    PRAWITZ: V NEGARTU toho bylo dobrého více, doporučuji Ostrov vyhnanců a Hlavu smrtihlava. Nedej se odpudit neumětelskými obrázky. :)
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    AILAS: Já jsem se spolehl na jejich prodejce, například Fantasy obchod http://www.fantasyobchod.cz/nakladatelstvi-mytago

    Slušné ceny...
    :)
    AILAS
    AILAS --- ---
    YASHAMARU: Mají nějaký e-shop?
    KEB
    KEB --- ---
    PRAWITZ: našel jsem se !!!! ale byl to boj. Sejmout mága byla hra pro děcka. Všechno důležitý jsem našel a na poprvý :DDD
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    psal jsem do mytaga, jak to vidi a jestli vyjde znovu magie

    borec napsal, ze maji 3 gamebooky a jen testuji vody a kdyz to bude mit uspech, tak vydaji vsechno

    takze ja urcite podporim :) nejspis koupim i ty co uz mam :D
    KEB
    KEB --- ---
    PRAWITZ: jsem ve fázi, že bych to i překousl :) vím že tehdy jsem to kvůli tomu odložil a nakonec vlastně až doteď odložil i všechny ostatní gamebooky :D ale to spíš byl důvod toho, že jsem je intenzivně valil opravdu dlouho
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    KEB: no nechce, a přece by ti to ani neudělalo radost, kdybych ti napsal odkaz, kde z toho labyrintu vylezeš, no ne?
    KEB
    KEB --- ---
    PRAWITZ: to přeně dělám, ale je pravda, že v tom zmatku co tam je mi někde to jedno čílo může unikat. Asi si je budu všechny psát prostě všechny a lovit TEN jeden odkaz. Vážně se ti nechce? :DDD
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    KEB: nechce se mi to hledat, fakt že ne:) ale není to zase tak obtížné, prostě úplně vypustíš instrukce "doleva, doprava, na západ", ale hlídáš si jenom čísla
    KEB
    KEB --- ---
    PRAWITZ: To mě už samozřejmě napadlo :) mám pocit, že jsem všechny křižovatky prošel snad dvacetkrát. Můžu to zkusit ještě, ale konkrétní křižovatka ze které vede východ by nebyla?
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    KEB: pamatuj nebo piš si čísla odkazů, na kterých se zacyklíš, a postupně prověř všechny alternativy - během chvilky se ti takhle vyfiltruje ten jeden odkaz, který potřebuješ. Důležité jsou ty křižovatky, poměrně snadno přehlédneš, že jsi ještě jednu cestu nezkusil a pak se pochopitelně zase ztratíš
    KEB
    KEB --- ---
    Nikdy jsem nedohrál raketoplán poutník a vzbouřenou planetu u těch jsem prostě nedokázal problém rozšifrovat.

    Naopak u Ketherského bratrstva jsem hned na poprvé trefil tu "správnou" trasu a prošel jak nůž máslem a nadával, jak je jednoduchý. Už nikdy jsem to nedokázal zopakovat :)

    Zvládl někdo NAJDI SMRT za psionické schopnosti? To se mi nepovedlo nikdy...
    KEB
    KEB --- ---
    Ha! Pomóóóc volám ze zagorského labyrintu pod ohňovou horou. Mapu, chodím všude desetkrát, ale stejně se nejsem schopný vymotat. Pomozte mi někdo nebo to rozkopu :D

    http://www.legie.info/kniha/4039-livingstone-jackson-carodej-z-ohnove-hory/vydani#zalozky všimli jste si že MYTAGO ho vydalo znovu? Třeba vydá celou edici ;)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    AILAS: Já myslím, že je to tím, že když člověk už po desáté skončil nějakou strašlivou smrtí a přišel na to, že prostě na začátku špatně odbočil, ačkoliv neměl podle čeho poznat, že špatně odbočil, tak prostě tu knížku vzteky rozcupoval a tak se jich dochovalo hrozně málo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam