• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AILASGamebooky - Sci-fi & fantasy
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Co všechno ti ještě chybí? Mě asi 4 tituly z FF, z toho tři nesehnatelné.
    AILAS
    AILAS --- ---
    YASHAMARU: Musíš procházet antikvariáty. Ono to spousta lidi vyhazuje a já takhle úplnou náhodou sehnal úplně nového Reginalda. Teda procházet. Já je neprochazím jen když jdu okolo nějakého tak občas nakouknu. Nějaký cílený lov to taky není.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    vcera sem dostal od gf raketoplan poutnik v super stavu :) zkousel sem to cist a neni to tak dobry, jak si to pamatuju, kdyz mi bylo 10, ale stejne super :D

    casem bych chtel doposchanet vsechny oblibeny gamebooky z detstvi. ale je to tezky, nikde nic :(
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Snad v nějakých menších antikvariátech :(
    DZANDRE0
    DZANDRE0 --- ---
    Zdravím vespolek. Vzhledem k často nadšeným komentářům asi zbytečná otázka, ale musím se zeptat: Neměl by náhodou někdo na prodej (nebo nevěděl kde by to bylo k sehnání) gamebooky ze série Vyber si vlastní dobrodružství? Chybí mi 2, 7, 8, 11, 12...
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Co konkrétně?
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    V angličtině?
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Nebyla Magie původně namíchaná mezi jednotlivá vydání u originálu?

    Sorcery! 1: The Shamutanti Hills (Fighting Fantasy Gamebook 9): Amazon.co.uk: Steve Jackson: 9781840464306: Books
    http://www.amazon.co.uk/...preST=_AC_UL160_SR97%2C160_&refRID=140N4TVX727TR13VJAYX#reader_1840464305
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Tak mohli začít rovnou Magií. :))
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Unikla ti? :( Nebo ti jí ukradli? :( Zajímavé, na amazon.uk je patří jedině 4. íl mezi nerozbrané tituly, tj. je nabízený za původní a ne za x krát vyšší cenu.
    909303808
    909303808 --- ---
    KEB
    KEB --- ---
    YASHAMARU: tak to bych chtěl vidět jak hraješ ebook na čtečce pokud odkazy nemá nalinkovaný :D já to zkoušel a bylo to čirý utrpení.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    kdybych chtel* ale ja bych chtel knizku do sbirky chapej :) nebo z amazonu sem koukal jeste objednat ale s tim nemam zkusenost
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KEB: neni to 1, 2, 3? byl by nesmysl nevydavat poporade ne.

    ebok sem se neptal, to si muzu stahnout kdykoliv :)
    KEB
    KEB --- ---
    YASHAMARU: Nehledě na to, že čaroděj, citadela a hvozd, patří k těm podle mne slabším. Měli začít jeskyní nebo talismanem. Ty by mohlo teprve nalákat lidi.
    KEB
    KEB --- ---
    YASHAMARU: A neptal ses jestli to neplánují vydat jako ebook? To by bylo terno!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    pokud se nic nezmenilo, tak ze vydaji magii neni jisty. psal sem jim, maj v planu 3gb a zbytek podle uspesnosti. ja kupuju i kdyz uz mam :) podporit dobrou vec
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    at vydaji tu magii 4, uz to shanim cca 20 let :D
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Obálka neobálka, hlavně když jim to vydávání FF vydrží. Potřebuji si doplnit sbírku. :)
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Mě se to také hned tak nepodařilo. CHN modus snižuje na můj vkus prvek napětí, i kdyřkvůli smrti v boji jsou opravdu gamebooky FF dosti rozvleklé.

    Ta třeba by jsi ho zabil. :) Ale musel bys být zřejmě hrdina z dobrého vrhu. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam