• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AILASGamebooky - Sci-fi & fantasy
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    PRAWITZ: Ano. Lone Wolfe se dá teoreticky projít na první pokus. Povedlo se mi to u prvního dílu a myslím u 12. U FF je něco takového takřka nemožné. :)
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    Jinak co se týče debaty "náročnost" - někdy mi to přišlo vysloveně samoúčelné, prostě jedna jediná správná cesta a čau, a když podesáté zjistíš, že zase nemáš něco životně důležitého, protože jsi nedodržel přesně předepsaný sled víceméně naprosto nahodilých odboček a rozhodnutí, tak to dost otráví a spíš se nabízí otázka, proč se s tím trápit po jedenácté. V tomhle mi třeba LW přišel mnohem lepší, že hráče ta knížka stejně nějak posunuje k cíli, a dá se dohrát klidně na několik způsobů - všechny cesty vedou do Holmgardu, a umírá se na blbost a ne na rozmar autora
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    SLAVIDAN: netuším, anglické vydání jsem nikdy nečetl - ale je to dost možný:D bohužel jediná ilustrace přímo z knížky kterou jsem našel byla hrozná plachta, tenhle obrázek z obálky má alespoň jakštakš normální velikost
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: Masky zamru jsou co jsem si všiml nejhůře hodnocené z celé serie; závěr je jak od munchkina.

    Já jsem si je kupova/ dostal je jako nové; pár mám z antikvariátu. Jinak ale nemám rozhodně všechny, i když jich mám většinu. Asi nejoceňovnanější z toho co nemám je Černokněžníkva krypta.
    KEB
    KEB --- ---
    SLAVIDAN: Nejtěžší byla NAJDI SMRT za psio tam jsem se nikdy konci ani nepřiblížil :D

    Tam jsem nedošel. Já hrál sérii po samurajův meč. Démony z hlubin a negarta jsem měl pouze půjčený.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: Já nedohrál mj. Masky zmaru, to je nejtěžší gamebook ze všech. Jinak rakeoplán poutník - to je loterie - ruská ruleta s pěti plnými komorami a jen jednou prázdnou. :)
    KEB
    KEB --- ---
    Vzbouřená planeta / Fighting fantasy (18) --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi
    http://www.legie.info//kniha/4040-vzbourena-planeta

    Tohle jsem nikdy nedohrál. Z té básničky a obrázku jsem prostě nedokázal nikdy nic vyčíst :(

    A raketoplán poutník, toho jsem taky nedohrál...

    Co vy máte za hříchy?
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: Tak to ti doporučuji i Hlavu smrtihlava, ta je moc dobrá, je to přímé pokračování. Jinak Negart má i slabší díly, člověk si může ale vybrat. :)
    KEB
    KEB --- ---
    DARKMAREK: SLAVIDAN: Taky by mne to zajímalo. Hrál jsem tedy jen jednoho negarta, ale hodně dobrý (ostrov vyhnanců) a všeobecně jsou na negart dobrý ohlasy.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    PRAWITZ: V originálu je to Horrible Monster? :D
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    DARKMAREK: Co ti na Negartu nesedlo? Hodnotíš tak všechny knihy od nich?
    KEB
    KEB --- ---
    PRAWITZ: tohle byo i na českém vydání :)
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    KEB:



    Das ist HROZNÁ PŘÍŠERA
    DARKMAREK
    DARKMAREK --- ---
    Jestli nevíte kde sehnat gamebooky Fighting Fantasy, Lone Wolf a jiné tak zkuste tohle http://muj-antikvariat.cz/ nebo obchody Fantasy obchod, nebo Minotaur, nebo Wales, nebo Valhalla.
    DARKMAREK
    DARKMAREK --- ---
    Podle mě je moc dobrá celá série Fighting Fantasy. Potom začali vydávat Negart Group který píšou češi a tyhle gamebooky se mě teda vůbec nelíbí.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: Mě zase minuli ti piráti. Opravdu doporučuji. :D
    Strašlivý netvor / Fighting fantasy (24) --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi
    http://www.legie.info/kniha/4037-steve-jackson-straslivy-netvor
    KEB
    KEB --- ---
    SLAVIDAN: Aha, tak k tomu jsem se nikdy nedostal :)
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: Jedná se opravdu originální gamebook který jsem si koupil až po letech jako snad poslední kousek. :D Mohu jen doporučit.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: Strašlivého netvora? Tam hraješ za příšeru. :)
    KEB
    KEB --- ---
    PRAWITZ: Toho si už nepamatuju :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam